Нові значки додатків Google з’являться на телефонах Android

Google зазвичай вносить багато змін у свої стокові програми у вигляді оновлення. Але вони майже не вводять нові значки для своїх старих програм. Час від часу вони вносять незначні зміни у зовнішній вигляд піктограм своїх програм, щоб відповідати поточній тенденції. Кілька місяців тому Google вніс кілька змін у зовнішній вигляд програми Play Store.

Google вніс деякі зміни в кольори програми. Старі червоний, жовтий, зелений і синій кольори були збережені. Але Google замінив кожен колір на більш яскраву версію того самого кольору.

Цього разу Google вносить деякі фізичні зміни в програми «Повідомлення», «Телефон» і «Контакти». Google випускає нові оновлені значки для цих програм.Значки додатків Google

На відміну від старої піктограми, яка має тіні та синій фон, нова програма «Контакти» виглядає простіше та сучасніше. І, звичайно, не обходиться без тіней.

З іншого боку, програма Google Phone щойно перейшла на стадію бета-тестування. Тому ми ще не побачимо, як це буде виглядати. За всіма ознаками він матиме дизайн, схожий на додаток «Контакти».

Програми для повідомлень також розгортаються. Програми Google Messages мають більш футуристичний дизайн, як і значок контактів. Цього разу він виглядає чистішим, ніж попередній, якщо не враховувати всі нові функції, які Google уже додав.

Значки додатків Google

Тематичні значки виглядають крутіше, ніж значки додатків Google

Попри оновлений дизайн значка, тематичний значок Android виглядає цікавішим і досить простим. Він більш барвистий і його також легко впізнати. Більшість людей можуть частіше використовувати тематичні значки.

Були зміни у зовнішньому вигляді значків, але Google намагався зберегти основні сині значки для ознайомлення. Таким чином користувачі можуть легко ідентифікувати програми.

Значки додатків Google

За словами Google, простий і плоский дизайн допомагає додаткам легко адаптуватися до інших програм сторонніх розробників. Цей новий дизайн значків також черпав натхнення з теми Material You.

Доступність нових піктограм Google App

Google почне розгортати оновлення Google App Icons через декілька днів. Ймовірно наступного тижня. Отже, незабаром очікуйте нових значків для програм «Телефон», «Контакти» та «Повідомлення».

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Новые значки приложений Google появятся на телефонах Android

Google обычно вносит много изменений в свои стоковые программы в виде обновления.  Но они почти не вводят новые значки для своих старых программ.  Иногда они вносят незначительные изменения во внешний вид иконок своих программ, чтобы соответствовать текущей тенденции.  Несколько месяцев назад Google внес несколько изменений во внешний вид приложения Play Store.

Google внес некоторые изменения в цвет программы.  Старые красные, желтые, зеленые и синие цвета были сохранены.  Но Google заменил каждый цвет на более яркую версию того же цвета.

В этот раз Google вносит некоторые физические изменения в программы “Сообщения”, “Телефон” и “Контакты”.  Google выпускает новые обновленные значки для этих программ.

Значки додатків Google
В отличие от старой пиктограммы, имеющей тени и синий фон, новая программа «Контакты» выглядит проще и современнее.  И, конечно, не обходится без теней.

С другой стороны, программа Google Phone только что перешла на стадию бета-тестирования.  Потому мы еще не увидим, как это будет выглядеть.  По всем признакам у него будет дизайн, похожий на приложение «Контакты».

Приложения для сообщений также разворачиваются.  Приложения Google Messages имеют более футуристический дизайн, как значок контактов.  В этот раз он выглядит более чистым, чем предыдущий, если не учитывать все новые функции, добавленные Google.Значки додатків Google

Тематические значки выглядят круче, чем значки приложений Google

Несмотря на обновленный дизайн значка, тематический значок Android выглядит более интересным и простым.  Он более красочный и его также легко узнать.  Большинство людей может чаще использовать тематические значки.

Были изменения во внешнем виде значков, но Google пытался сохранить основные синие значки для ознакомления.  Таким образом, пользователи могут легко идентифицировать программы.Значки додатків Google

По словам Google, простой и плоский дизайн помогает приложениям легко адаптироваться к другим приложениям сторонних разработчиков.  Этот новый дизайн значков также черпал вдохновение по теме Material You.

Доступность новых иконок Google App

Google начнет развертывать обновления Google App Icons через несколько дней.  Вероятно, на следующей неделе.  Вскоре ожидайте новых значков для телефонов, контактов и сообщений.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua