Хакер, що викрав пісні Еда Ширана, потрапив до в’язниці

Багато хто вважає, що правил, які регулюють цифровий світ, небагато, принаймні, вони не охоплюють усі сфери. Навіть якщо це так, деякі країни приділяють цьому сегменту увагу не менше, ніж «справжньому». Тому ми рекомендуємо не дивитися в інший бік. Нещодавно Адріан Квятковскі, хакер з Іпсвіча в Англії, викрав дві неопубліковані пісні Еда Ширана. Тепер BBC повідомляє, що наступні 18 місяців він проведе у в’язниці.

Хакер навіть мав інструкцію про те, як викрадати неопубліковані пісні

Адріан Квятковскі продавав не лише треки Ширана, а й пісні 12 інших. Серед них навіть американський репер Lil Uzi Vert. Крім того, хакер «отримав гроші за свою роботу» через криптовалюту на суму 131 000 фунтів стерлінгів (148 000 доларів США). Оскільки ми маємо справу зі зломом пісень різних виконавців, зрозуміло, що вони зламали облікові записи виконавців у хмарі. Ми маємо на увазі, що злом одного з них допоміг йому також отримати доступ до облікових записів інших. Однак інформації про те, які це були хмарні сервіси, немає. Цікаво, що влада знайшла у нього 1263 неопубліковані пісні.

хакер

Розслідування почалося ще у 2019 році. Тоді кілька музикантів повідомили в прокуратуру Нью-Йорка, що хтось із ніком Spirdark зламав їхні акаунти. Та сама особа продавала свій контент онлайн. Влада виявила, що Квятковський використовував електронну адресу з обліковим записом у криптовалюті. Крім того, IP-адреса пристроїв, які він використовував, була пов’язана з конкретною адресою у Великобританії.

Після арешту лондонська поліція знайшла сім пристроїв, на яких зберігалися 1263 неопубліковані пісні 89 різних музикантів. Крім того, поліціянти також знайшли файл-інструкцію з описом того, як можна зламати акаунти жертв.

Оскільки доказів було занадто багато, йому довелося визнати себе винним за 19 пунктами звинувачення. Серед них – порушення авторських прав і володіння злочинним майном. Тож виявляється, що через його «знання» він опинився у в’язниці.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Хакер, похитивший песни Эда Ширана, попал в тюрьму

Многие считают, что правил, регулирующих цифровой мир, немного, по крайней мере, они не охватывают все сферы.  Даже если это так, некоторые страны уделяют этому сегменту внимание не меньше, чем настоящему.  Поэтому мы рекомендуем не смотреть в другую сторону.  Недавно Адриан Квятковски, хакер из Ипсвича в Англии, похитил две неопубликованные песни Эда Ширана.  Теперь BBC сообщает, что следующие 18 месяцев он проведет в тюрьме.

Хакер даже имел инструкцию о том, как похищать неопубликованные песни

Адриан Квятковски продавал не только треки Ширана, но и песни 12 других.  Среди них даже американский рэпер Lil Uzi Vert.  Кроме того, хакер «получил деньги за свою работу» из-за криптовалюты на сумму 131 000 фунтов стерлингов (148 000 долларов США).  Поскольку мы имеем дело со взломом песен разных исполнителей, то понятно, что они сломали учетные записи исполнителей в облаке.  Мы имеем в виду, что взлом одного из них помог ему получить доступ к учетным записям других.  Однако информации о том, как это были облачные сервисы, нет.  Интересно, что власть нашла у него 1263 неопубликованных песен.

хакер

Расследование началось еще в 2019 году.  Тогда несколько музыкантов сообщили в прокуратуру Нью-Йорка, что кто-то с ником Spirdark сломал их аккаунты.  Тот же человек продавал свой контент онлайн.  Власти обнаружили, что Квятковский использовал электронный адрес с учетной записью в криптовалюте.  Кроме того, IP-адрес устройств, которые он использовал, был связан с конкретным адресом в Великобритании.

После ареста лондонская полиция нашла семь устройств, на которых хранились 1263 неопубликованных песен 89 разных музыкантов.  Кроме того, полицейские нашли файл-инструкцию с описанием того, как можно сломать аккаунты жертв.

Поскольку улик было слишком много, ему пришлось признать себя виновным по 19 пунктам обвинения.  Среди них – нарушение авторских прав и владение преступным имуществом.  Так что оказывается, что из-за его «знания» он оказался в тюрьме.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua