Samsung Galaxy A04e – найдешевший в серії

Можливо, Samsung зайнята підготовкою до серії Samsung Galaxy S23. Майбутні флагмани 2023 року продовжують просочуватися і в останній розробці Ultra продемонстрував свої можливості завдяки Snapdragon 8 Gen 2. Попри те, що в центрі уваги нова флагманська лінійка, Samsung має безліч різноманітних лінійок. Деякі з них, можливо, не найактуальніші для ентузіастів технологій, але компанія все ще тут, щоб запропонувати телефони для будь-якого кишенькового розміру. Сьогодні раптом компанією був розкритий Samsung Galaxy A04e.

Серія Samsung Galaxy A0, як правило, пропонує недорогі пристрої, деякі з яких є найнижчими на ринку. Samsung Galaxy A04e підходить до цієї найнижчої категорії та може бути найдешевшим варіантом серії Galaxy A04. Випуск компанією цього пристрою не викликав жодного шуму. Він приєднується до Galaxy A04 Core, який був представлений у серпні, і Galaxy A04s, який став офіційним у вересні.

Galaxy A04e

Характеристики Samsung Galaxy A04e

Samsung Galaxy A04e — скромна пропозиція. Він оснащений 6,5-дюймовою РК-панеллю HD+ PLS. Як ви можете собі уявити, це звичайна панель 60 Гц. Пристрій має точкову виїмку для 5-мегапіксельної селфі-зйомки. На задній панелі розташовано дві камери – основна на 13 МП і датчик глибини на 2 МП для ефекту боке.

Під капотом Galaxy A04e встановлений восьмиядерний процесор без назви. З чуток, процесором є MediaTek Helio G35. Це скромний чипсет із вісьмома ядрами ARM Cortex-A53 і виробничим процесом 12 нм. Процесор поставляється з 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті. Що стосується пам’яті, він доступний у версіях з 32 ГБ, 64 ГБ і 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Ви навіть можете розширити завдяки слоту для картки micro SD.Galaxy A04e має однодіапазонний Wi-Fi 2,4 ГГц, що дуже прикро у 2022 році. Він має LTE і живиться від акумулятора на 5000 мАг. Ніякої швидкої зарядки тут немає. Телефон працює під управлінням Android 12 з One UI Core 4.1 поверх. Це легке програмне забезпечення від Samsung. Вага телефону 188 грамів.

Galaxy A04e

На жаль, Samsung ще не розкриває ціну на Galaxy A04e. Але, ймовірно, він найдешевший у трійці Galaxy A04. Коли б він не з’явився, він буде доступний у синьому, мідному та чорному кольорах.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy A04e – самый дешевый в серии

Возможно, Samsung занята подготовкой к серии Samsung Galaxy S23.  Будущие флагманы 2023 года продолжают проникать и в последней разработке Ultra продемонстрировал свои возможности благодаря Snapdragon 8 Gen 2. Несмотря на то, что в центре внимания новая флагманская линейка, Samsung имеет множество разнообразных линеек.  Некоторые из них, возможно, не самые актуальные для энтузиастов технологий, но компания по-прежнему здесь, чтобы предложить телефоны для любого карманного размера.  Сегодня вдруг компанией был раскрыт Samsung Galaxy A04e.

Серия Samsung Galaxy A0, как правило, предлагает недорогие устройства, некоторые из которых являются самыми низкими на рынке.  Samsung Galaxy A04e подходит к этой самой низкой категории и может быть самым дешевым вариантом серии Galaxy A04.  Выпуск компанией этого устройства не вызвал никакого шума.  Он присоединяется к Galaxy A04 Core, который был представлен в августе, и Galaxy A04s, который стал официальным в сентябре.Galaxy A04e

Характеристики Samsung Galaxy A04e

Samsung Galaxy A04e – скромное предложение.  Он оснащен 6,5-дюймовой ЖК-панелью HD+PLS.  Как вы можете себе вообразить, это обычная панель 60 Гц.  Устройство имеет точечную выемку для 5-мегапиксельной селфи-съемки.  На задней панели расположены две камеры – основная на 13 МП и датчик глубины на 2 МП для бокового эффекта.

Под капотом Galaxy A04e установлен восьмиядерный процессор без названия.  По слухам, процессором является MediaTek Helio G35.  Это скромный чипсет с восемью ядрами ARM Cortex-A53 и производственным процессом 12 нм.  Процессор поставляется с 3 ГБ или 4 ГБ оперативной памяти.  Что касается памяти, то он доступен в версиях с 32 ГБ, 64 ГБ и 128 ГБ внутренней памяти.  Вы даже можете расширить благодаря слоту для карты micro SD. Galaxy A04e имеет однодиапазонный Wi-Fi 2,4 ГГц, что очень досадно в 2022 году.  Он имеет LTE и питается от аккумулятора на 5000 мАч.  Никакой быстрой зарядки здесь нет.  Телефон работает под управлением Android 12 с One UI Core 4.1 этаж.  Это легкое программное обеспечение Samsung.  Вес телефона 188 грамм.Galaxy A04e

К сожалению, Samsung еще не открывает цену на Galaxy A04e.  Но, по всей вероятности, он самый дешевый в тройке Galaxy A04.  Если он не появится, он будет доступен в синем, медном и черном цветах.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua