Як легко встановити програми Google на смартфони Huawei

Китайський виробничий гігант Huawei мав стати найбільшим у світі брендом смартфонів у 2019 році. Хоча Huawei утримував цю позицію, вона проіснувала лише кілька місяців. Відтоді її частка на ринку смартфонів постійно зменшувалася. Для багатьох споживачів смартфони Huawei на цей час не є варіантом. Причина в тому, що він не підтримує Google Mobile Services. Це означає, що користувачі не можуть мати доступу до Google Play Store і багатьох важливих програм. Через розбіжності між китайською компанією та США, серед іншого, Google Mobile Services (GMS) від американського гіганта не можна використовувати в останніх пристроях цього бренду. Коротко кажучи, це екосистема, наповнена програмами (наприклад, Gmail, YouTube, Chrome, Disk або Maps), базами даних та іншими взаємопов’язаними API-доступами.

За останні три роки з’явилося кілька варіантів того, як завантажити програми на смартфони Huawei. На жаль, деякі з цих варіантів передбачають суворі процеси, які звичайний користувач не любить виконувати. Інші варіанти є ризикованими, користувачі можуть зламати свої телефони. Однак є кілька простих і зрозумілих способів отримати програми з Play Store на телефонах Huawei. На щастя, ці прості та останні варіанти є найефективнішими та замінюють деякі старі варіанти. Двома простими варіантами встановлення програм є Gspace і Googlefier.

Gspace – найефективніший варіант

Інструмент Gspace доступний безкоштовно завантажити в Huawei AppGallery. Лише за кілька кліків користувачі можуть отримати додаток. Це створює відсічений «простір» у будь-якому смартфоні Huawei. У цьому обмеженому просторі всі сервери Google, програми та PlayStore сприймають пристрій як старий смартфон Huawei. Нагадаємо, що заборона Huawei стосується лише смартфонів, випущених після заборони. Таким чином, старіші смартфони Huawei все ще мають прямий доступ до Google Play Store.

Смартфони Huawei

Під час тестування цього додатка на Huawei P50 Pocket відсічений простір читає пристрій як Huawei nova 4e. Ця функція доступна безкоштовно, але супроводжується рекламою. Якщо вам не потрібна реклама, ви можете отримати версію без реклами менш ніж за 20 доларів США.

Для програм Google працює звичайний вхід до облікового запису, а коли ви перебуваєте в Gspace, вони працюють повністю стандартно. Але коли ви вистрибуєш із Gspace, усе вже не так райдужно. Ці програми в Gspace працюють нормально та мають доступ до Інтернету. Однак важливо зазначити, що вони не оновлюватимуть сповіщення та не оновлюватимуться автоматично. Щоб оновити програму, вам доведеться увійти в Gspace, перейти в Play Store і встановити останню версію.

Одним з останніх практичних нововведень в інструменті Gspace є можливість розміщувати ярлики програм на робочому столі смартфона. Щоб запустити певну програму, не потрібно відкривати Gspace і шукати її в списку. Ви можете просто опустити його значок на один із звичайних робочих столів. Менший значок Gspace буде видно на ярлику, і він також продовжить запускатися в цьому місці, але ви матимете до нього набагато легший доступ.

Альтернативний варіант: Googlefier

Googlefier являє собою оригінальну і досить складну процедуру безпосередньої установки GMS на мобільний телефон Huawei. Автор — користувач bender_007 від спільноти розробників XDA, і його робота призначена для більш вимогливих користувачів, які не хочуть запускати програми Google у симульованому просторі, а отримують їх безпосередньо на свої мобільні телефони.

Смартфони Huawei

Цей спеціальний інструмент спрямований на те, щоб провести користувача через увесь процес, просто натискаючи кнопки лише час від часу змінюючи поза програмою. Навіть недосвідчених людей він може привести до бажаної мети. Усі кроки дуже добре пояснено, і користувач точно знає, що спричинить наступне клацання. Однак для успішного запуску Googlefier необхідно виконати кілька умов. Серед них – старша система EMUI 10, яка стане непереборною перешкодою для власників новіших мобільних телефонів. Ви можете дізнатися більше про цей інструмент в офіційній темі.

Смартфони Huawei все одно виживуть – заборона має політичний підтекст

Конфлікт між США та Huawei привернув так багато уваги. Свою думку з цього приводу висловив засновник Huawei Рен Чженфей. Він сказав: «Бажання вижити надихає нас шукати спосіб врятуватися. Незважаючи ні на що, ми ніколи не будемо ненавидіти Сполучені Штати. Це просто порив деяких політиків і не представляє американські компанії, американські школи та американське суспільство… Ми все ще маємо йти шляхом самовдосконалення та відкритості. Якщо ви хочете бути по-справжньому сильним, ви повинні вчитися у всіх, включаючи своїх ворогів».

Рень Чженфей прямо сказав, що «деякі політики в Сполучених Штатах хочуть, щоб ми померли». Він сказав: «Ми також хочемо запалити «маяк» 5G, але як тільки «сірник» згорів, Сполучені Штати вдарили нас «великою палицею» і втратили свідомість. Спочатку я подумав, що з нашою комплаєнс-системою щось не так, і думав про це. В результаті потрапили в другий, третій і четвертий планки».

На думку Реня Чженфея, непізнаваність майбутнього технологічного світу схожа на темряву, яка потребує маяка. Відповідальність за освітлення маяка майбутнього, безсумнівно, ляже на коледжі та університети. Майбутнє та відродження Китаю залежать від дітей, а діти залежать лише від освіти. Багато аналітиків вважають, що заборона Huawei з боку США є не просто національною безпекою. Наразі Huawei не може купувати чіпи для смартфонів прямо чи опосередковано.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Как легко установить приложения Google на смартфоны Huawei

Китайский производственный гигант Huawei должен стать самым большим в мире брендом смартфонов в 2019 году.  Хотя Huawei удерживал эту позицию, она просуществовала всего несколько месяцев.  С этого времени ее доля на рынке смартфонов постоянно уменьшалась.  Для многих потребителей смартфоны Huawei в настоящее время не являются вариантом.  Причина в том, что она не поддерживает Google Mobile Services.  Это означает, что пользователи не могут иметь доступ к Google Play Store и многим важным приложениям.  Из-за разногласий между китайской компанией и США, среди прочего, Google Mobile Services (GMS) от американского гиганта нельзя использовать в последних устройствах этого бренда.  В общем, это экосистема, наполненная приложениями (например, Gmail, YouTube, Chrome, Disk или Maps), базами данных и другими взаимосвязанными API-доступами.

За последние три года появилось несколько вариантов того, как скачать приложения на смартфоны Huawei.  К сожалению, некоторые из этих вариантов подразумевают строгие процессы, которые обычный пользователь не любит выполнять.  Другие варианты рискованны, пользователи могут сломать свои телефоны.  Однако есть несколько простых и понятных способов получить приложения из Play Store на телефонах Huawei.  К счастью, эти простые и последние варианты наиболее эффективны и заменяют некоторые старые варианты.  Двумя простыми вариантами установки приложений являются Gspace и Googlefier.

Gspace – самый эффективный вариант

Инструмент Gspace доступен бесплатно скачать в Huawei AppGallery.  Только несколько кликов пользователи могут получить приложение.  Это создает отсеченное «пространство» в любом смартфоне Huawei.  В этом ограниченном пространстве все серверы Google, приложения и PlayStore воспринимают устройство как старый смартфон Huawei.  Напомним, что запрет Huawei касается только смартфонов, выпущенных после запрета.  Таким образом, более старые смартфоны Huawei все еще имеют прямой доступ к Google Play Store.

Смартфони Huawei

При тестировании этого приложения на Huawei P50 Pocket отсеченное пространство читает устройство как Huawei nova 4e.  Эта функция доступна бесплатно, но сопровождается рекламой.  Если вам не нужна реклама, вы можете получить версию без рекламы менее чем за 20 долларов США.

Для Google работает обычный вход в аккаунт, а когда вы находитесь в Gspace, они работают полностью стандартно.  Но когда вы выпрыгиваешь из Gspace, все уже не так радужно.  Эти программы в Gspace работают нормально и имеют доступ в Интернет.  Однако важно отметить, что они не будут обновлять уведомления и не обновляться автоматически.  Чтобы обновить приложение, вам придется войти в Gspace, перейти в Play Store и установить последнюю версию.

Одним из последних практических новшеств в инструменте Gspace есть возможность размещать ярлыки программ на рабочем столе смартфона.  Чтобы запустить программу, не нужно открывать Gspace и искать ее в списке.  Вы можете просто опустить его значок на один из обычных рабочих столов.  Меньший значок Gspace будет виден на ярлыке, и он также продолжит запускаться в этом месте, но у вас будет гораздо более легкий доступ.

Альтернативный вариант: Googlefier

Googlefier представляет собой оригинальную и достаточно сложную процедуру непосредственной установки GMS на мобильный телефон Huawei. Автор – пользователь bender_007 от сообщества разработчиков XDA, и его работа предназначена для более требовательных пользователей, которые не хотят запускать приложения Google в симулированном пространстве, а получают их непосредственно на свои мобильные телефоны.

Смартфони Huawei

Этот специальный инструмент направлен на то, чтобы провести пользователя через весь процесс, просто нажимая кнопки лишь время от времени меняя вне программы.  Даже неопытных людей он может привести к желаемой цели.  Все шаги очень хорошо объяснены, и пользователь точно знает, что вызовет следующий щелчок.  Однако для успешного запуска Googlefier необходимо выполнить несколько условий.  Среди них – старшая система EMUI 10, которая станет непреодолимым препятствием для владельцев более новых мобильных телефонов.  Вы можете узнать больше об этом инструменте в официальной теме.

Смартфоны Huawei все равно выживут – запрет имеет политический подтекст

Конфликт между США и Huawei привлек так много внимания.  Свое мнение на этот счет высказал основатель Huawei Рен Чжэнфей.  Он сказал: «Желание выжить вдохновляет нас искать способ спастись.  Несмотря ни на что, мы никогда не будем ненавидеть Соединенные Штаты.  Это просто порыв некоторых политиков и не представляет американские компании, американские школы и американское общество… Мы все еще должны идти по самосовершенствованию и открытости.  Если вы хотите быть по-настоящему сильным, вы должны учиться у всех, включая своих врагов».

Рень Чжэнфей прямо сказал, что «некоторые политики в Соединенных Штатах хотят, чтобы мы умерли».  Он сказал: «Мы также хотим зажечь «маяк» 5G, но как только «спичка» сгорел, Соединенные Штаты ударили нас «большой палкой» и потеряли сознание.  Сначала я подумал, что с нашей комплаенс-системой что-то не так, и думал об этом.  В результате попали во вторую, третью и четвертую планки».

По мнению Реня Чженфея, неузнаваемость будущего технологического мира похожа на тьму, нуждающуюся в маяке.  Ответственность за освещение маяка будущего, несомненно, ляжет на колледжи и университеты.  Будущее и возрождение Китая зависит от детей, а дети зависят только от образования.  Многие аналитики считают, что запрет Huawei со стороны США является не просто национальной безопасностью.  Huawei не может покупать чипы для смартфонов прямо или косвенно.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua