Realme 10 Pro+ з акумулятором на 5000 мАг отримав сертифікат CQC

Згідно з останніми витоками, Realme вже готує територію для нової серії Realme 10. Незабаром буде запущено нову пронумеровану серію середнього класу. Realme 10 Pro+, найвища пропозиція в серії, нещодавно отримав сертифікат NBTC Таїланду з номером моделі RMX3686. Тепер пристрій отримав Китайський сертифікат якості (CQC).

Сертифікація CQC підтверджує, що Realme 10 Pro+ має номінальний акумулятор місткістю 4890 мАг. Це може закінчитися типовою місткістю 5000 мАг. Звичайно, Realme, швидше за все, використовуватиме останній у маркетингових цілях. З усім тим, ми можемо сказати, що 10 Pro+ приєднається до групи телефонів з батареями на 5000 мАг.

Realme є одним із піонерів технології швидкої зарядки в категорії середнього класу. Нагадаємо, Realme 7 Pro був першим телефоном середнього класу який пропонує зарядку на 65 Вт. Тому ми можемо очікувати, що Realme 10 Pro+ матиме хорошу швидкість швидкої зарядки для такої місткості. Наразі ми не знаємо точної швидкості, але ми можемо зробити ставку на зарядку від 50 Вт до 150 Вт.

Realme 10 Pro+

Характеристики Realme 10 Pro+

Realme 10 Pro+, ймовірно, збереже AMOLED-екран свого попередника. Ця панель може мати частоту оновлення до 120 Гц і роздільну здатність Full HD+. Згідно з чутками, новий пристрій буде оснащено нещодавно випущеним SoC Dimensity 1080. Ми можемо очікувати варіанти з 6 ГБ, 8 ГБ і, можливо, 12 ГБ оперативної пам’яті. Ймовірно, обсяг пам’яті буде від 128 до 256 ГБ.

Для тих, хто не знає, Dimensity 1080 — це оновлена ​​версія Dimensity 920. Він містить 2 ядра ARM Cortex-A78 і 6 ядер ARM Cortex-A55. Графічні завдання забезпечуються графічним процесором Mali-G68. Realme 10 Pro+ також може повернути дизайн, що змінює колір свого попередника. З точки зору програмного забезпечення, він, ймовірно, працюватиме під управлінням Android 12 з інтерфейсом Realme UI 3.0.

Ми очікуємо, що в найближчі тижні з’явиться більше деталей. Крім Realme 10 Pro+, бренд також працює над базовим і звичайним Pro. Базовий — це простий 4G-смартфон, який оснащуватиметься процесором MediaTek Helio G99.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Realme 10 Pro+ с аккумулятором на 5000 мАч получил сертификат CQC

Согласно последним утечкам, Realme уже готовит территорию для новой серии Realme 10. Вскоре будет запущена новая пронумерованная серия среднего класса.  Realme 10 Pro+, самое высокое предложение в серии, недавно получил сертификат NBTC Таиланда с номером модели RMX3686.  Теперь устройство получило Китайский сертификат качества (CQC).

Сертификация CQC подтверждает, что Realme 10 Pro+ обладает номинальным аккумулятором емкостью 4890 мАч.  Это может окончиться типичной емкостью 5000 мАч.  Конечно, Realme, скорее всего, будет использовать последний в маркетинговых целях.  Со всем тем мы можем сказать, что 10 Pro+ присоединится к группе телефонов с батареями на 5000 мАч.

Realme является одним из пионеров технологии быстрой зарядки в категории среднего класса.  Напомним, Realme 7 Pro был первым телефоном среднего класса, предлагающим зарядку на 65 Вт.  Поэтому мы можем ожидать, что Realme 10 Pro+ будет иметь хорошую скорость быстрой зарядки для такой емкости.  Мы не знаем точной скорости, но мы можем сделать ставку на зарядку от 50 Вт до 150 Вт.Realme 10 Pro+

Характеристики Realme 10 Pro+

Realme 10 Pro+, вероятно, сохранит AMOLED-экран своего предшественника.  Эта панель может иметь частоту обновления до 120 Гц и разрешение Full HD+.  По слухам, новое устройство будет оснащено недавно выпущенным SoC Dimensity 1080. Мы можем ожидать варианты с 6 ГБ, 8 ГБ и, возможно, 12 ГБ оперативной памяти.  Вероятно, объем памяти встроенной будет от 128 до 256 ГБ.

Для тех, кто не знает, Dimensity 1080 – это обновленная версия Dimensity 920. Он содержит 2 ядра ARM Cortex-A78 и 6 ядер ARM Cortex-A55. Графические задачи обеспечиваются графическим процессором Mali-G68. Realme 10 Pro+ также может вернуть дизайн, изменяющий цвет своего предшественника. С точки зрения программного обеспечения он, вероятно, будет работать под управлением Android 12 с интерфейсом Realme UI 3.0.

Мы ожидаем, что в ближайшие недели появится больше деталей.  Помимо Realme 10 Pro+, бренд также работает над базовым и обычным Pro.  Базовый – это простой 4G-смартфон, который будет оснащаться процессором MediaTek Helio G99.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua