Як забезпечити екстрений зв’язок після великої катастрофи

Стихійні лиха з жахливими наслідками досить регулярні в деяких регіонах світу. Такими лихами можуть бути повені, лісові пожежі, землетруси тощо. Природа має свій характер. Стихійне лихо порушує зв’язок. Зв’язок на місці має бути активним якнайшвидше після катастрофи. У цей час екстрений зв’язок відіграє життєво важливу роль у порятунку. Після сильного землетрусу є деякі життєві втрати.

екстрений зв'язок

У першу чергу – енергопостачання, транспорт і зв’язок. Деякі питання, які часто задають керівники, є

 • Як швидко відкрити мережу екстреного зв’язку
 • Як забезпечити, щоб рятувальна команда якнайшвидше дізналася про аварійну ситуацію
 • Як швидко відновити публічне спілкування.
 • Як вчасно донести громадську інформацію про порятунок
 • Як забезпечити, щоб аварійне обладнання було стабільним і надійним водночас

Наскільки складний зв’язок в екстрених ситуаціях?

Як тільки відбувається стихійне лихо, виникає потреба в спілкуванні. Тому комунікаційна мережа має бути запущена якнайшвидше. Однак при цьому часто виникають такі проблеми:

 • Неможливість визначити конкретне місце розташування: Стихійне лихо відбувається раптово. Таким чином, визначити точний час і місце події – це величезна проблема.
 • Комунікабельність: Коли трапляється катастрофа, комунікаційне навантаження в більшості випадків дуже велике. Відразу після відновлення мережі група користувачів дуже велика. Важко передбачити, наскільки бізнес-потужності можуть задовольнити реальний попит.
 • Складний сценарій: Як правило, після стихійного лиха рельєф місцевості стає складним. Частково це через саму подію, а також частково через здивування людей. Обвалення внаслідок землетрусу, повені чи пожежі може легко спричинити це.

екстрений зв'язок

Перед обличчям складних ситуацій стихійного лиха, яку здатність має мати екстрений зв’язок?

Які потреби в екстреному зв’язку?

Зв’язок у надзвичайних ситуаціях – це використання різних інструментів для безперебійного зв’язку під час надзвичайних ситуацій. Це необхідно для досягнення мети аварійного порятунку та захисту. Це тимчасовий спеціальний механізм зв’язку. На перший погляд здається, що цей аспект легко вирішити. Надсилання транспортних засобів екстреного зв’язку, генераторів і резервних батарей може забезпечити зв’язок. Але реальна ситуація далеко не проста

Екстрений зв’язок повинен відповідати таким вимогам:

 • Кілька можливостей зворотного зв’язку

Під час стихійних лих у зоні ураження складається складна ситуація. Обладнання екстреного зв’язку повинно мати кілька можливостей зворотного зв’язку. Він підтримуватиме зручний бездротовий транспортний зв’язок, а також приватну мережу або інтернет-транспортний зв’язок.

екстрений зв'язок

 • Надавати послуги загальнодоступної мережі

Швидше за все, публічний мережевий зв’язок у зонах стихійного лиха був перерваний. Людям і тим, хто допомагає, також потрібно зв’язуватися з родичами та друзями. Таким чином, також має бути доступним певний рівень загальнодоступних мережевих послуг

 • Гарантія якості зв’язку

Рятувальники опинилися в небезпеці, і їм потрібно дивитися на майбутнє. Дистанційне керування дронами чи роботами дуже важливо. Ефективним засобом взаємодопомоги є також спілкування між тими, хто допомагає. У цей час швидкість зв’язку на місці та продуктивність у реальному часі надзвичайно високі. Існує потреба у потужному бездротовому доступі. Крім того, знадобляться локальні обчислювальні та зворотні можливості. Коли настають великі стихійні лиха, недостатньо просто покладатися на наявну мережу екстреного зв’язку. Необхідно ввести режим екстреної системи зв’язку. Це покращує гарантію екстреного зв’язку.

екстрений зв'язок

Хороше рішення для екстреного зв’язку повинно вирішувати складну ситуацію лиха. Для цього потрібні три ситуації. Три події, які має вирішити рішення

 • Машини екстреної допомоги можуть дістатися до важливих базових станцій
 • Машини екстреної допомоги не можуть дістатися до важливих базових станцій
 • Робоча сила не має доступу до постраждалих зон

Машини екстреної допомоги можуть дістатися до важливих базових станцій

Якщо є хороший доступ, то nomad base station може дістатися до місця катастрофи. Nomad base station є великим прогресом у сфері мереж 5G. Він може надавати послуги приватної та загальнодоступної мережі 5G стабільно, «під’єднай та працюй».

Катастрофа

Перевагами nomad base station є

 • Сильна мобільність: Його легко транспортувати та розгортати невеликими вантажівками. Таким чином, перевезти їх у зону лиха, куди є доступ, не буде проблемою.
 • Висока інтеграція: Він використовує пару обладнання, щоб гарантувати, що він продовжує працювати, незважаючи ні на що. Він має базову станцію 5G, джерело живлення, передавальне обладнання, антену, рухомий кузов автомобіля та підіймальну щоглу. Це гарантує скорочення будь-яких складних процесів на місці.
 • Легко відкрити: Не потрібно встановлювати антену на місці. Після прибуття на місце вам потрібно лише під’єднатися до лінії електроживлення та оптоволоконних ресурсів базової станції, що знаходиться поруч. Мережа 5G стає активною за кілька хвилин. Це дуже просто для швидкого використання на місці.
 • Гнучка мережа: Щогла стабільно підіймається та опускається. Крім того, висота антени легко регулюється для покращення якості покриття мережі.

Катастрофа

Nomad base station розширюється для підтримки різноманітних методів зворотного зв’язку. Вона невелика і відповідає потребам у раптовій надзвичайній ситуації. Вона також підтримує покриття 5G у приватних і публічних мережах. Окрім екстреного зв’язку, ця станція також працює, щоб показати свою спроможність.

Машини екстреної допомоги не можуть дістатися до важливих базових станцій

Це ситуація, коли автомобіль не може дістатися до місця катастрофи, але люди можуть. У цій ситуації виникає потреба в «базовій станції, яка має рюкзак». Ця станція поміщається у водонепроникний рюкзак або у спеціальну валізу. Потім люди можуть перенести їх на місце.

Основні переваги базової станції на рюкзаку:

 • Надзвичайно компактний і простий у транспортуванні: Обладнання має невеликі розміри і малу вагу. Тому його легко транспортувати та легко дістатися до місця.
 • Широкий спектр застосування та швидке використання: Він може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Він також може монтуватися на різних сайтах. Крім того, це корисно для різних середовищ на місці. Він стає активним приблизно через 20 хвилин після налаштування.
 • Гнучка мережа та чудова продуктивність: Він підтримує супутникові та оптоволоконні методи транспортування. Він також забезпечує можливості одночасного доступу до 800 користувачів великої місткості 4G і 5G. Крім того, він може досягти 3 км покриття з різних напрямків.

Катастрофа

Люди не мають доступу до уражених зон

Іноді люди не можуть дістатися до місця катастрофи. У цьому випадку є необхідність прив’язані дрони (TDs).

Що таке прив’язаний дрон (TD)?

TD поєднує дрон і прив’язаний кабель. Він надсилає живлення та сигнали через кабель. Він також може досягти 24-годинного стабільного зависання в повітрі. Дрон розрахований на тривалу роботу в повітрі. Крім того, дрон також має велику смугу передачі даних. Користувачі можуть отримати доступ до різних сервісів через пристрої 5G або CPE. TD може підтримувати використання різних служб екстреного зв’язку.

Катастрофа

Триєдина nomad base station, базової станції на рюкзаку та TD є хорошим способом забезпечення екстреного зв’язку після великої катастрофи.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Как обеспечить экстренную связь после большой катастрофы

Стихийные бедствия с ужасающими последствиями достаточно регулярны в некоторых регионах мира.  Такими бедствиями могут быть наводнения, лесные пожары, землетрясения и т.д.  Природа носит свой характер.  Стихийное бедствие нарушает связь.  Связь на месте должна быть активной как можно скорее после крушения.  В настоящее время экстренная связь играет жизненно важную роль в спасении.  После сильного землетрясения есть некоторые жизненные потери.

екстрений зв'язок

В первую очередь – энергоснабжение, транспорт и связь.  Некоторые вопросы, которые часто задают руководители, есть

 • Как быстро открыть сеть экстренной связи
 • Как обеспечить, чтобы спасательная команда как можно быстрее узнала об аварийной ситуации
 • Как быстро восстановить публичное общение |
 • Как вовремя донести общественную информацию о спасении
 • Как обеспечить, чтобы аварийное оборудование было стабильным и надежным одновременно

Насколько сложна связь в экстренных ситуациях?

Как только происходит стихийное бедствие, возникает потребность в общении.  Поэтому коммуникационная сеть должна быть запущена как можно быстрее.  Однако при этом часто возникают следующие проблемы:

 • Невозможность определить конкретное местоположение: Стихийное бедствие происходит внезапно.  Таким образом, определить точное время и место происшествия – огромная проблема.
 • Коммуникабельность: Когда случается катастрофа, коммуникационная нагрузка в большинстве случаев очень велика.  Сразу после обновления сети группа пользователей очень велика.  Трудно предположить, насколько бизнес-мощности могут удовлетворить реальный спрос.
 • Сложный сценарий: Как правило, после стихийного бедствия рельеф местности становится сложным.  Частично это из-за самого события, а также частично из-за удивления людей.  Обрушение в результате землетрясения, наводнения или пожара может легко повлечь за собой это.

екстрений зв'язок

Перед лицом сложных ситуаций стихийного бедствия, какая способность должна иметь экстренную связь?

Какие потребности в экстренной связи?

Связь в чрезвычайных ситуациях – это использование различных инструментов для бесперебойной связи в чрезвычайных ситуациях.  Это необходимо для достижения целей аварийного спасения и защиты.  Это временный специальный механизм связи.  На первый взгляд, кажется, что этот аспект легко решить.  Отправка транспортных средств экстренной связи, генераторов и резервных батарей может обеспечить связь.  Но реальная ситуация далеко не проста

Экстренная связь должна отвечать следующим требованиям:

 • Несколько возможностей обратной связи

Во время стихийных бедствий в зоне поражения складывается сложная ситуация.  Оборудование экстренной связи должно иметь несколько возможностей обратной связи.  Он будет поддерживать удобную беспроводную транспортную связь, а также частную сеть или интернет-транспортную связь.

екстрений зв'язок

 • Предоставлять услуги общедоступной сети

Скорее всего, публичная сетевая связь в зонах стихийного бедствия была прервана.  Людям и помогающим также нужно связываться с родственниками и друзьями.  Таким образом, также должен быть доступен определенный уровень общедоступных сетевых услуг.

 • Гарантия качества связи

Спасатели оказались в опасности и им нужно смотреть на будущее.  Дистанционное управление дронами или работами очень важно.  Эффективным средством взаимопомощи является также общение между помогающими.  В настоящее время скорость связи на месте и производительность в реальном времени очень высоки.  Существует необходимость в мощном беспроводном доступе.  Кроме того, потребуются локальные вычислительные и обратные возможности.  Когда наступают большие стихийные бедствия, недостаточно просто полагаться на существующую сеть экстренной связи.  Необходимо ввести режим экстренной системы связи.  Это улучшает гарантию экстренной связи.

екстрений зв'язок

Хорошее решение для экстренной связи должно решать сложную ситуацию бедствия.  Для этого требуются три ситуации.  Три события, которые должно решить решение

 • Машины экстренной помощи могут добраться до важных базовых станций
 • Машины экстренной помощи не могут добраться до важных базовых станций
 • Рабочая сила не имеет доступа к пострадавшим зонам

Машины экстренной помощи могут добраться до важных базовых станций

Если есть хороший доступ, то nomad base station может добраться до места крушения.  Nomad base station является огромным прогрессом в сфере сетей 5G.  Он может предоставлять услуги частной и общедоступной сети 5G стабильно, подключай и работай.

Катастрофа

Преимуществами nomad base station являются:

 • Сильная мобильность: легко транспортировать и разворачивать небольшими грузовиками.  Таким образом, перевезти их в зону бедствия, куда доступ, не будет проблемой.
 • Высокая интеграция: Она использует пару оборудования, чтобы гарантировать, что он продолжает работать, несмотря ни на что.  Он имеет базовую станцию ​​5G, источник питания, передающее оборудование, антенну, подвижный кузов автомобиля и подъемную мачту.  Это гарантирует сокращение каких-либо сложных процессов на месте.
 • Легко открыть: Не устанавливайте антенну на месте.  По прибытии на место вам нужно лишь подключиться к линии электропитания и оптоволоконным ресурсам находящейся рядом базовой станции.  Сеть 5G становится активной через несколько минут.  Это очень просто для быстрого использования на месте.
 • Гибкая сеть: Мачта стабильно поднимается и опускается.  Кроме того, высота антенны легко регулируется для улучшения качества сети.

Катастрофа

Nomad base station расширяется для поддержки различных способов обратной связи.  Она небольшая и отвечает потребностям внезапной чрезвычайной ситуации.  Она также поддерживает покрытие 5G в приватных и публичных сетях.  Помимо экстренной связи, эта станция также работает, чтобы показать свою способность.

Машины экстренной помощи не могут добраться до важных базовых станций

Это ситуация, когда автомобиль не может добраться до места крушения, но люди могут.  В этой ситуации возникает потребность в «базовой станции, имеющей рюкзак».  Эта станция помещается в водонепроницаемый рюкзак или в специальный чемодан.  Затем люди могут перенести их на место.

Основные преимущества базовой станции на рюкзаке:

 • Очень компактный и простой в транспортировке: Оборудование имеет небольшие размеры и малый вес.  Поэтому его легко транспортировать и добраться до места.
 • Широкий спектр применения и быстрое использование: она может использоваться как в помещении, так и на улице.  Он также может монтироваться на разных сайтах.  Кроме того, это полезно для разных сред на месте.  Он становится активным примерно через 20 минут после настройки.
 • Гибкая сеть и отличная производительность: Она поддерживает спутниковые и оптоволоконные методы транспортировки.  Он также обеспечивает возможности одновременного доступа к 800 пользователям большой емкости 4G и 5G.  Кроме того, он может достичь 3 км покрытия по разным направлениям.

Катастрофа

Люди не имеют доступа к пораженным зонам

Иногда люди не могут добраться до места крушения.  В этом случае есть необходимость привязанных дронов (TDs).

Что такое привязанный дрон (TD)?

TD совмещает дрон и привязанный кабель.  Он передает питание и сигналы через кабель.  Он также может добиться 24-часового стабильного зависания в воздухе.  Дрон рассчитан на длительную работу в воздухе.  Кроме того, дрон также имеет большую полосу передачи данных.  Пользователи могут получить доступ к разным сервисам через устройства 5G или CPE.  TD может поддерживать использование различных служб экстренной связи.

Катастрофа

Связка nomad base station, базовая станция на рюкзаке и TD является хорошим способом обеспечения экстренной связи после большой катастрофы.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua