Найкращі смартфони Xiaomi для покупки в 2022 році

Xiaomi є одним із найвідоміших виробників смартфонів сьогодні завдяки гарному співвідношенню якості та ціни своїх мобільних пристроїв. Про це немає жодних питань. Все, що вам потрібно зробити, це переглянути списки найбільш продаваних смартфонів або найпопулярніших брендів, щоб переконатися, що Xiaomi незмінно є одним з основних гравців. Китайська компанія зберегла свою ставку на цю стратегію надання пристроїв з хорошим співвідношенням ціна-якість, але не значно підвищила ціну на свою продукцію.

Якщо Xiaomi ще чимось відома, так це невпинним ритмом випуску продуктів, щороку випускаються десятки різних моделей. Це добре, але якщо ми хочемо придбати смартфон у компанії, це також може трохи заплутати. У цьому посібнику ми вибрали найкращі телефони Xiaomi для кожного діапазону, доступних у 2022 році як послугу для вас. Слід зазначити, що ми опустимо найкращі смартфони POCO і зосередимося на серії Xiaomi та Redmi. Ми виберемо найкращі моделі Xiaomi на основі камери, продуктивності, акумулятора, ціни та загального продукту.

ТОП смартфонів Xiaomi

Щоб визначити найкращі пристрої компанії, ми повністю досліджуємо великий каталог Xiaomi. Для цього ми розглянемо співвідношення ціни та якості, дозволяючи знайти моделі для різного цінового діапазону.

Камери, батарея, внутрішня пам’ять, процесор і оперативна пам’ять. Під час обговорення найкращих смартфонів Xiaomi слід враховувати низку факторів, і ми всі врахували їх, вивчаючи їхній каталог, щоб провести наш вибір. Якщо ви плануєте придбати новий телефон і знаєте, що Xiaomi стане вашим наступним виробником, у якого ви зможете купувати, перегляньте нашу добірку найкращих телефонів Xiaomi.

Найкращий флагман: Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro — один із найновіших смартфонів високого класу, які випустила компанія. І це чудовий приклад високої якості, яку може мати продукція компанії. Xiaomi 12 Pro має продуманий дизайн і хорошу якість збірки, а також відмінні характеристики. Його матове покриття на задній панелі особливо корисно для запобігання відбиткам пальців і бруду.

6,74-дюймовий екран AMOLED, роздільна здатність Quad HD+, частота оновлення 120 Гц і HDR 10+ є одними з його найкращих характеристик. Іншими словами, він поєднує найкращі характеристики для забезпечення найкращої якості. Незалежно від того, наскільки вимогливим є завдання, яке ми хочемо виконати, процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G працює під корпусом, що забезпечує приголомшливу продуктивність смартфона. Крім того, він має MIUI 13, операційну систему на основі Android 12. Xiaomi 12 Pro має фантастичний екран, чудову продуктивність і блискавичну зарядку.

Xiaomi 12 Pro також може похвалитися хорошою системою камери, що дозволяє робити високоякісні фотографії та відео. Крім того, завдяки швидкій зарядці потужністю 120 Вт акумулятор місткістю 4600 мАг заряджається менше ніж за 20 хвилин. Цей смартфон також має найкращий вібромотор для Android і фантастичну звукову систему.

За ціною 999 доларів США за Xiaomi 12 Pro з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ вбудованої пам’яті та 1099 доларів США за модель з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ вбудованої пам’яті смартфон доступний в офіційному магазині Xiaomi.

Найкраща модель середнього класу: Xiaomi 12 Lite

Xiaomi 12 Lite

Одним із найкращих і найновіших смартфонів Xiaomi, які вийшли на ринок, є Xiaomi 12 Lite. Це дуже ретельний середній діапазон, який забезпечує досконалість у кожній його секції. Починаючи з того, що його корпус важить всього 173 грами та має товщину 7,29 міліметра. Користуватися ним буде так зручно.

Крім того, 6,55-дюймовий AMOLED-екран із роздільною здатністю Full HD+ і частотою оновлення 120 Гц займає значну частину його передньої частини та забезпечує дуже хорошу якість зображення. Qualcomm Snapdragon 778G 5G, який може впоратися з будь-яким завданням, є його мозком. Як і слід було очікувати від телефону, випущеного у 2022 році, MIUI 13 встановлено під Android 12.

Він має три камери на задній панелі, основною з яких є основний об’єктив на 64 МП. Який він використовує для знімання фотографій і відео. Він має 32-мегапіксельну фронтальну камеру в передньому отворі на екрані для знімання селфі. Завдяки акумулятору місткістю 4300 мАг і швидкій зарядці потужністю 67 Вт Xiaomi 12 Lite можна зарядити всього за 30 хвилин.

Рекомендована роздрібна ціна на цей смартфон середнього рівня становить 449 доларів США за модель з 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої пам’яті. І $499 за модель з 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ. На щастя, ціна на Amazon часто падає. Крім того, ви можете придбати його на офіційному вебсайті Xiaomi.

Найкращий бюджетний смартфон: Redmi Note 11 Pro+ 5G

Redmi Note 11 Pro+ 5G

Для менш дорогого смартфона середнього класу це більш ніж вдала покупка. Redmi Note 11 Pro+ 5G сяє власним світлом щодо екрана, продуктивності, камер і швидкої зарядки. Почнемо з обговорення його 6,67-дюймового AMOLED-екрана. Має роздільну здатність Full HD+, частоту оновлення 120 Гц і чітке, добре контрастне зображення. Ви можете очікувати хорошої продуктивності від сканера відбитків пальців, розташованого праворуч.

Працює процесор MediaTek Dimensity 920, який включає модем 5G. З Redmi Note 11 Pro+ 5G ви зможете виконати будь-яке завдання. Без затримок або перезапусків додатків через цей чип. Крім того, ця модель гарантує відмінну якість звуку з навушниками або без них. Часто на Redmi Note 11 Pro+ 5G діють значні знижки.

Основна камера на 108 МП, яка має чудову якість і може робити будь-які зображення, є однією з головних переваг цього пристрою. Смартфон також має акумулятор на 4500 мАг, який заряджається за лічені хвилини завдяки швидкій зарядці 120 Вт.

Пропонуються дві версії Redmi Note 11 Pro+ 5G. Одна за $399,99 з 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої пам’яті. І ще одна за $449,99 з 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ вбудованої пам’яті. Вони вже користуються значними знижками в таких магазинах, як Amazon і магазин Xiaomi.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Лучшие смартфоны Xiaomi для покупки в 2022 году

Xiaomi является одним из самых известных производителей смартфонов благодаря хорошему соотношению качества и цены своих мобильных устройств.  Об этом нет никаких вопросов.  Все, что вам нужно сделать, это просмотреть списки самых продаваемых смартфонов или популярных брендов, чтобы убедиться, что Xiaomi неизменно является одним из основных игроков.  Китайская компания сохранила свою ставку на данную стратегию предоставления устройств с хорошим соотношением цена-качество, но не значительно повысила цену на свою продукцию.

Если Xiaomi еще чем-то известна, так это непрерывный ритм выпуска продуктов, ежегодно выпускаются десятки разных моделей.  Это хорошо, но если мы хотим приобрести смартфон у компании, это тоже может немного запутать.  В этом руководстве мы выбрали лучшие Xiaomi телефоны для каждого диапазона, доступных в 2022 году в качестве услуги для вас.  Следует отметить, что мы опустим самые лучшие смартфоны POCO и сосредоточимся на серии Xiaomi и Redmi.  Мы выберем самые лучшие модели Xiaomi на основе камеры, производительности, аккумулятора, цены и общего продукта.

ТОП смартфонов Xiaomi

Чтобы определить лучшие устройства компании, мы полностью исследуем обширный каталог Xiaomi.  Для этого мы рассмотрим соотношение цены и качества, позволяя найти модели для разного ценового диапазона.

Камера, батарея, внутренняя память, процессор и оперативная память.  При обсуждении лучших смартфонов Xiaomi следует учитывать ряд факторов, и мы все учли их, изучая их каталог, чтобы провести наш выбор.  Если вы планируете приобрести новый телефон и знаете, что Xiaomi станет вашим следующим производителем, у которого вы сможете покупать, посмотрите нашу подборку лучших телефонов Xiaomi.

Лучший флагман: Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro – один из новейших смартфонов высокого класса, выпущенных компанией.  И это отличный пример высокого качества, которое может иметь продукция компании.  Xiaomi 12 Pro обладает продуманным дизайном и хорошим качеством сборки, а также отличными характеристиками.  Его матовое покрытие на задней панели особенно полезно для предотвращения отпечатков пальцев и грязи.

6,74-дюймовый экран AMOLED, разрешение Quad HD+, частота обновления 120 Гц и HDR 10+ являются одними из его лучших характеристик.  Другими словами, он сочетает самые лучшие характеристики для обеспечения наилучшего качества.  Независимо от того, насколько требовательна задача, которую мы хотим выполнить, процессор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G работает под корпусом, что обеспечивает потрясающую производительность смартфона.  Кроме того, он имеет MIUI 13, операционную систему на основе Android 12. Xiaomi 12 Pro имеет фантастический экран, отличную производительность и молниеносную зарядку.

Xiaomi 12 Pro также может похвастаться хорошей системой камеры, позволяющей делать высококачественные фотографии и видео.  Кроме того, благодаря быстрой зарядке мощностью 120 Вт аккумулятор емкостью 4600 мАч заряжается менее чем за 20 минут.  Этот смартфон также имеет самый лучший вибромотор для Android и фантастическую звуковую систему.

По цене 999 долларов США по Xiaomi 12 Pro с 8 ГБ оперативной и 256 ГБ встроенной памяти и 1099 долларов США за модель с 12 ГБ оперативной и 256 ГБ встроенной памяти смартфон доступен в официальном магазине Xiaomi.

Лучшая модель среднего класса: Xiaomi 12 Lite

Xiaomi 12 Lite

Одним из лучших и новейших смартфонов Xiaomi, вышедших на рынок, является Xiaomi 12 Lite.  Это очень тщательный средний диапазон, обеспечивающий совершенство в каждой его секции.  Начиная с того, что его корпус весит всего 173 грамма и имеет толщину 7,29 миллиметра.  Пользоваться им будет удобно.

Кроме того, 6,55-дюймовый AMOLED-экран с разрешением Full HD+ и частотой обновления 120 Гц занимает значительную часть его передней части и обеспечивает очень хорошее качество изображения.  Qualcomm Snapdragon 778G 5G, который может справиться с любой задачей, является его мозгом.  Как и следовало ожидать от телефона, выпущенного в 2022 году, MIUI 13 установлен под Android 12.

Он имеет три камеры на задней панели, основная из которых является основной объектив на 64 МП.  Как он использует для съемки фотографий и видео.  Он имеет 32-мегапиксельную фронтальную камеру в переднем отверстии на экране для съемки селфи.  Благодаря аккумулятору емкостью 4300 мАч и быстрой зарядке мощностью 67 Вт Xiaomi 12 Lite можно зарядить всего за 30 минут.

Рекомендованная розничная цена на смартфон среднего уровня составляет 449 долларов США за модель с 8 ГБ оперативной памяти и 128 ГБ встроенной памяти.  $499 за модель с 8 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ.  К счастью, цена на Amazon часто падает.  Кроме того, вы можете приобрести его на официальном сайте Xiaomi.

Лучший бюджетный смартфон: Redmi Note 11 Pro+ 5G

Redmi Note 11 Pro+ 5G

Для менее дорогого смартфона среднего класса это более чем удачная покупка.  Redmi Note 11 Pro+ 5G сияет собственным светом в отношении экрана, производительности, камер и быстрой зарядки.  Начнём с обсуждения его 6,67-дюймового AMOLED-экрана.  Обладает разрешением Full HD+, частотой обновления 120 Гц и четким, хорошо контрастным изображением.  Вы можете ожидать хорошей производительности от сканера отпечатков пальцев, расположенного справа.

Работает процессор MediaTek Dimensity 920, включающий модем 5G.  С Redmi Note 11 Pro+ 5G вы сможете выполнить любое задание.  Без задержек или перезапуска приложений через этот чип.  Кроме того, эта модель гарантирует отличное качество звука с наушниками или без них.  Часто на Redmi Note 11 Pro+ 5G действуют значительные скидки.

Основная камера на 108 МП, которая имеет превосходное качество и может производить любые изображения, является одним из главных преимуществ этого устройства.  Смартфон также имеет аккумулятор на 4500 мАч, который заряжается в считанные минуты благодаря быстрой зарядке 120 Вт.

Предлагаются две версии Redmi Note 11 Pro+5G.  Одна за $399,99 с 6 ГБ оперативной памяти и 128 ГБ встроенной памяти.  И еще одна за $449,99 с 8 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ встроенной памяти.  Они уже пользуются значительными скидками в таких магазинах как Amazon и магазин Xiaomi.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua