«Хуавей Україна» надала КПІ ім. Ігоря Сікорського новітнє мережеве обладнання для освітніх цілей і наукових досліджень

20 жовтня 2022 року компанія «Хуавей Україна» передала Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» новітнє мережеве обладнання для забезпечення покриттям WI-FI навчальних корпусів і гуртожитків.

До переліку пристроїв, якими «Хуавей Україна» забезпечила заклад вищої освіти, входить обладнання для побудови сучасної Wi-Fi-6 мережі: Wi-Fi-точки доступу, комутатори для живлення і з’єднання точок доступу та потужний маршрутизатор для збільшення швидкості з’єднання. Зокрема, це: 345 точок доступу настінного формату кріплення (AirEngine 5761-11W), 200 точок доступу стельового формату кріплення (AirEngine 5761-11), 20 комутаторів із PoE для живлення точок доступу (CloudEngine S5735-L24P4S-A1), 6 комутаторів агрегації (CloudEngine S5735-L48T4X-A1), 1 комутатор ядра (CloudEngine S6730-H24X6C) та 1 маршрутизатор (NetEngine 8000 M1C).

Одна Wi-Fi-точка забезпечуватиме доступ до мережі до 100 користувачам. Пропускна здатність доступу нової архітектури мережі буде збільшена з початкових 100 Мбіт/с до 1 000 Мбіт/с для прискорення передачі даних і покращення користувацького досвіду.

Вдосконалення і розширення мережі устаткування університету КПІ має на меті задовольнити потреби закладу для ефективного навчального процесу. Завдяки оновленню структури мережі заклад отримає наступні переваги:

 • модернізацію центрального комутаційного обладнання основного ядра мережі університету для понад 25 000 абонентів, які є учасниками освітнього процесу і науково-дослідної діяльності;
 • створення Wi-Fi-мережі, що доступна у 24 навчальних корпусах;
 • забезпечення Wi-Fi в укриттях у 16 гуртожитках.

Нове мережеве обладнання Huawei дозволить поліпшити рівень надання освітніх послуг та оновити ІТ- і телекомунікаційну інфраструктуру найбільшого технічного ЗВО України.

«Наша співпраця з «Хуавей Україна» є хорошим прикладом поєднання якісного освітнього процесу та багаторічного досвіду однієї з провідних технологічних компаній світу впливає на майбутнє України. Студенти КПІ вже шостий рік поспіль мають можливість не лише брати участь у наукових дослідженнях, запроваджених завдяки Huawei, а й отримувати переваги від наданого компанією обладнання», — наголосив Михайло Згуровський, професор і ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

«Ми продовжуємо надавати підтримку нашим партнерам, аби сприяти розвитку технічної освіти в Україні. Сподіваємося, що обладнання, яке ми сьогодні передаємо у користування університету КПІ, допоможе якісно покращити освітній процес і науково-дослідні роботи, та сприятиме розвитку кадрового потенціалу країни у галузі високих технологій», — зазначив Володимир Білавка, заступник директора департаменту персоналу «Хуавей Україна».

Університет КПІ та «Хуавей Україна» розпочали співпрацю ще у 2016 році задля спільного розвитку освіти та науки в Україні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. КПІ став одним із перших закладів вищої освіти, з яким компанія почала реалізовувати різноманітні освітні програми для залучення та навчання майбутніх технічних спеціалістів і проведення науково-дослідної діяльності.

За шість років партнерства на базі університету за підтримки «Хуавей Україна» були створені дослідні центри, реалізовані освітні та наукові проєкти, програми надання стипендій студентам, найталановитіші з яких були запрошені до київського офісу компанії на стажування в лабораторіях Huawei.

Серед ініціатив, реалізованих у межах партнерства «Хуавей Україна» та університету КПІ:

 • Академія інформаційних і мережевих технологій Huawei — відкрита на базі університету у 2020 році програма, що допомагає підготувати студентів закладу і надати їм необхідні знання та навички для майбутнього професійного зростання в ІКТ-галузі;
 • «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) — освітня програма Huawei, в якій студенти КПІ беруть участь уже шостий рік поспіль;
 • фестиваль інноваційних технологій Sikorsky Challenge — конкурс стартапів серед студентів, у якому вони можуть продемонструвати свої здібності й  отримати пропозиції для розвитку кар’єри в різних підрозділах «Хуавей Україна».

Ці та інші спільні ініціативи «Хуавей Україна» та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спрямовані на підготовку висококваліфікованих технічних спеціалістів, які сприятимуть розвитку галузі та впровадженню в Україні інноваційних телекомунікаційних технологій.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

«Хуавей Украина» предоставила КПИ им. Игоря Сикорского новейшее сетевое оборудование для образовательных целей и научных исследований

20 октября 2022 года компания «Хуавэй Украина» передала Национальному техническому университету Украины «Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского» новейшее сетевое оборудование для обеспечения покрытием WI-FI учебных корпусов и общежитий.

В список устройств, которыми «Хуавэй Украина» обеспечила ВУЗ, входит оборудование для построения современной Wi-Fi-6 сети: Wi-Fi-точки доступа, коммутаторы для питания и соединения точек доступа и мощный маршрутизатор для увеличения скорости соединения. В частности, это: 345 точек доступа настенного формата крепления (AirEngine 5761-11W), 200 точек доступа потолочного формата крепления (AirEngine 5761-11), 20 коммутаторов с PoE для питания точек доступа (CloudEngine S5735-L24P4S-A1), 6 коммутаторов агрегации (CloudEngine S5735-L48T4X-A1), 1 коммутатор ядра (CloudEngine S6730-H24X6C) и 1 маршрутизатор (NetEngine 8000 M1C).

Одна Wi-Fi-точка забезпечуватиме доступ до мережі до 100 користувачам. Пропускна здатність доступу нової архітектури мережі буде збільшена з початкових 100 Мбіт/с до 1 000 Мбіт/с для прискорення передачі даних і покращення користувацького досвіду.

Вдосконалення і розширення мережі устаткування університету КПІ має на меті задовольнити потреби закладу для ефективного навчального процесу. Завдяки оновленню структури мережі заклад отримає наступні переваги:

 • модернізацію центрального комутаційного обладнання основного ядра мережі університету для понад 25 000 абонентів, які є учасниками освітнього процесу і науково-дослідної діяльності;
 • створення Wi-Fi-мережі, що доступна у 24 навчальних корпусах;
 • забезпечення Wi-Fi в укриттях у 16 гуртожитках.

Нове мережеве обладнання Huawei дозволить поліпшити рівень надання освітніх послуг та оновити ІТ- і телекомунікаційну інфраструктуру найбільшого технічного ЗВО України.

«Наше сотрудничество с «Хуавэй Украина» является хорошим примером того, как сочетание качественного образовательного процесса и многолетнего опыта одной из ведущих технологических компаний мира влияет на будущее Украины. Студенты КПИ уже шестой год подряд имеют возможность не только участвовать в научных исследованиях, внедренных благодаря Huawei, но и получать преимущества от предоставленного компанией оборудования», — подчеркнул Михаил Згуровский, профессор и ректор КПИ им. Игоря Сикорского.

«Мы продолжаем оказывать поддержку нашим партнерам, чтобы способствовать развитию технического образования в Украине. Надеемся, что оборудование, которое мы передаем сегодня в пользование университету КПИ, поможет качественно улучшить образовательный процесс и научно-исследовательские работы, и будет способствовать развитию кадрового потенциала страны в области высоких технологий», — отметил Владимир Билавка, заместитель директора департамента персонала «Хуавэй Украина».

Университет КПИ и «Хуавэй Украина» начали сотрудничество еще в 2016 году для совместного развития образования и науки в Украине в сфере информационно-коммуникационных технологий. КПИ стал одним из первых учебных заведений, с которым компания начала реализовывать разнообразные образовательные программы для привлечения и обучения будущих технических специалистов и проведения научно-исследовательской деятельности.

За шесть лет партнерства на базе университета при поддержке «Хуавэй Украина» были созданы исследовательские центры, реализованы образовательные и научные проекты, программы предоставления стипендий студентам, самые талантливые из которых были приглашены в киевский офис компании на стажировку в лабораториях Huawei.

Среди инициатив, реализуемых в рамках партнерства «Хуавэй Украина» и университета КПИ:

 • Академия информационных и сетевых технологий Huawei — открытая на базе университета в 2020 году программа, помогающая подготовить студентов ВУЗа и предоставить им необходимые знания и навыки для будущего профессионального роста в ИКТ-отрасли;
 • «Семена для будущего» (Seeds for the Future) — образовательная программа Huawei, в которой студенты КПИ участвуют уже шестой год;
 • фестиваль инновационных технологий Sikorsky Challenge — конкурс стартапов среди студентов, в котором они могут продемонстрировать свои способности и получить предложения для развития карьеры в разных подразделениях «Хуавэй Украина».

Эти и другие совместные инициативы «Хуавэй Украина» и Национального технического университета Украины «Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского» направлены на подготовку высококвалифицированных технических специалистов, которые будут способствовать развитию отрасли и внедрению в Украине инновационных телекоммуникационных технологий.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua