Google досі збирає інформацію про обличчя та голос

Це звична практика для великих технологічних компаній брати участь у різних випробуваннях. Але для Google, здається, темпи пришвидшилися. Сьогодні ми дізналися, що уряд Індії оштрафував Google на 160 мільйонів доларів за монополію на Android у країні. А день тому, Генеральний прокурор Техасу Кен Пакстон оголосив про новий позов проти Google.

Він звинувачує Google у порушенні закону про біометричні дані. Виявляється, у Google не було згоди на збір і використання інформації про обличчя та голос мільйонів споживачів із Техасу.

Google інформацію про обличчя та голос

Штати один за одним подають позови проти Google

Федерального закону про конфіденційність немає. Тож державам доводиться самостійно боротися зі зловживанням даними користувачів. Минулого року Іллінойс подав позов проти Facebook відповідно до Закону про конфіденційність біометричної інформації. В результаті Facebook заплатив 650 мільйонів доларів.

На початку цього року обидві компанії були звинувачені в зборі біометричної інформації користувачів без їх інформованої згоди. Автором звинувачення став Закон про захоплення або використання біометричного ідентифікатора. Пекстон зазначив, що Google збирав і зберігав інформацію про обличчя та голос принаймні з 2015 року. Технологічний гігант використовував кілька сервісів, включаючи Google Photos, Google Assistant і продукти розумного дому Nest. Звичайно, належної згоди не було отримано. Насправді Google використовує інформацію для вдосконалення своїх алгоритмів штучного інтелекту.

«AG Paxton знову неправильно характеризує наші продукти в черговому судовому процесі», — заявив представник Google Хосе Кастаньеда. «Наприклад, Google Photos допомагає вам упорядковувати фотографії людей, групуючи схожі обличчя, щоб ви могли легко знаходити старі фотографії. Звичайно, це видно лише вам, і ви можете легко вимкнути цю функцію, якщо забажаєте, і ми не використовуємо фотографії чи відео в Google Photos для рекламних цілей. Те саме стосується Voice Match і Face Match на Nest Hub Max, які не є стандартними функціями, які дають користувачам можливість дозволити Google Assistant розпізнавати їх голос або обличчя, щоб показати їхню інформацію. Ми вияснимо це в суді».

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google до сих пор собирает информацию о лицах и голосах

Это обычная практика для крупных технологических компаний участвовать в различных испытаниях.  Но для Google, кажется, темпы ускорились.  Сегодня мы узнали, что правительство Индии оштрафовало Google на 160 миллионов долларов за монополию на Android в стране.  А день назад Генеральный прокурор Техаса Кен Пакстон объявил о новом иске против Google.

Он обвиняет Google в нарушении закона о биометрических данных.  Оказывается, у Google не было согласия на сбор и использование информации о лицах и голосах миллионов потребителей из Техаса.Google інформацію про обличчя та голос

Штаты один за другим подают иски против Google

Федерального закона о конфиденциальности нет.  Так что государствам приходится самостоятельно бороться со злоупотреблением данными пользователей.  В прошлом году Иллинойс подал иск против Facebook в соответствии с Законом о конфиденциальности биометрической информации.  В результате Facebook заплатил 650 миллионов долларов.

В начале этого года обе компании обвинялись в сборе биометрической информации пользователей без их информированного согласия.  Автором обвинения стал Закон о захвате или использовании биометрического идентификатора.  Пекстон отметил, что Google собирал и хранил информацию о лице и голосе по крайней мере с 2015 года.  Технологический гигант использовал несколько сервисов, включая Google Photos, Google Assistant и продукты умного дома Nest.  Конечно, должное согласие не было получено.  На самом деле, Google использует информацию для совершенствования своих алгоритмов искусственного интеллекта.

«AG Paxton снова неправильно характеризует наши продукты в очередном судебном процессе», — заявил представитель Google Хосе Кастаньеда.  «Например, Google Photos помогает вам упорядочивать фотографии людей, группируя похожие лица, чтобы вы могли легко находить старые фотографии.  Конечно, это видно только вам, и вы можете легко отключить эту функцию, если хотите, и мы не используем фотографии или видео в Google Photos для рекламных целей.  То же касается Voice Match и Face Match на Nest Hub Max, которые не являются стандартными функциями, позволяющими пользователям позволить Google Assistant распознавать их голос или лицо, чтобы показать их информацию.  Мы выясним это в суде».

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua