Остерігайтеся фальшивих облікових записів LinkedIn – їх дуже багато

Нещодавнє відкриття є досить приголомшливим, і ви маєте бути обережним. Звіт показує, що сотні тисяч облікових записів LinkedIn мають підроблену інформацію профілю. Звіт показує, що кількість людей, які вказали Apple як своїх роботодавців, скоротилася вдвічі за 24 години. Це результат придушення LinkedIn фальшивих акаунтів і акаунтів ботів.

підроблені облікові записи LinkedIn

Джей Піньо, розробник, який відстежує дані в LinkedIn, першим помітив різке падіння штату Apple та Amazon. Згідно з опублікованими ним висновками, станом на 10 жовтня цього року кількість облікових записів LinkedIn, у яких Apple є роботодавцем, становила 576 562. Однак до кінця наступного дня це число впало до менш ніж 285 000. Піньо каже, що схожа ситуація з Amazon. Amazon зафіксувала 33-відсоткове падіння робочої сили LinkedIn.

Фальшиві облікові записи LinkedIn тепер переважають

LinkedIn підтверджує, що різке падіння кількості співробітників Apple та Amazon сталося через те, що компанія видалила підроблені облікові записи за допомогою автоматизованих інструментів і рецензентів. «Ми регулярно вживаємо заходів для видалення підроблених облікових записів на нашій платформі та постійно вдосконалюємо наші системи, щоб зупинити підроблені облікові записи до їх запуску. Ми справді блокуємо переважну більшість шахрайських дій, які ми виявляємо в нашій спільноті…», – сказав речник LinkedIn Грег Снаппер у заяві.

підроблені облікові записи LinkedIn

За одну ніч кількість співробітників Apple у LinkedIn скоротилася майже на 300 тис. Зусилля LinkedIn по боротьбі з фейковими акаунтами залишилися непоміченими. Наразі увага зосереджена на потенційно фальшивих акаунтах Twitter. Однак проблема LinkedIn із підробленими обліковими записами опинилася в центрі уваги в серпні. У той час Чанпен Чжао, генеральний директор криптовалютної біржі Binance, написав у Twitter: «На LinkedIn є 7000 профілів «співробітників Binance», з яких лише близько 50 є справжніми». Він каже, що деякі облікові записи LinkedIn є «брехунами», і застерігає своїх підписників «бути обережними».

Тепер виявляється, що LinkedIn вжив заходів незабаром після твіту. Подібно до того, як Apple та Amazon скоротили кількість працівників LinkedIn за одну ніч, на початку вересня кількість співробітників Binance впала на 23%. Суть полягає в тому, що користувачі соціальних мереж повинні остерігатися підроблених облікових записів LinkedIn. Багато профілів, які ми бачимо в LinkedIn, ймовірно, підроблені.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Остерегайтесь фальшивых аккаунтов LinkedIn – их очень много

Недавнее открытие довольно потрясающее, и вы должны быть осторожны.  Отчет показывает, что сотни тысяч аккаунтов LinkedIn имеют поддельную информацию профиля.  Отчет показывает, что количество людей, указавших Apple как своих работодателей, сократилось вдвое за 24 часа.  Это результат подавления LinkedIn фальшивых аккаунтов и аккаунтов ботов.

підроблені облікові записи LinkedIn

Джей Пиньо, разработчик, отслеживающий данные в LinkedIn, первым заметил резкое падение штата Apple и Amazon.  Согласно опубликованным им выводам, по состоянию на 10 октября этого года количество учетных записей LinkedIn, в которых Apple является работодателем, составляло 576 562. Однако к концу следующего дня это число упало до менее 285 000. Пиньо говорит, что схожая ситуация с Amazon.  Amazon зафиксировала 33-процентное падение рабочей силы LinkedIn.

Фальшивые аккаунты LinkedIn теперь преобладают

LinkedIn подтверждает, что резкое падение количества сотрудников Apple и Amazon произошло из-за того, что компания удалила поддельные аккаунты с помощью автоматизированных инструментов и рецензентов.  «Мы регулярно принимаем меры по удалению поддельных аккаунтов на нашей платформе и постоянно совершенствуем наши системы, чтобы остановить поддельные аккаунты до их запуска.  Мы действительно блокируем подавляющее большинство мошеннических действий, которые мы проявляем в нашем сообществе…», – сказал представитель LinkedIn Грег Снаппер в заявлении.

підроблені облікові записи LinkedIn

За одну ночь количество сотрудников Apple в LinkedIn сократилось почти на 300 тыс. Усилия LinkedIn по борьбе с фейковыми аккаунтами остались незамеченными.  В настоящее время внимание сосредоточено на потенциально фальшивых аккаунтах Twitter.  Однако проблема LinkedIn с поддельными аккаунтами оказалась в центре внимания в августе.  В то время Чанпен Чжао, генеральный директор криптовалютной биржи Binance, написал в Twitter: «На LinkedIn есть 7000 профилей «сотрудников Binance», из которых только около 50 являются подлинными».  Он говорит, что некоторые учетные записи LinkedIn являются «лжецами», и предостерегает своих подписчиков «быть осторожными».

Теперь оказывается, что LinkedIn принял меры вскоре после твита.  Подобно тому, как Apple и Amazon сократили количество работников LinkedIn за одну ночь, в начале сентября количество сотрудников Binance упало на 23%.  Суть заключается в том, что пользователи социальных сетей должны опасаться поддельных аккаунтов LinkedIn.  Многие профили, которые мы видим в LinkedIn, вероятно, поддельные.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua