iPhone SE 4: iPhone XR, що збереже виріз у 2023 році

На початку цього року більшість витоків вказували на випуск iPhone SE 3 з новим дизайном. Однак Apple випустила компактний iPhone з таким же дизайном, як і його попередник. Для тих, хто не знає, серія iPhone SE дотримувалася старого дизайну лінійки iPhone. Він відзначений величезними верхньою та нижньою рамками та культовою кнопкою Touch ID Home. Тепер, для iPhone SE 4, здається, компанія нарешті змінює дизайн.

iPhone SE 4

Раніше вважалося, що iPhone SE 3 матиме виїмку. У підсумку апарат отримав традиційний дизайн. Тепер iPhone SE 4 має оновити дизайн серії. Судячи з усього, він поверне концепцію iPhone XR. Для тих, хто не знає, iPhone XR був «дешевшою» моделлю iPhone та однією з найуспішніших у прохолодній лінійці 2018 року. Тепер розповсюджувач інформації Джон Проссер показує нам кілька рендерів, створених Яном Зейбо. Вони демонструють iPhone SE 4 з дизайном, що нагадує XR.

Лінійка iPhone SE на роки відстає від звичайної лінійки з точки зору дизайну. Цього року моделі iPhone 14 Pro попрощалися з виїмкою. У наступному році ми очікуємо, що дизайн з перфорацією охопить всю лінійку. Маючи це на увазі, Apple збереже виїмку, випустивши iPhone SE 4. Ми говоримо про справжню виїмку епохи iPhone X. Зрештою, серія iPhone 13 представила вужчий виріз.

iPhone SE 4 – Apple A15, дизайн XR і до побачення Touch ID

Новий дизайн також означає прощання з Touch ID. Сканер відбитків пальців живий із серією SE. Тепер, здається, його немає. Чутки про впровадження підекранного Touch ID ходять роками. Однак цього так і не було. З усім тим, ми все ще не віримо в повернення Touch ID із серією iPhone 15. Аж поки не з’являться послідовні докази.

iPhone SE 4

iPhone SE 4, ймовірно, принесе датчики за технологією Face ID. Отже, це буде новий спосіб біометричної автентифікації. Apple також принесе оновлення апаратного забезпечення з новою моделлю… оновлення апаратного забезпечення для iPhone XR. Торішня модель приносить Apple A15, це той самий чипсет всередині iPhone 14 і 14 Pro. Apple каже, що це оновлена ​​версія. Таким чином, ми очікуємо, що ця старша версія досягне iPhone SE 4. Apple не буде виводити Apple A16 на більш дешеву лінійку, інакше вона поставить серію SE попереду звичайних моделей iPhone. Ми очікуємо, що в наступному році ванільні iPhone 15 і 15 Plus принесуть Apple A16, тоді як моделі 15 Pro, ймовірно, використовуватимуть новіший A17.

iPhone SE 4

Продовжуючи витік рендерів, нова модель перенесе дизайн камери з iPhone XR. Він має одну круглу що виступає зі світлодіодним спалахом, розташованим внизу. Телефон буде принаймні в трьох кольорах – Midnight, Starlight і Product RED.

Немає USB Type-C

Хоча ми можемо не побачити значного прогресу в продуктивності, iPhone SE 4 може компенсувати це за допомогою інших характеристик. Наприклад, новий телефон може мати більше оперативної пам’яті. Надання користувачам додаткових можливостей для багатозадачності. Крім того, ми можемо побачити великий акумулятор або, можливо, більш швидку зарядку. Що стосується останнього, ми говоримо про «швидку зарядку Apple», а не про щось нарівні зі смартфонами інших брендів. Крім цих мінімальних змін, телефон, по суті, є iPhone XR, повернутий до життя з деякими специфікаціями 2022 року.

Рендери iPhone

І останнє, але не менш важливе: телефон може мати порт Lightning. Можливо, ви знаєте про нові правила ЄС, які вимагають від брендів використання портів USB Type-C на більшості електроніки. Коли справа доходить до ринку смартфонів, це те, що впливає на Apple більше, ніж на інші бренди. Кінцевий термін внесення змін – 2024 рік. Однак Apple продовжить виробництво iPhone 15 серії. Що стосується iPhone SE 4, пристрій може востаннє зберегти старий порт Lightning.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

iPhone SE 4: iPhone XR, сохранивший вырез в 2023 году

В начале этого года большинство истоков указывало на выпуск iPhone SE 3 с новым дизайном.  Однако Apple выпустила компактный iPhone с таким же дизайном, как его предшественник.  Для тех, кто не знает, серия iPhone SE придерживалась старого дизайна линейки iPhone.  Он отмечен огромными верхними и нижними рамками и культовой кнопкой Touch ID Home.  Теперь, для iPhone SE 4, кажется, компания наконец-то меняет дизайн.

iPhone SE 4

Ранее считалось, что iPhone SE 3 будет иметь выемку.  В итоге аппарат получил обычный дизайн.  Теперь iPhone SE 4 должен обновить дизайн серии.  Судя по всему, он вернет концепцию iPhone XR.  Для тех, кто не знает, iPhone XR был более «дешевой» моделью iPhone и одной из самых успешных в прохладной линейке 2018 года.  Теперь распространитель информации Джон Проссер показывает нам несколько рендеров, созданных Яном Зейбо.  Они демонстрируют iPhone SE 4 с дизайном, напоминающим XR.

Линейка iPhone SE на годы отстает от обычной линейки с точки зрения дизайна.  В этом году модели iPhone 14 Pro простились с выемкой.  В следующем году мы ожидаем, что дизайн с перфорацией охватит всю линейку.  Имея это в виду, Apple сохранит выемку, выпустив iPhone SE 4. Мы говорим о настоящей выемке эпохи iPhone X. В конце концов, серия iPhone 13 представила более узкий вырез.

iPhone SE 4 – Apple A15, дизайн XR и до свидания Touch ID

Новый дизайн также означает прощание с Touch ID.  Сканер отпечатков пальцев жив с серией SE.  Теперь, похоже, его нет.  Слухи о внедрении подэкранного Touch ID ходят годами.  Однако этого так и не было.  Со всем тем, мы все еще не верим в возвращение Touch ID с серией iPhone 15. Пока не появятся последовательные улики.

iPhone SE 4

iPhone SE 4, возможно, принесет датчики по технологии Face ID.  Следовательно, это будет новый способ биометрической аутентификации.  Apple также принесет обновление аппаратного обеспечения с новой… обновление аппаратного обеспечения для iPhone XR.  Прошлогодняя модель приносит Apple A15, это тот самый чипсет внутри iPhone 14 и 14 Pro.  Apple говорит, что это обновленная версия.  Таким образом, мы ожидаем, что эта старшая версия достигнет iPhone SE 4. Apple не будет выводить Apple A16 на более дешевую линейку, иначе она поставит серию SE впереди обычных моделей iPhone.  Мы ожидаем, что в следующем году ванильные iPhone 15 и 15 Plus принесут Apple A16, тогда как модели 15 Pro, вероятно, будут использовать более новый A17.

iPhone SE 4

Продолжая утечку рендеров, новая модель перенесет дизайн камеры с iPhone XR.  Он имеет одну круглую выступающую со светодиодной вспышкой, расположенной внизу.  Телефон будет по крайней мере в трех цветах – Midnight, Starlight и Product RED.

Нет USB Type-C

Хотя мы можем не увидеть значительный прогресс в производительности, iPhone SE 4 может компенсировать это с помощью других характеристик.  К примеру, новый телефон может иметь больше оперативной памяти.  Предоставление пользователям дополнительных возможностей для многозадачности.  Кроме того, мы можем увидеть большой аккумулятор или возможно более быструю зарядку.  Что касается последнего, мы говорим о «быстрой зарядке Apple», а не о чем-то наравне со смартфонами других брендов.  Помимо этих минимальных изменений, телефон, по сути, iPhone XR, возвращен к жизни с некоторыми спецификациями 2022 года.

Рендери iPhone

И последнее, но не менее важное: телефон может иметь порт Lightning.  Возможно, вы знаете новые правила ЕС, которые требуют от брендов использования портов USB Type-C на большинстве электроники.  Когда дело доходит до рынка смартфонов, это то, что влияет на Apple больше, чем другие бренды.  Конечный срок внесения изменений – 2024 год.  Однако Apple продолжит производство iPhone 15-й серии.  Что касается iPhone SE 4, устройство может в последний раз сохранить старый порт Lightning.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua