Apple видаляє більше аксесуарів із коробки свого пристрою

Apple є одним з найдорожчих брендів у світі. У компанії є клієнти з високою лояльністю, але схоже, що Apple зараз намагається скористатися цією лояльністю. Посилаючись на захист навколишнього середовища, Apple вилучила зарядний пристрій з коробки iPhone. Однак компанія продає зарядні пристрої окремо і заробляє більше. Сьогодні Apple запустила новий Apple TV 4K 2022 року. У комплект постачання цього телевізора не входить зарядний кабель Siri. Це змусить користувачів купувати окремо. У комплекті з попередніми моделями Apple TV є кабель Lightning для заряджання пульта дистанційного керування.

Яблуко

Siri Remote використовує порт USB Type-C

Сьогодні було оголошено про новий пульт Siri Remote поставляється з портом USB Type-C для зарядки. Це відрізняється від звичайного порту Lightning. однак, новий Apple TV 4K не поставляється з кабелем USB Type-C у коробці. Крім того, Apple більше не включає зарядний кабель, коли Siri Remote потрібно купувати окремо за 59 доларів США в її онлайн-магазині. Apple сьогодні почала продажі 1-метровий кабель USB Type-C із плетеним дизайном за 19 доларів.

Після виймання зарядного пристрою з коробки iPhone як і раніше постачається з кабелем Lightning – USB Type-C. Таким чином, принаймні, пристрій можна заряджати за допомогою Mac або іншого пристрою. Siri Remote більше не постачається з аксесуарами для зарядки.

Новий телевізор 4K доступний для замовлення відсьогодні та буде доступний у США та понад 30 інших країнах у п’ятницю, 4 листопада. Основні нові функції пристрою включають біонічний чіп A15, підтримку HDR10+ за ціною від $129, до 128 ГБ пам’яті, більш тонкий і легший дизайн без вентилятора та оновлений віддалений пристрій Siri. Слід зазначити, що новий Apple TV 4K все ще включає кабель для зарядки в Бразилії. У Бразилії навіть iPhone 12 і 13 серії продаються із зарядним пристроєм.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple удаляет больше аксессуаров из коробки устройства

Apple является одним из самых дорогих брендов в мире.  У компании есть клиенты с высокой лояльностью, но похоже, что Apple сейчас пытается воспользоваться этой лояльностью.  Ссылаясь на защиту окружающей среды, Apple удалила зарядное устройство из коробки iPhone.  Однако компания продает зарядные устройства в отдельности и зарабатывает больше.  Сегодня Apple запустила новый Apple TV 4K в 2022 году.  В комплект поставки телевизора не входит зарядный кабель Siri.  Это заставит пользователей покупать отдельно.  В комплекте с предыдущими моделями Apple TV есть кабель Lightning для зарядки пульта дистанционного управления.

Яблуко

Siri Remote использует порт USB Type-C

Сегодня было объявлено о новом пульте Siri Remote поставляется с портом USB Type-C для зарядки.  Это отличается от обычного порта Lightning.  Однако новый Apple TV 4K не поставляется с кабелем USB Type-C в коробке.  Кроме того, Apple больше не включает в себя зарядный кабель, когда Siri Remote нужно покупать отдельно за 59 долларов США в ее онлайн-магазине.  Apple сегодня начала продаж 1-метровый кабель USB Type-C с плетеным дизайном за 19 долларов.

После извлечения зарядного устройства из коробки iPhone по-прежнему поставляется с кабелем Lightning – USB Type-C.  Таким образом, по крайней мере, устройство можно заряжать с помощью Mac или другого устройства.  Siri Remote больше не поставляется с аксессуарами для зарядки.

Новый телевизор 4K доступен для сегодняшнего дня и будет доступен в США и более 30 других странах в пятницу, 4 ноября.  Основные новые функции устройства включают бионический чип A15, поддержку HDR10+ по цене от $129, до 128 ГБ памяти, более тонкий и более легкий дизайн без вентилятора и обновленное удаленное устройство Siri.  Следует отметить, что новый Apple TV 4K все еще включает в себя кабель для зарядки в Бразилии.  В Бразилии даже iPhone 12 и 13 серии продаются с зарядным устройством.

 

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua