Moto X40 з процесором Snapdragon 8 Gen 2 незабаром вийде в Китаї

Напередодні випуску майбутнього смартфона Moto X40 повідомлялося про графік запуску разом із низкою інших ключових деталей. Нагадуємо, що на початку цього року Motorola представила свої смартфони серії Moto Edge 30 на індійському ринку. Примітно, що Moto Edge 30 Ultra став першим телефоном з камерою на 200 Мп.

Тепер, схоже, Motorola готується до оновлення серії Edge 30 у найближчі місяці. Згідно з повідомленням ITHome компанія, що належить Lenovo, знаходиться на порозі запуску продовження лінійки телефонів преміумкласу, яка добре сприймається. Крім того, у звіті йдеться про те, що нова серія матиме назву Moto X40.

Цифрова чат-станція Moto X40

У звіті цитується відоме джерело Digital Chat Station, яке стверджує, що Motorola незабаром випустить Moto X40 у Китаї. Примітно, що телефон, ймовірно, буде випущений, як тільки Qualcomm представить свій наступний флагманський чип. Виробник мікросхем може випустити чіп наступного покоління під назвою Snapdragon 8 Gen 2 у листопаді.

Графік випуску Moto X40 (Moto Edge 40 Pro) і очікувані характеристики

Таким чином, Moto X40 може виявитися одним із перших у світі смартфонів, оснащених останнім флагманським чипом від Qualcomm. Однак існує безліч інших смартфонів, які будуть оснащені таким же процесором. Наприклад, iQOO 11, OnePlus 11 Pro і серія Samsung Galaxy S23, ймовірно, отримають той самий чип.

Дизайн Motorola moto X40

Вищезазначені смартфони можуть бути офіційно представлені в першому кварталі 2023 року. Крім того, у звіті йдеться про те, що Moto X40 підтримуватиме високу частоту оновлення. Крім того, він матиме дисплей із роздільною здатністю Full HD+. Що стосується оптики, Moto X40 матиме основний датчик на 50 Мп. Смартфон також може запропонувати підтримку швидкої зарядки 68 Вт.

Ймовірно, ці характеристики належать до базового варіанту Moto X40. Пізніше Motorola може випустити інші варіанти, включаючи Ultra. Крім того, пристрій може надійти на світовий ринок як Moto Edge 40 Pro. Повідомляється, що Motorola Edge 40 Pro 5G матиме 6,75-дюймовий дисплей.

Налаштування камери Motorola moto X40

У відділі фотографії телефон міг розмістити три камери, встановлені на задній панелі. По-перше, він може мати два сенсори на 64 МП на задній панелі. Також, ймовірно, буде встановлена ​​2-мегапіксельна камера на задній панелі. Попередньо, як повідомляється, телефон буде оснащений 50-мегапіксельною камерою для знімання селфі. Також він може використовувати батарею на 5000 мАг для роботи.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Moto X40 с процессором Snapdragon 8 Gen 2 в скором времени выйдет в Китае

В преддверии выпуска будущего смартфона X40 сообщалось о графике запуска вместе с рядом других ключевых деталей.  Напомним, что в начале этого года Motorola представила свои смартфоны серии Moto Edge 30 на индийском рынке. Moto Edge 30 Ultra стал первым телефоном с камерой на 200 Мп.

Теперь, похоже, Motorola готовится к обновлению серии Edge 30 в ближайшие месяцы.  Согласно сообщению ITHome, принадлежащая Lenovo компания находится на пороге запуска продолжения линейки телефонов премиум-класса, которая хорошо воспринимается.  Кроме того, в отчете говорится, что новая серия будет называться Moto X40.Цифрова чат-станція Moto X40

В отчете цитируется известный источник Digital Chat Station, утверждающий, что Motorola в скором времени выпустит Moto X40 в Китае.  Примечательно, что телефон, вероятно, будет выпущен, как только Qualcomm представит свой следующий флагманский чип.  Производитель микросхем может выпустить чип следующего поколения под названием Snapdragon 8 Gen 2 в ноябре.

График выпуска Moto X40 (Moto Edge 40 Pro) и ожидаемые характеристики

Таким образом, Moto X40 может оказаться одним из первых в мире смартфонов, оснащенных последним флагманским чипом Qualcomm.  Однако существует множество других смартфонов, которые будут оборудованы таким же процессором.  К примеру, iQOO 11, OnePlus 11 Pro и серия Samsung Galaxy S23, вероятно, получат тот же чип.

Дизайн Motorola moto X40

Вышеупомянутые смартфоны могут быть официально представлены в первом квартале 2023 года.  Кроме того, в отчете говорится, что Moto X40 будет поддерживать высокую частоту обновления.  Кроме того, у него будет дисплей с разрешением Full HD+. Что касается оптики, то Moto X40 будет иметь основной датчик на 50 Мп.  Смартфон может также предложить поддержку быстрой зарядки 68 Вт.

По всей вероятности, эти характеристики относятся к базовому варианту Moto X40.  Позже Motorola может выпустить другие варианты, включая Ultra.  Кроме того, устройство может поступить на мировой рынок как Moto Edge 40 Pro.  Сообщается, что Motorola Edge 40 Pro 5G будет иметь 6,75-дюймовый дисплей.Налаштування камери Motorola moto X40

В отделе фотографии телефон мог разместить три камеры, установленные на задней панели.  Во-первых, он может иметь два детектора на 64 МП на задней панели.  Также, возможно, будет установлена ​​2-мегапиксельная камера на задней панели.  Предварительно, как сообщается, телефон будет оснащен 50-мегапиксельной камерой для съемки селфи.  Также он может использовать батарею на 5000 мАч для работы.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua