Виходять iPadOS 16.1, iOS 16.1, watchOS 9.1 і tvOS 16.1

Як і було обіцяно, Apple випускає основні оновлення для всіх своїх операційних систем. Звичайно, це оновлення для одних, але перший випуск для інших. iPadOS 16.1 — велика зірка, оскільки це фактичний дебют нового програмного забезпечення для iPad. Apple пропустила звичайний запуск разом з iOS 16, оскільки програмне забезпечення не було готове. Тепер Apple  прокатує iPad 16.1 для користувачів. Компанія також користується нагодою, щоб випустити перше велике оновлення для iOS 16, iOS 16.1. Він також випускає watchOS 9.1 і tvOS 9.1.

Тепер усі мобільні операційні системи компанії знаходяться в одному номері. Оновлення є досить важливим для користувачів iOS 16 через кількість помилок, які мучать їх з перших тижнів. Однак сьогоднішньою зіркою є iPad 16.1, оскільки це перша нагода користувачів iPad випробувати програмне забезпечення останнього покоління.

iPadOS 16.1

iPadOS 16.1 – велика зірка шоу

Нова iPadOS 16.1 покращує багатозадачність у Stage Manager. Вона доступни для iPad Pro 12.9 третього покоління та новіших, усіх 11-дюймових моделей iPad Pro та останнього iPad Air. Ця функція автоматично впорядкує програми та вікна. Крім того, це дозволить створювати перекриття вікон різного розміру. Також можна перетягувати вікна та інші речі. Оновлення досягне iPad Pro з процесорами M1 і M2. Це забезпечить повну підтримку зовнішнього дисплея для Stage Manager.

iOS 16.1

iPadOS 16.1 також пропонує нові функції повідомлень. Можна редагувати, скасовувати надсилання та позначати розмови як непрочитані. Це може здатися простим, але раніше ці функції були недоступні. Крім того, оновлення містить набір розумних інструментів для Mail. Це включає скасування надсилання, планування надсилання та сповіщення про те, що ви забули додати одержувача чи вкладення. Є також нагадування повернутися до повідомлення та кращий пошук. Оновлення також включає підтримку спільної бібліотеки фотографій iCloud, нових функцій безпеки та спільної роботи для Safari. І останнє, але не менш важливе: програма Погода тепер доступна на iPad.

Як і слід було очікувати, оновлення охопить усі придатні моделі iPad, включаючи нещодавно випущений iPad 10-го покоління.

iOS 16.1

Окрім iPadOS 16.1, iOS 16.1 також має ряд функцій. Нове оновлення включає спільну бібліотеку фотографій iCloud, а також живу активність сторонніх програм на Dynamic Island і екран блокування на моделях iPhone 14 Pro. Є також Fitness+ без Apple Watch, Key Sharing у Wallet, Clean Energy Charging, а також виправлення помилок. Також доступний новий стандарт підключення Home Matter.

iPadOS 16.1

Оновлення охоплює безліч iPhone, включно з серіями iPhone 11, 12, 13 і 14. Як і дві останні моделі SE.

watchOS 9.1

У світі електроніки Apple є більше, ніж просто iPadOS 16.1 та iOS 16.1. Смартгодинники сьогодні також користуються популярністю. Apple випускає watchOS 9.1 із багатьма покращеннями для автономної роботи.

дивитися

Завдяки можливості зменшити частоту серцевого ритму та сканування GPS на Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2n покоління) і Apple Watch Ultra.

tvOS 16.1

tvOS

Останнє оновлення виходить у формі tvOS 16.1. Він пропонує новий дизайн для Siri, підтримку спільних бібліотек фотографій і підтримку Fitness+. The Matter також входить у світ смарттелевізорів.

iPadOS 16.1 та iOS 16.1 – сподіваємось, не будуть мати помилок

Враховуючи, що у вас є сумісний пристрій, ви, швидше за все, отримаєте це оновлення досить скоро. Apple зазвичай випускає основні оновлення програмного забезпечення на всіх пристроях. Усі придатні пристрої iPad отримають iPadOS 16.1, а всі придатні iPhone отримають iOS 16.1. Сподіваємось, останній розв’язує неприємні проблеми, які мучать користувачів iPhone, особливо тих, хто щойно придбав моделі iPhone 14 з глюками.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Выходят iPadOS 16.1, iOS 16.1, watchOS 9.1 и tvOS 16.1

Как и было обещано, Apple выпускает основные обновления для всех своих операционных систем.  Конечно, это обновление для одних, но первый выпуск для других.  iPadOS 16.1 – большая звезда, поскольку это фактический дебют нового программного обеспечения для iPad.  Apple пропустила обычный запуск вместе с iOS 16, поскольку программное обеспечение не было готово.  Теперь Apple прокатывает iPad 16.1 для пользователей.  Компания также имеет возможность выпустить первое крупное обновление для iOS 16, iOS 16.1.  Он также выпускает watchOS 9.1 и tvOS 9.1.

Теперь все мобильные операционные системы компании находятся в одном номере.  Обновление достаточно важно для пользователей iOS 16 из-за количества ошибок, которые мучают их с первых недель.  Однако сегодняшней звездой является iPad 16.1, поскольку это первый случай пользователей iPad опробовать программное обеспечение последнего поколения.iPadOS 16.1

iPadOS 16.1 – большая звезда шоу

Новая iPadOS 16.1 улучшает многозадачность в Stage Manager.  Она доступна для iPad Pro 12.9 третьего поколения и более новых, всех 11-дюймовых моделей iPad Pro и последнего iPad Air.  Эта функция автоматически упорядочивает программы и окна.  Кроме того, это позволит создавать перекрытие окон разного размера.  Также можно перетаскивать окна и другие вещи.  Обновление достигнет iPad Pro с процессорами M1 и M2.  Это обеспечит полную поддержку внешнего дисплея Stage Manager.

iOS 16.1

iPadOS 16.1 предлагает новые функции сообщений.  Можно редактировать, отменять отправку и помечать разговоры как непрочитанные.  Это может показаться простым, но эти функции были ранее недоступны.  Кроме того, обновление содержит набор разумных инструментов для Mail.  Это включает отмену отправки, планирование отправки и уведомление о том, что вы забыли добавить получателя или вложения.  Есть также напоминание вернуться к сообщению и наилучший поиск.  Обновление также включает в себя поддержку совместной библиотеки фотографий iCloud, новых функций безопасности и совместной работы для Safari.  И последнее, но не менее важное: программа Погода теперь доступна на iPad.

Как и следовало ожидать, обновление охватит все подходящие модели iPad, включая недавно выпущенный iPad 10 поколения.

iOS 16.1

Кроме iPadOS 16.1, iOS 16.1 также имеет ряд функций.  Новое обновление включает в себя общую библиотеку фотографий iCloud, а также живую активность сторонних программ на Dynamic Island и экран блокировки на моделях iPhone 14 Pro.  Есть также Fitness+ без Apple Watch, Key Sharing в Wallet, Clean Energy Charging, а также исправления ошибок.  Также доступен новый стандарт подключения Home Matter.

iPadOS 16.1

Обновление охватывает множество iPhone, включая серии iPhone 11, 12, 13 и 14. Как и две последние модели SE.

watchOS 9.1

В мире электроники Apple больше, чем просто iPadOS 16.1 и iOS 16.1.  Смартчасы сегодня тоже пользуются популярностью.  Apple выпускает watchOS 9.1 со многими улучшениями для автономной работы.

дивитися

Благодаря возможности снизить частоту сердечного ритма и сканирование GPS на Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2n поколение) и Apple Watch Ultra.

tvOS 16.1

tvOS

Последнее обновление выходит в виде tvOS 16.1.  Он предлагает новый дизайн для Siri, поддержку совместных библиотек фотографий и поддержку Fitness+.  The Matter также входит в мир смарт-телевизоров.

iPadOS 16.1 и iOS 16.1 – надеемся, не будут иметь ошибок

Учитывая, что у вас есть совместимое устройство, вы, скорее всего, получите это обновление достаточно скоро.  Apple обычно производит основные обновления программного обеспечения на всех устройствах.  Все подходящие устройства iPad получат iPadOS 16.1, а все подходящие iPhone получат iOS 16.1.  Надеемся, последний решает неприятные проблемы, которые мучают пользователей iPhone, особенно тех, кто только что приобрел модели iPhone 14 с глюками.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua