Cubot щойно випустив два нових дуже доступних смартфона

Cubot завжди випускає різні типи мобільних телефонів, щоб задовольнити різні потреби користувачів. І тільки зараз вони випустили для нас 2 нові моделі. Найдоступніший стильний смартфон Note 30 і високопродуктивний мінісмартфон Pocket 3. Давайте розглянемо обидва.

Найдоступніший бюджетний смартфон – Note 30

Примітка 30

Для початку Cubot Note 30 оснащений 6,517-дюймовим дисплеєм HD+. Він оснащений 4 ГБ оперативної пам’яті DDR4, яка передає більше даних швидше, ніж будь-коли раніше. А також 64 ГБ пам’яті, що дозволяє легко зберігати солідну кількість фотографій, відео та додатків. Він працює на восьмиядерному процесорі, тому він може запускати кілька програм одночасно з кращою енергоефективністю. Завдяки потужній батареї місткістю 4000 мАг ви можете використовувати пристрій скільки завгодно, не переживаючи про заряд акумулятора. Він також поставляється з найновішою системою Android 12. Доступний у чорному та зеленому кольорах, що має чудовий та стильний вигляд.

Високопродуктивний міні-смартфон – Pocket 3

Крім Note 30, у нас є Pocket 3 з 4,5-дюймовим дисплеєм. Він працює на восьмиядерному процесорі Helio G85 і має стандартну конфігурацію пам’яті 64 ГБ у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам’яті. Це забезпечує більш плавну роботу без затримок для завзятих мобільних геймерів. Він також оснащений акумулятором на 3000 мАг і оснащений функцією NFC, щоб замінити ваш гаманець. А ще він поставляється з найновішою версією Android 12.

Глобальна презентація Cubot Note 30 і Pocket 3 відбудеться 24 жовтня. А з 1 листопада Cubot запропонує обмежений великий розпродаж через офіційний магазин Aliexpress. До того часу компанія проводить роздачу, де ви маєте можливість безкоштовно отримати Cubot Note 30. Зацікавлені користувачі можуть перейти на офіційний вебсайт, щоб приєднатися до роздачи Note 30.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Cubot только что выпустил два новых очень доступных смартфона

Cubot всегда выпускает разные типы мобильных телефонов, чтобы удовлетворить разные потребности пользователей.  И только сейчас они выпустили для нас две новые модели.  Самый доступный стильный смартфон Note 30 и высокопроизводительный минисмартфон Pocket 3. Рассмотрим оба.

Самый доступный бюджетный смартфон – Note 30

Примітка 30

Для начала Cubot Note 30 оснащен 6,517-дюймовым HD+ дисплеем.  Он оснащен 4 ГБ оперативной памяти DDR4, которая передает больше данных быстрее, чем когда-либо ранее.  А также 64 ГБ памяти, что позволяет легко хранить солидное количество фотографий, видео и приложений.  Он работает на восьмиядерном процессоре, поэтому он может запускать несколько программ одновременно с лучшей энергоэффективностью.  Благодаря мощной батарее емкостью 4000 мАч вы можете использовать устройство сколько угодно, не переживая о заряде аккумулятора.  Он также поставляется с новейшей системой Android 12. Доступный в черном и зеленом цветах, с прекрасным и стильным видом.

Высокопроизводительный мини-смартфон – Pocket 3

Помимо Note 30, у нас есть Pocket 3 с 4,5-дюймовым дисплеем.  Он работает на восьмиядерном процессоре Helio G85 и имеет стандартную конфигурацию памяти 64 ГБ в сочетании с 4 ГБ оперативной памяти.  Это обеспечивает более плавную работу без задержек для упорных мобильных геймеров.  Он также оснащен аккумулятором на 3000 мАч и оснащен функцией NFC, чтобы заменить кошелек.  А еще он поставляется с новейшей версией Android 12.

Глобальная презентация Cubot Note 30 и Pocket 3 состоится 24 октября.  А с 1 ноября Cubot предложит ограниченную большую распродажу через официальный магазин Aliexpress.  К тому времени компания проводит раздачу, где вы можете бесплатно получить Cubot Note 30. Заинтересованные пользователи могут перейти на официальный вебсайт, чтобы присоединиться к раздаче Note 30.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua