ZTE Axon 40 SE поставляється з Unisoc T618

ZTE тільки що введено ZTE Axon 40 SE в Мексиці. Новий пристрій має назву серії Axon 40, але він дуже далекий від цих смартфонів. Це бюджетний смартфон зі скромним Unisoc T618. Це намагається компенсувати, але це більше пристрій для менш вимогливих людей.

ZTE Axon 40 SE хизується 6,67-дюймовим AMOLED-екраном. Так, це панель AMOLED з роздільною здатністю Full HD+. Проблема? Він використовує частоту оновлення 60 Гц. Деякі віддадуть перевагу хорошому IPS-РК-дисплею з високою частотою оновлення, але, можливо, ті, хто купує цей телефон, віддадуть більше значення яскравим кольорам AMOLED. Пристрій має отвір посередині, а рендери показують тонкі рамки. Зовнішній вигляд кінцевого продукту може дещо відрізнятися.

ZTE Axon 40 SE

Під капотом ZTE Axon 40 SE встановлено SoC Unisoc T618. Цей чипсет є скромною пропозицією з підключенням 4G. Менш вимогливі користувачі не матимуть проблем із запуском базових програм, таких як програми обміну повідомленнями та соціальні мережі. Однак це не чудова пропозиція для вимогливих ігор. У будь-якому випадку, ви можете грати з ним у казуальні ігри. ZTE Axon 40 SE також має 4 ГБ оперативної пам’яті та до 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Як хороший телефон середнього класу, телефон має слот для карти пам’яті micro SD для подальшого розширення.

Скромні камери

Коли справа доходить до оптики, ZTE Axon 40 SE пропонує звичайну комбінацію. Він оснащений основною камерою на 50 МП з макрозніманням на 5 МП і помічником глибини на 2 МП. Немає ультраширокого знімка, але це звичайна ситуація в недорогих телефонах. Виріз з отвором служить домом для камери для селфі на 8 МП.

ZTE Axon 40 SE

Axon 40 SE отримує живлення від акумулятора місткістю 4500 мАг із підтримкою зарядки 22,5 Вт. З точки зору програмного забезпечення, телефон оснащений ОС Android 12. Інші функції включають бічний сканер відбитків пальців і 3,5-мм роз’єм для навушників.

ZTE Axon 40 SE – Ціни

Axon 40 SE досить дорогий за те, що він пропонує, але на це також може вплинути податок на додану вартість країни. Пристрій продається через оператора Telcel за 5999 мексиканських песо, що означає 298 доларів США. Наразі немає інформації, чи вийде цей телефон на інші ринки.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

ZTE Axon 40 SE поставляется с Unisoc T618

ZTE только что выпущен ZTE Axon 40 SE в Мексике.  Новое устройство называется серии Axon 40, но оно очень далеко от этих смартфонов.  Это бюджетный смартфон со скромным Unisoc T618.  Это пытается компенсировать, но это большее устройство для менее требовательных людей.

ZTE Axon 40 SE кичится 6,67-дюймовым AMOLED-экраном.  Да, это панель AMOLED с разрешением Full HD+.  Проблема?  Он использует частоту обновления 60 Гц.  Некоторые предпочтут хороший IPS- ЖК-дисплей с высокой частотой обновления, но, возможно, покупающие этот телефон отдадут большее значение ярким цветам AMOLED.  Устройство имеет отверстие посредине, а рендеры показывают тонкие рамки.  Внешний вид конечного продукта может несколько отличаться.ZTE Axon 40 SE

Под капотом ZTE Axon 40 SE установлен SoC Unisoc T618.  Этот чипсет представляет собой скромное предложение с подключением 4G.  Менее требовательные пользователи не испытывают проблем с запуском базовых программ, таких как программы обмена сообщениями и социальные сети.  Однако это не отличное предложение для требовательных игр.  В любом случае вы можете играть с ним в казуальные игры.  ZTE Axon 40 SE также имеет 4 ГБ оперативной памяти и до 128 ГБ внутренней памяти.  Как хороший телефон среднего класса телефон имеет слот для карты памяти micro SD для дальнейшего расширения.

Скромные камеры

Когда дело доходит до оптики, ZTE Axon 40 SE предлагает обычную комбинацию.  Он оснащен основной камерой на 50 МП с макросъемкой на 5 МП и помощником глубины на 2 МП.  Нет ультраширокого снимка, но это обычная ситуация в недорогих телефонах.  Вырез с отверстием служит домом для камеры для селфи на 8 МП.

ZTE Axon 40 SE

Axon 40 SE получает питание от аккумулятора емкостью 4500 мАч с поддержкой зарядки 22,5 Вт.  С точки зрения программного обеспечения, телефон оснащен ОС Android 12. Другие функции включают боковой сканер отпечатков пальцев и 3,5 мм разъем для наушников.

ZTE Axon 40 SE – Цены

Axon 40 SE достаточно дорог, что он предлагает, но на это также может повлиять налог на добавленную стоимость страны.  Устройство продается через оператора Telcel за 5999 мексиканских песо, что означает 298 долларов США.  Пока нет информации, выйдет ли этот телефон на другие рынки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua