Усі Apple iPad відмовляються від 3,5-мм роз’єму для навушників

Вчора Apple офіційно випустила iPad 10 і iPad Pro 2022. Apple iPad 10 має значні зміни в порівнянні з попереднім поколінням. Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному вебсайті Apple, в iPad 10 є приховані зміни. Ця зміна є видалення роз’єму для навушників 3,5 мм. Це видалення означає кінець 3,5-мм роз’єму для навушників для Apple iPad. Зараз єдиною серією iPad, яка продається з роз’ємом для навушників 3,5 мм, є iPad 9.

ipad 10-го покоління

Apple iPad 10 поставляється з чипом A14. Модуль камери використовує горизонтальний дизайн, а інтерфейс Lightning замінений інтерфейсом USB Type-C. Цей пристрій підтримує перше покоління Apple Pencil.

Apple iPad 10

Новий iPad має повноекранний дизайн і великий 10,9-дюймовий дисплей Liquid Retina. Нові камери включають 12-мегапіксельну фронтальну камеру на горизонтальному краю iPad. Цей пристрій також оснащено оновленою задньою камерою на 12 Мп, яка робить чіткі, яскраві фотографії та відео 4K. Порт USB Type-C працює з широким набором аксесуарів. Цей пристрій також підтримує Wi-Fi 6 для швидшого підключення, надшвидку мережу 5G на стільниковій моделі та нову клавіатуру Magic Keyboard Folio, розроблену для нового iPad, яка забезпечує неймовірні враження від набору тексту. Apple каже, що новий двосторонній затиск Magic Keyboard призначений спеціально для нового iPad. Він використовує повнорозмірні клавіші з ходом клавіш 1 мм. Це перша ексклюзивна клавіатура Apple із розширеним трекпадом. Трекпад підтримує жести дотику в будь-якому місці та мультитач.

iPad 10

Apple каже, що нові iPad доступні для замовлення та будуть доступні в магазинах із середи, 26 жовтня. Нова модель iPad з Wi-Fi коштує від 449 доларів, а модель Wi-Fi + Cellular – від 599 доларів. Нові iPad доступні в конфігураціях 64 ГБ і 256 ГБ і доступні в синьому, рожевому, жовтому та сріблястому кольорах.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Все Apple iPad отказываются от 3,5-мм разъема для наушников

Apple официально выпустила iPad 10 и iPad Pro 2022. Apple iPad 10 имеет значительные изменения по сравнению с предыдущим поколением.  Согласно информации, размещенной на официальном вебсайте Apple, у iPad 10 есть скрытые изменения.  Это изменение представляет собой удаление разъема для наушников 3,5 мм.  Это удаление означает конец 3,5 мм разъема для наушников для Apple iPad.  На данный момент единственной серией iPad, которая продается с разъемом для наушников 3,5 мм, является iPad 9.

ipad 10-го покоління

Apple iPad 10 поставляется с чипом A14.  Модуль камеры использует горизонтальный дизайн, а Lightning интерфейс заменен интерфейсом USB Type-C.  Это устройство поддерживает первое поколение Apple Pencil.

Apple iPad 10

Новый iPad имеет полноэкранный дизайн и обширный 10,9-дюймовый дисплей Liquid Retina.  Новые камеры включают 12-мегапиксельную фронтальную камеру на горизонтальном краю iPad.  Устройство также оснащено обновленной задней камерой на 12 Мп, которая делает четкие, яркие фотографии и видео 4K.  Порт USB Type-C работает с широким набором аксессуаров.  Это устройство также поддерживает Wi-Fi 6 для более быстрого подключения, сверхбыструю сеть 5G на сотовой модели и новую клавиатуру Magic Keyboard Folio, разработанную для нового iPad, которая обеспечивает невероятные впечатления от набора текста.  Apple говорит, что новый двухсторонний зажим Magic Keyboard предназначен специально для нового iPad.  Он использует полноразмерные клавиши с ходом 1 мм.  Это первая эксклюзивная клавиатура Apple с расширенным трекпадом.  Трекпад поддерживает жесты прикосновения в любом месте и мультитач.

iPad 10

Apple говорит, что новые iPad доступны для заказа и будут доступны в магазинах со среды, 26 октября.  Новая модель iPad с Wi-Fi стоит от 449 долларов, а модель Wi-Fi + Cellular – от 599 долларов.  Новые iPad доступны в конфигурациях 64 ГБ и 256 ГБ и доступны в синем, розовом, желтом и серебристом цветах.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua