Ulefone Armor 17 Pro: Надійним флагман, на який ми чекали

Більшість сучасних надійних смартфонів можуть виглядати дуже, дуже «міцними» і громіздкими, як камінь. Правда полягає в тому, що, хоча багато споживачів покладаються на ці телефони для важкої роботи, вони все одно хочуть, щоб вони були меншими та легшими. Отже, чи існує міцний телефон, який виглядає стильно для щоденного використання? Відповідь ТАК.

На щастя, з випуском найкращого в історії Ulefone «Armor 17 Pro» три найбільші проблеми при виборі телефону були вирішені. Захист, продуктивність і стиль. Новий флагман Armor 17 Pro пропонує надійну надійність і неймовірно потужну продуктивність у тонкому та легкому корпусі.

Непорушний смартфон із вишуканішим дизайном

Останній флагман Ulefone має чудовий вишуканий дизайн для бізнес-цілей. Для телефону з 6,58-дюймовим дисплеєм Armor 17 Pro тонкий, витончений і надзвичайно легкий – 290 г. Це значно менше, ніж у середньому по галузі – 400 г. А його матовий чорний колір дарує відчуття елегантності та спокою.

Коли справа доходить до довговічності, Armor 17 Pro є абсолютним монстром! Він має рейтинг захисту від води та пилу IP68 і IP69K, а також стандарт MIL-STD-810G для захисту від ударів, падінь і екстремальних температур. Для кращого захисту також додано скло Corning Gorilla Glass 5.

 • ЗАХИЩЕНИЙ ВІД ПАДІНЬ: він може витримати падіння з висоти до 1,5 м на бетон.
 • ПИЛОЗАХИЩЕНИЙ: усі порти та маленькі отвори добре захищені від пилу та бруду.
 • ВОДОСТІЙКИЙ: його легко чистити та можна залишати зануреним на глибину до 1,5 м протягом 30 хвилин.

Найдосконаліша система камер в галузі

Чи можете ви уявити 108-мегапіксельну камеру, яка буде впроваджена в «надійний» тип смартфона? Навіть у звичайних смартфонах 108-мегапіксельні камери все ще рідко зустрічаються. Однак Armor 17 Pro зробив це вперше в історії захищених мобільних телефонів.

 • ОСНОВНА КАМЕРА 108 МП: потужний сенсор Samsung ISOCELL HM2 зі швидкою діафрагмою f/1,89. Завдяки технології об’єднання пікселів 9-в-1 розмір пікселя можна збільшити з 0,7 мкм до 2,1 мкм. Як результат, ви можете очікувати кращої продуктивності за слабкого освітлення, а також більшої швидкості. А також більш надійні бойові постріли.
 • НАДШИРОКОКУТНИЙ ОБ’ЄКТИВ 8 МП: надширококутний об’єктив 118 градусів чудово справляється зі зніманням та записом красивіших пейзажів навіть у дорозі. Чудово підходить для архітектурної та пейзажного знімання.
 • 8-мегапіксельна ІЧ-КАМЕРА НІЧНОГО БАЧЕННЯ: оновлену камеру нічного бачення доповнюють два інфрачервоні світлодіоди, що дозволяє користувачам легко орієнтуватися в цілях у місцях без освітлення для професійного використання.

Armor 17 Pro

Чудовий дисплей 120 Гц

6,58-дюймовий РК-дисплей із роздільною здатністю FHD+ яскравий із насиченими кольорами для захопливого перегляду. Завдяки частоті оновлення 120 Гц екран може оновлюватися 120 разів на секунду для надзвичайно плавного прокручування, що вдвічі більше, ніж звичайний екран 60 Гц. Частота дискретизації дотику 240 Гц також забезпечує швидку швидкість відгуку для ваших ігор. Якщо ви вимогливі до якості дисплея, це найкраще, що ви знайдете в міцному телефоні.

Божевільний ігровий процесор

Зустрічайте Helio G99, новий чипсет із серії MediaTek Helio G, який може похвалитися вдосконаленим 6-нм виробничим процесом і продуктивністю в іграх. Усередині Helio G99 є восьмиядерний процесор з архітектурою 2x Cortex-A76 2,2 ГГц і 6x Cortex-A55 2,0 ГГц для швидкої обробки даних, а також потужний графічний процесор ARM Mali-G57, що працює на частоті до 1 ГГц для чудової 3D-графіки.

Багато чудових технічних функцій в Armor 17 Pro

Останній флагман Ulefone намагається виділитися серед інших міцних смартфонів і конкурувати навіть з основними флагманами.

 • РОЗШИРЕННЯ ВІРТУАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ: Armor 17 Pro забезпечує до 13 ГБ оперативної пам’яті для підтримки запуску кількох додатків одночасно без затримок. Загалом 8 ГБ оперативної пам’яті + 5 ГБ віртуальної оперативної пам’яті. Розширення віртуальної пам’яті можна ввімкнути або вимкнути в налаштуваннях.
 • ГІПЕРШВИДКИЙ ЗАРЯД ПОТУЖНІСТЮ 66 ВТ: перерва на каву – це все, що вам потрібно, щоб зарядити цей телефон завдяки технології швидкого заряджання. Він забезпечує заряд акумулятора на 38% всього за 10 хвилин, на 53% за 15 хвилин і на 90% за 30 хвилин. Принаймні, згідно з Ulefone.
 • АКУМУЛЯТОР 5380 мАг: у лабораторних тестах акумулятор високої місткості 5380 мАг забезпечує до 294 годин роботи в режимі очікування та 29 годин безперервної розмови.
 • ГНІЗДО ДЛЯ 3 КАРТОК: вміщує дві SIM-карти та картку microSD до 2 ТБ.
 • ANDROID 12: на ньому працює нове програмне забезпечення Android 12, що пропонує чистий і акуратний інтерфейс, який сподобається кожному. На борту немає реклами, програмного забезпечення чи попередньо встановлених програм.

Armor 17 Pro: підсумок

Цього разу Ulefone представляє абсолютно новий міцний смартфон із багатьма високоякісними характеристиками. Armor 17 Pro — це безкомпромісний вибір, який охоплює всі кути. З продуманим дизайном, продуктивністю, фотографією та професійними функціями. Для отримання додаткової інформації ви можете відвідати офіційний сайт Ulefone.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Ulefone Armor 17 Pro: Надежный флагман, которого мы ждали

Большинство современных надежных смартфонов могут выглядеть очень, очень «крепкими» и громоздкими, как камень.  Правда заключается в том, что, хотя многие потребители полагаются на эти телефоны для тяжелой работы, они все равно хотят, чтобы они были меньше и легче.  Итак, существует ли крепкий телефон, который выглядит стильно для повседневного использования?  Ответ ДА.

К счастью, с выпуском лучшего в истории Ulefone «Armor 17 Pro» три самые большие проблемы при выборе телефона были решены.  Защита, производительность и стиль.  Новый флагман Armor 17 Pro предлагает надежную надежность и невероятно мощную производительность в тонком и легком корпусе..

Незыблемый смартфон с изысканным дизайном

Последний флагман Ulefone имеет отличный изысканный дизайн для бизнес-целей.  Для телефона с 6,58-дюймовым дисплеем Armor 17 Pro тонкий, изящный и очень легкий – 290 г. Это значительно меньше, чем в среднем по отрасли – 400 г. А его матовый черный цвет дарит ощущение элегантности и спокойствия.

Когда дело доходит до долговечности, Armor 17 Pro является абсолютным монстром!  У него есть рейтинг защиты от воды и пыли IP68 и IP69K, а также стандарт MIL-STD-810G для защиты от ударов, падений и экстремальных температур.  Для лучшей защиты также добавлены стекла Corning Gorilla Glass 5.

 • ЗАЩИЩЕН ОТ ПАДЕНИЙ: он может выдержать падение с высоты до 1,5 м на бетон.
 • ПЫЛЕЗАЩИТНЫЙ: все порты и маленькие отверстия хорошо защищены от пыли и грязи.
 • Водостойкий: его легко чистить и можно оставлять погруженным на глубину до 1,5 м в течение 30 минут.

Самая совершенная система камер в отрасли

Можете ли вы представить себе 108-мегапиксельную камеру, которая будет внедрена в «надежный» тип смартфона?  Даже в обычных смартфонах 108-мегапиксельные камеры все еще редко встречаются.  Однако Armor 17 Pro сделало это впервые в истории защищенных мобильных телефонов.

 • ОСНОВНАЯ КАМЕРА 108 МП: мощный сенсор Samsung ISOCELL HM2 с быстрой диафрагмой f/1,89.  Благодаря технологии объединения пикселей 9-в-1, размер пикселя можно увеличить с 0,7 мкм до 2,1 мкм.  Как результат, вы можете ожидать лучшей производительности при слабом освещении, а также большей скорости.  А также более надежные боевые выстрелы.
 • Сверхширокоугольный объектив 8 МП: сверхширокоугольный объектив 118 градусов прекрасно справляется со съемкой и записью более красивых пейзажей даже в пути.  Прекрасно подходит для архитектурной и пейзажной съемки.
 • 8-мегапиксельная ИК-КАМЕРА НОЧНОГО ЗДАНИЯ: обновленную камеру ночного видения дополняют два инфракрасных светодиода, что позволяет пользователям легко ориентироваться в целях в местах без освещения для профессионального использования.

Armor 17 Pro

Прекрасный дисплей 120 Гц

6,58-дюймовый ЖК-дисплей с разрешением FHD+ яркий с насыщенными цветами для увлекательного просмотра.  Благодаря частоте обновления 120 Гц, экран может обновляться 120 раз в секунду для чрезвычайно плавной прокрутки, что вдвое больше, чем обычный экран 60 Гц.  Частота дискретизации прикосновения 240 Гц также обеспечивает быструю скорость отклика для игр.  Если вы требовательны к качеству дисплея, это лучшее, что вы найдете в крепком телефоне.

Безумный игровой процессор

Встречайте Helio G99, новый чипсет из серии MediaTek Helio G, который может похвастаться усовершенствованным 6-нм производственным процессом и производительностью в играх.  Внутри Helio G99 есть восьмиядерный процессор с архитектурой 2x Cortex-A76 2,2 ГГц и 6x Cortex-A55 2,0 ГГц для быстрой обработки данных, а также мощный графический процессор ARM Mali-G57, работающий на частоте до 1 ГГц для превосходной 3D -графики.

Много замечательных технических функций в Armor 17 Pro

Последний флагман Ulefone пытается выделиться среди других крепких смартфонов и конкурировать даже с основными флагманами.

 • РАСШИРЕНИЕ ВИРТУАЛЬНОЙ ПАМЯТИ: Armor 17 Pro обеспечивает до 13 ГБ оперативной памяти для поддержки запуска нескольких приложений одновременно без задержек.  В общей сложности 8 ГБ оперативной памяти + 5 ГБ виртуальной оперативной памяти.  Расширение виртуальной памяти можно включить или отключить в настройках.
 • ГИПЕРБЫСТРЫЙ ЗАРЯД МОЩНОСТЬЮ 66 ВТ: кофе – это все, что вам нужно, чтобы зарядить этот телефон благодаря технологии быстрой зарядки.  Он обеспечивает заряд аккумулятора на 38% всего за 10 минут, на 53% за 15 минут и на 90% за 30 минут.  По крайней мере, согласно Ulefone.
 • АККУМУЛЯТОР 5380 мАч: в лабораторных тестах аккумулятор высокой емкости 5380 мАч обеспечивает до 294 часов работы в режиме ожидания и 29 часов непрерывного разговора.
 • ГНЕЗДЕ ДЛЯ 3 КАРТОЧЕК: вмещает две SIM-карты и карту microSD до 2 ТБ.
 • ANDROID 12: на нем работает новое программное обеспечение Android 12, которое предлагает чистый и аккуратный интерфейс, который понравится каждому.  На борту нет рекламы, программного обеспечения или предварительно установленных программ.

Armor 17 Pro: результат

В этот раз Ulefone представляет совершенно новый крепкий смартфон со многими высококачественными характеристиками.  Armor 17 Pro – это бескомпромиссный выбор, охватывающий все углы.  С продуманным дизайном, производительностью, фотографией и профессиональными функциями.  Для получения дополнительной информации вы можете посетить официальный сайт Ulefone.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua