Глобальна версія Poco F5 сертифікована ЄЕС: Ключові характеристики

Глобальний варіант Poco F5 був помічений на вебсайті EEC Certification після появи в базі даних IMEI. Глобальний варіант майбутнього смартфона має номер моделі 23013RK75G. Підсумовуючи, індійський і міжнародний варіанти Poco F5 вже пройшли кілька сертифікацій.

Запуск POCO F5

Перелік вебсайтів підтверджує, що передбачуваний пристрій має бренд Poco. Таким чином, можна з упевненістю припустити, що майбутнім пристроєм може бути Poco F5. Крім того, це є основною ознакою того, що Poco виведе смартфони F5 на світові ринки. Однак у списку не згадуються інші подробиці.

Глобальний варіант POCO F5 EEC

Poco не шкодує зусиль, щоб зберегти ключові подробиці про F5 в таємниці. Однак на початку цього місяця в мережі з’явилася важлива інформація про телефон. Примітно, що Poco F5 останнім часом став предметом багатьох витоків та припущень.

Poco F5 з’являється на вебсайті сертифікації ECC

Звіт XiaomiUI припускає, що смартфон Poco може мати дисплей 2K. Крім того, звіт підтвердив номер моделі передбачуваного Poco F5. Отже, F5 може стати першим телефоном Poco, який отримає 2K-дисплей. Однак це не буде перший телефон з дисплеєм 2K, розроблений Poco.

Для тих, хто не знає, першим смартфоном Poco з дисплеєм з роздільною здатністю 2K був F4 Pro. На жаль, Poco не випустив пристрій для громадськості. З усім тим, Poco F4 Pro кілька разів з’являвся в Інтернеті у вигляді витоку зображень на початку цього року.

POCO F4 Pro

У результаті Poco F5, ймовірно, стане першим телефоном з дисплеєм 2K від китайської компанії. Минулі витоки свідчать про те, що F5 має кодову назву Mondrian. Крім того, пристрій, ймовірно, буде оснащено панеллю AMOLED з роздільною здатністю 1440×3200 пікселів. Крім того, цей дисплей матиме частоту оновлення 120 Гц і яскравість до 1000 ніт.

Під капотом телефон може мати чип Snapdragon 8+ Gen 1. Цей 8-ядерний процесор використовує технологію виробництва TSMC 4nm та працює на частоті до 3,2 ГГц. Також він оснащений графічним процесором Adreno 730 на 900 МГц для графіки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Глобальная версия Poco F5 сертифицирована ЕЭС: Ключевые характеристики

Глобальный вариант Poco F5 был замечен на сайте EEC Certification после появления в базе данных IMEI.  Глобальный вариант грядущего телефона имеет номер модели 23013RK75G.  Подводя итог, индийский и международный варианты Poco F5 уже прошли несколько сертификаций.

Запуск POCO F5

Список вебсайтов подтверждает, что предполагаемое устройство имеет бренд Poco.  Таким образом можно с уверенностью предположить, что будущим устройством может быть Poco F5.  Кроме того, это является основным признаком того, что Poco выведет смартфоны F5 на мировые рынки.  Однако в списке не упоминаются другие подробности.

Глобальний варіант POCO F5 EEC

Poco не жалеет усилий, чтобы сохранить ключевые подробности о F5 в секрете.  Однако в начале этого месяца в сети появилась немаловажная информация о телефоне.  Примечательно, что Poco F5 в последнее время стал предметом многих утечек и предположений.

Poco F5 появляется на веб-сайте сертификации ECC

Отчет XiaomiUI предполагает, что смартфон Poco может иметь 2K-дисплей.  Кроме того, отчет подтвердил номер модели предполагаемого Poco F5.  Следовательно, F5 может стать первым телефоном Poco, который получит 2K-дисплей.  Однако это не будет первый телефон с дисплеем 2K, разработанный Poco.

Для тех, кто не знает, первым смартфоном Poco с дисплеем с разрешением 2K был F4 Pro.  К сожалению, Poco не выпустил устройство для общественности.  Со всем тем, Poco F4 Pro несколько раз появлялся в Интернете в виде утечки изображений в начале этого года.POCO F4 Pro

В результате Poco F5, по всей вероятности, станет первым телефоном с дисплеем 2K от китайской компании.  Прошлые истоки свидетельствуют о том, что F5 носит кодовое название Mondrian.  Кроме того, устройство, вероятно, будет оснащено панелью AMOLED с разрешением 1440×3200 пикселей.  Кроме того, этот дисплей будет иметь частоту обновления 120 Гц и яркость до 1000 нит.

Под капотом телефон может иметь Snapdragon 8+ Gen 1. Этот 8-ядерный процессор использует технологию производства TSMC 4nm и работает на частоте до 3,2 ГГц.  Также он снабжен графическим процессором Adreno 730 на 900 МГц для графики.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua