Перше покоління IPhone продано майже за $40 000

iPhone першого покоління був  випущений Apple у 2007 році. Це означає, що в цьому 2022 році виповнюється 15 років з моменту народження iPhone. IPhone змінив те, як люди використовували смартфони до сьогодні.

Попри те, що на ринку вже були інші смартфони, iPhone встановив нові стандарти як для смартфонів, так і для цін. Перший iPhone представив себе на ринку як один із найдорожчих телефонів коли-небудь, продаючись за 499 доларів.

iPhone першого покоління

Вважається, що мобільний телефон – це пасив, а не актив. Але хтось просто порушив закон економіки. Хтось щойно продав свій iPhone першого покоління на аукціоні LCG за колосальні 39 339 доларів. Ви правильно прочитали, перший iPhone щойно продали за тридцять дев’ять тисяч триста тридцять дев’ять доларів США. Це у 80 разів перевищує початкову ціну.

Після цього засновник аукціонів LCG Марк Монтеро зробив заяву. Він сказав, що вони не підозрювали, який вплив матиме аукціон. Він сказав, що це було дорого на момент запуску. Версія на 8 ГБ коштувала близько 599 доларів. Він сказав, що виявити перший оригінальний випуск телефону, який був випущений ще у 2007 році з оригінальною печаткою Apple, яка все ще не пошкоджена, є чудовою справою. Він також має оригінальні етикетки та не містить наклейок. iPhone першого покоління

Характеристики iPhone першого покоління

iPhone першого покоління мав кілька цікавих характеристик, які змусять вас сміятися, якщо порівняти їх із характеристиками сучасних Iphone. Він мав розмір екрана 3,5 дюйма з пам’яттю 4 ГБ або 8 ГБ. Він використовував технологію 2G для підключення до Інтернету та 2-мегапіксельну камеру на задній панелі. Камера могла тільки знімати, відео не знімала. У цьому випуску також не було селфі-камери.

Як почалися і закінчилися торги iPhone першого покоління

Торги почалися з ціни у 2500 доларів США 20 вересня 2022 року. Усі інші ставки були близько цієї ціни до 14 жовтня, коли вона подолала позначку в 10 000 доларів США. В останній день аукціону ціна підскочила з $11 000 до $32 000 протягом 2 годин. У поточному стані ніхто не знає ні про покупку, ні про продавця.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Первое поколение IPhone продано почти за $40 000

iPhone первого поколения был выпущен Apple в 2007 году.  Это означает, что в 2022 году исполняется 15 лет с момента рождения iPhone.  IPhone изменил то, как люди использовали смартфоны по сей день.

Несмотря на то, что на рынке были другие смартфоны, iPhone установил новые стандарты как для смартфонов, так и для цен.  Первый iPhone представил себя на рынке как один из самых дорогих телефонов когда-либо, продаваясь за 499 долларов.iPhone першого покоління

Считается, что мобильный телефон – это пассив, а не актив.  Но кто-то просто нарушил закон экономики.  Кто-то только что продал свой iPhone первого поколения на аукционе LCG за колоссальные 39 339 долларов.  Вы правильно прочитали, первый iPhone только что продали за тридцать девять тысяч триста тридцать девять долларов США.  Это в 80 раз превышает первоначальную цену.

После этого основатель аукционов LCG Марк Монтер сделал заявление.  Он сказал, что они не подозревали, какое влияние будет иметь аукцион.  Он сказал, что это было дорого в момент запуска.  Версия на 8 ГБ стоила около 599 долларов.  Он сказал, что обнаружить первый оригинальный выпуск телефона, выпущенный еще в 2007 году с оригинальной печатью Apple, которая все еще не повреждена, является прекрасным делом.  Он также имеет оригинальные этикетки и не содержит наклеек.iPhone першого покоління

Характеристики iPhone первого поколения

iPhone первого поколения имел несколько интересных характеристик, которые заставят вас смеяться, сравнив их с характеристиками современных Iphone.  Он имел размер экрана 3,5 дюйма с памятью 4 ГБ или 8 ГБ.  Он использовал технологию 2G для подключения к Интернету и 2-мегапиксельную камеру на задней панели.  Камера могла только снимать, видео не снимало.  В этом выпуске также не было селфи-камеры.

Как начались и закончились торги iPhone первого поколения

Торги начались с цены в 2500 долларов США 20 сентября 2022 года.  Все остальные ставки были около этой цены до 14 октября, когда она преодолела отметку в 10 000 долларов США.  В последний день аукциона цена подскочила с $11 000 до $32 000 в течение 2 часов.  В текущем состоянии никто не знает ни о покупке, ни о продавце.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua