Twitter заморожує облікові записи працівників

Крайній термін, коли Маск придбає Twitter, залишився за кілька днів. Нещодавно Twitter заморозив рахунки заохочувальних акцій своїх співробітників. Цей останній крок вказує на те, що він сподівається, що Маск успішно завершить транзакцію. Під час сьогоднішніх регулярних торгів акції Twitter виросли на 2,05% і закрилися на рівні 51,78 долара, але ця ціна все ще була нижчою за 54,2 долара Маска.

Twitter Редагувати

Суддя з Делаверу дав Маску термін до 28 жовтня для закриття угоди. Цього тижня Twitter оновив сторінку поширених запитань для співробітників. Оновлення нагадує співробітникам, що вони не можуть отримати доступ до облікових записів акцій через Equity Award Center, а також не можуть торгувати акціями. Компанія також дала зрозуміти на сторінці, що очікується, що контрольована Маском компанія завершить придбання. Раніше Маск відмовився і попросив відкликати угоду. Однак на початку цього місяця Маск знову передумав, заявивши, що угода буде завершена на початкових умовах.

Маск звинувачує Twitter у продажу акаунтів ботів

Twitter та Ілон Маск, генеральний директор Tesla, протягом останніх кількох тижнів сперечалися щодо продажу Twitter. Після того, як Ілон Маск відмовився від прямої покупки компанії, Маск звернувся до суду. Генеральний директор Tesla Ілон Маск скаржиться, що компанія запитала у нього занадто багато інформації. Він стверджує, що компанія навіть хоче весь вміст чату про придбання. Крім того, спочатку Маск звинуватив Twitter у спробі продати облікові записи ботів. Згідно з повідомленнями, колишній директор служби безпеки Пейтер Затко сказав, що керівники Twitter не мали достатньо ресурсів, щоб повністю зрозуміти справжню кількість облікових записів ботів на його платформі.

Затко — відомий хакер, якого два роки тому призначили директором із безпеки Twitter. У січні компанія заявила, що Затко йде з невідомих причин. Він звинувачує блакитний додаток у серйозних уразливостях у захисті безпеки та облікових записах спаму. Це зрештою вводить регуляторів в оману. Однак зараз усе це не матиме значення, оскільки Ілон Маск тепер продовжить угоду.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Twitter замораживает учетные записи работников

Крайний срок, когда Маск приобретет Twitter, остался через несколько дней.  Недавно Twitter заморозил счета поощрительных акций своих сотрудников.  Этот последний шаг показывает, что он надеется, что Маск успешно завершит транзакцию.  Во время сегодняшних регулярных торгов акции Twitter выросли на 2,05% и закрылись на уровне 51,78 доллара, но эта цена все еще была ниже 54,2 доллара Маска.

Twitter Редагувати

Судья из Делавера дал Маску срок до 28 октября для закрытия сделки.  На этой неделе Twitter обновил страницу часто задаваемых вопросов для сотрудников.  Обновление напоминает сотрудникам, что они не могут получить доступ к аккаунтам через Equity Award Center, а также не могут торговать акциями.  Компания также дала понять на ожидаемой странице, что контролируемая Маском компания завершит приобретение.  Ранее Маск отказался и попросил отозвать соглашение.  Однако в начале этого месяца Маск снова передумал, заявив, что соглашение будет завершено на начальных условиях.

Маск обвиняет Twitter в продаже аккаунтов ботов

Twitter и Илон Маск, генеральный директор Tesla, в течение последних нескольких недель спорили о продаже Twitter. После того, как Илон Маск отказался от прямой покупки компании, Маск обратился в суд.  Генеральный директор Tesla Илон Маск жалуется, что компания спросила у него слишком много информации.  Он утверждает, что компания даже хочет все содержимое чата о приобретении.  Кроме того, сначала Маск обвинил Twitter в попытке продать аккаунты ботов.  Согласно сообщениям, бывший директор службы безопасности Пейтер Затко сказал, что у руководителей Twitter не было достаточно ресурсов, чтобы полностью понять настоящее количество учетных записей ботов на его платформе.

Затко — известный хакер, два года назад назначенный директором по безопасности Twitter.  В январе компания заявила, что Затко уходит по неизвестным причинам.  Он обвиняет приложение в серьезных уязвимостях в защите безопасности и аккаунтах спама.  Это в конце концов вводит регуляторов в заблуждение.  Однако сейчас все это не будет иметь значения, поскольку Илон Маск теперь продлит соглашение.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua