Представлено Oppo Reno8 Pro House Of The Dragon Edition

Один із найпопулярніших телесеріалів у світі зараз «Дім дракона» успішно завершив перший сезон. Але не хвилюйтеся, навіть чекаючи на другий сезон. Оскільки видання OPPO Reno8 Pro House Of The Dragon тут, щоб скласти вам компанію.

Сам пристрій Oppo Reno8 Pro було представлено в липні цього року. Його обтічний цілісний дизайн виготовлений із переднього та заднього скла Gorilla Glass 5 з алюмінієвою рамкою. Він використовує 6,7-дюймовий HDR10+ AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц.

Під капотом знаходиться 5-нм чипсет Dimensity 8100-Max з 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті. З точки зору пам’яті вбудованої ви отримуєте лише 256 ГБ, не більше і не менше. Оновлення пам’яті також неможливо, оскільки смартфон не має слота для SD-карти.

Виступ камери містить три лінзи на задній панелі телефону. У вас є 50-мегапіксельний ширококутний об’єктив як основна камера, 8-мегапіксельний ультраширокий датчик і 2-мегапіксельний макрооб’єктив. Фронтальна камера також має широкий об’єктив на 32 мегапікселі.

Смартфон отримує енергію від акумулятора місткістю 4500 мАг, який здатний заряджати від 1% до 45% всього за 10 хвилин і від 1 до 100% протягом 31 хвилини завдяки швидкості заряджання 80 Вт.

Деталі Oppo Reno8 Pro House Of The Dragon Edition

Oppo спочатку пропонувала лише два кольори на вибір. Glazed Green, Glazed Black і тепер останній — чорна шкіра. Вона назвала це видання «The House Of The Dragon Edition». І, звісно, ​​це обмежене видання. Це означає, що воно не буде доступне у всьому світі. Oppo випустить видання House Of The Dragon на кількох вибраних ринках.

Видання Будинок Дракона

Все упаковування видання House Of The Dragon оформлена в стилі Symbol of House Targaryen. У комплекті ви також отримуєте чохол для телефону з прикрасами з драконячої шкіри Balerion the Black Dread.

На задній частині пристрою ви знайдете золотий магічний символ триголового дракона, який представляє сім’ю Таргарієнів. В упаковуванні ви знайдете кілька цікавих і корисних аксесуарів, які повністю відповідають тематиці серіалу «Будинок Дракона».

Видання Будинок Дракона

Ви отримуєте золото-чорний тримач телефону у формі дракона. Ви також отримуєте унікальний на вигляд інструмент для вилучення лотка SIM-карти у формі маленького золотого дракона. Oppo навіть поклала в коробку безкоштовний дармовис із вишивкою триголового лева.

Це ще не все, що ви отримуєте, якщо отримаєте в руки цей обмежений випуск пристрою. Також в упаковуванні є предмети колекціонування. Ви отримуєте маленьке яйце Золотого дракона, яке можете залишити як частину колекціонування. Ви також отримуєте спеціальну документацію. Рукописна прокламація» самого короля Візеріса I Таргарієна.

Видання Будинок Дракона

Ціна та доступність Oppo Reno8 House Of The Dragon Edition

Як я зазначав раніше, версія Oppo Reno8 House Of The Dragon буде доступна лише для певних ринків. У цьому випадку схоже, що Індія буде основним ринком для цього продукту. Наразі ви можете знайти пристрій лише в найбільшому інтернет-магазині Індії Flipkart. На цей час ціна на смартфон ще не визначена. Попереднє замовлення розпочнеться незабаром, і це, безсумнівно, покаже ціну Oppo Reno8 House Of The Dragon Edition.

Рано чи пізно Oppo може зробити цей пристрій доступним для кількох інших ринків. Коли пристрій стане доступним на інших ринках, ми оновимо статтю та повідомимо про це всім. Але наразі Індія є єдиним ринком, на якому ми можемо підтвердити, що Oppo Reno8 House Of The Dragon Limited Edition надійде в продаж.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Представлен Oppo Reno8 Pro House Of The Dragon Edition

Один из самых популярных телесериалов в мире сейчас Дом дракона успешно завершил первый сезон.  Но не волнуйтесь, даже ожидая второго сезона.  Поскольку издание OPPO Reno8 Pro House Of The Dragon здесь, чтобы составить вам компанию.

Само устройство Oppo Reno8 Pro было представлено в июле этого года.  Его обтекаемый цельный дизайн изготовлен из переднего и заднего стекла Gorilla Glass 5 с алюминиевой рамкой.  Он использует 6,7-дюймовый HDR10+ AMOLED-дисплей с частотой обновления 120 Гц.

Под капотом находится 5-нм чипсет Dimensity 8100-Max с 8 или 12 ГБ оперативной памяти.  С точки зрения встроенной памяти вы получаете лишь 256 ГБ, не больше и не меньше.  Обновление памяти также невозможно, поскольку у смартфона нет слота для SD-карты.

Выступ камеры содержит три линзы на задней панели телефона.  У вас есть 50-мегапиксельный объектив как основная камера, 8-мегапиксельный ультраширокий датчик и 2-мегапиксельный макрообъектив.  Фронтальная камера также имеет широкий объектив на 32 мегапикселя.

Смартфон получает энергию от аккумулятора емкостью 4500 мАч, который способен заряжать от 1% до 45% всего за 10 минут и от 1 до 100% в течение 31 минут благодаря скорости зарядки 80 Вт.

Подробности Oppo Reno8 Pro House Of The Dragon Edition

Oppo изначально предлагала только два цвета по выбору.  Glazed Green, Glazed Black и теперь последний – черная кожа.  Она назвала это издание The House Of The Dragon Edition.  И, конечно, это ограниченное издание.  Это означает, что оно не будет доступно во всем мире.  Oppo выпустит издание House Of The Dragon на нескольких избранных рынках.

Видання Будинок Дракона

Все упаковки издания House Of The Dragon оформлены в стиле Symbol of House Targaryen.  В комплекте вы также получаете чехол для телефона с украшениями из драконьей кожи Balerion the Black Dread.

На задней части устройства вы найдете золотой волшебный символ трехглавого дракона, представляющий семью Таргариенов.  В упаковке вы найдете несколько интересных и полезных аксессуаров, полностью соответствующих тематике сериала «Дом Дракона».Видання Будинок Дракона

Вы получаете золото-черный держатель телефона в форме дракона.  Вы также получаете уникальный с виду инструмент для извлечения лотка SIM-карты в форме маленького золотого дракона.  Oppo даже положила в коробку бесплатную безделушку с вышивкой трехглавого льва.

Это еще не все, что вы получаете, если вы получите в руки этот ограниченный выпуск устройства.  Также в упаковке есть предметы коллекционирования.  Вы получаете маленькое яйцо Золотого дракона, которое вы можете оставить как часть коллекционирования.  Вы также получаете специальную документацию.  Рукописная прокламация самого короля Визериса I Таргариена.Видання Будинок Дракона

Цена и доступность Oppo Reno8 House Of The Dragon Edition

Как я отмечал ранее, версия Oppo Reno8 House of The Dragon будет доступна только для определенных рынков.  В этом случае, похоже, что Индия будет основным рынком для этого продукта.  Вы можете найти устройство только в крупнейшем интернет-магазине Индии Flipkart.  В настоящее время цена на смартфон еще не определена.  Предварительный заказ начнется в скором времени, и это, несомненно, покажет цену Oppo Reno8 House Of The Dragon Edition.

Рано или поздно Oppo может сделать это устройство доступным для нескольких других рынков.  Когда устройство станет доступным на других рынках, мы обновим статью и сообщим об этом всем.  Но сейчас Индия является единственным рынком, на котором мы можем подтвердить, что Oppo Reno8 House of The Dragon Limited Edition поступит в продажу.

 

 

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua