Google було спіймано на використанні iPhone для реклами Pixel 7

Досить соромно рекламувати пристрій, використовуючи пристрій конкурента. Apple і Google не зовсім конкуренти на ринку смартфонів. Однак обидві компанії намагаються продавати смартфони. Таким чином, рекламувати телефон Pixel за допомогою iPhone – це велика справа. Сьогодні, було виявлено, що команда соціальних медіа Google у Twitter використовує iPhone рекламувати останню серію Pixel 7. Керівник офіційного облікового запису Google Pixel зробив серйозну помилку. У спробі просувати серію Google Pixel 7 у твіті текст під твітом з’явився «Twitter для iPhone». Це означає, що твіт про серію Pixel 7 походить від iPhone. Хоча твіт було швидко видалено, але не раніше, ніж швидкі пальці схопили скриншот. Очевидно, що не варто використовувати продукт конкурента, просуваючи свій власний.

Серія Pixel 7

18 жовтня генеральний директор Apple Тім Кук анонсував M2 iPad Pro у Twitter, і офіційний Twitter Google Pixel відповів на цей твіт 20 жовтня, рекламуючи останні моделі Pixel і NBA. Однак цього разу команда соціальних медіа була обережною, використовуючи вебверсію Twitter, а не iPhone. Команда Samsung робила подібні помилки раніше. У січні минулого року Samsung було спіймано на використанні iPhone для реклами майбутньої події Galaxy Unpacked. Він зробив таку ж помилку у 2018 році, коли рекламував дисплей Galaxy Note 9.

Серія Pixel 7

Проблеми серії Google Pixel 7

Серія Pixel 7 від Google мала багато проблем лише через кілька днів після запуску. Перша скарга показує, що дисплей Pixel 7 Pro споживає більше енергії. Тепер останній звіт показує, що Pixel 7 Pro екран не був гладким і мав відчуття «липкості».. Також користувачі повідомили, що клавіатура часто дає збій при наборі.

Деякі користувачі стверджують, що якщо контент на екрані дуже довгий, виникне ситуація поганого ковзання. Інші користувачі сказали, що жести пальця вліво/вправо в деяких програмах також непрості у використанні, і вам потрібно проводити дуже широко. Є повідомлення, що нестабільну поведінку дисплея вже виправлено в останньому оновленні системи. Однак деякі стверджують, що проблема не зникає навіть після оновлення.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google был пойман на использовании iPhone для рекламы Pixel 7

Достаточно стыдно рекламировать устройство, используя устройство конкурента.  Apple и Google не совсем конкуренты на рынке смартфонов.  Однако обе компании пытаются продавать смартфоны.  Таким образом, рекламировать телефон Pixel с помощью iPhone – это большое дело.  Сегодня было обнаружено, что команда социальных медиа Google в Twitter использует iPhone рекламировать последнюю серию Pixel 7. Руководитель официальной аккаунта Google Pixel совершил серьезную ошибку.  В попытке продвигать серию Google Pixel 7 в твите текст под твитом появился Twitter для iPhone.  Это означает, что твит о серии Pixel 7 происходит от iPhone.  Хотя твит был быстро удалён, но не раньше, чем быстрые пальцы схватили скриншот.  Очевидно, что не следует использовать продукт конкурента, продвигая свой собственный.

Серія Pixel 7

18 октября генеральный директор Apple Тим Кук анонсировал M2 iPad Pro в Twitter, и официальный Twitter Google Pixel ответил на этот твит 20 октября, рекламируя последние модели Pixel и NBA.  Однако в этот раз команда социальных медиа была осторожна, используя вебверсию Twitter, а не iPhone.  Команда Samsung совершала подобные ошибки раньше.  В январе прошлого года Samsung был пойман на использовании iPhone для рекламы предстоящего события Galaxy Unpacked.  Он совершил такую ​​же ошибку в 2018 году, когда рекламировал дисплей Galaxy Note 9.

Серія Pixel 7

Проблемы серии Google Pixel 7

Серия Pixel 7 от Google имела много проблем лишь спустя несколько дней после запуска.  Первая жалоба показывает, что дисплей Pixel 7 Pro потребляет больше энергии.  Теперь последний отчет показывает, что Pixel 7 Pro экран не был гладким и обладал чувством «липкости». Также пользователи сообщили, что клавиатура часто дает сбой при наборе.

Некоторые пользователи утверждают, что, если контент на экране очень длинный, возникнет ситуация плохого скольжения.  Другие пользователи сказали, что жесты пальца влево/вправо в некоторых приложениях также непросты в использовании, и вам нужно производить очень широко.  Есть сообщение, что нестабильное поведение дисплея уже исправлено в последнем обновлении системы.  Однако некоторые утверждают, что проблема не исчезает даже после обновления.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua