Чи припинить компанія Microsoft бренд Office?

На нещодавній конференції Ignite Microsoft оголосила про свій запуск Програми Microsoft 365 пізніше в листопаді. Нова програма буде новим центром доступу до корпоративних служб і програм Microsoft. Microsoft стверджує, що вебсайт Office.com, програми Office для мобільних пристроїв і програма Office Hub для Windows – усе це буде перейменовано. Компанія також буде поступово вводити нові значки. Крім того, для цих додатків або вебсайтів буде новий вигляд і більше функцій.

Microsoft 365

Однак ця новина викликала припущення серед користувачів про те, що Microsoft збирається відмовитися від класичного бренду Office. Цю новину спростував журналіст Пол Терротт, який знайшов докази в Q&A на офіційному вебсайті Microsoft. У Q&A Microsoft каже, що користувачі й надалі матимуть доступ до звичайних функцій. Користувачі продовжуватимуть використовувати Microsoft Word, Excel, PowerPoint і Outlook як частину Microsoft 365. Microsoft також продовжить пропонувати споживачам і компаніям одноразову покупку цих програм. Він робитиме це через програми Office 2021 і Office LTSC. Крім того, плани передплати на Office 365 не змінюються.

Microsoft Office залишається

Програми Microsoft 365 будуть запущені наступного місяця. Вони будуть дуже схожі на чинні програми Office. Користувачі Windows, Інтернету та мобільних пристроїв можуть використовувати їх для відкриття нових документів. Вони також можуть використовувати їх для доступу та обміну файлами та вмістом. Користувачі також можуть відкривати для себе нові програми та інструменти в продуктах передплати Microsoft 365. Крім того, ви можете побачити пропозиції щодо роботи. Це допоможе вам зосередитися на зустрічах, завданнях та інших документах. Найкраще, що можна виконувати звичайні швидкі дії та не потрібно перемикатися між різними програмами Microsoft 365.

Microsoft 365

Microsoft також додає нові функції до нових програм Microsoft 365 — програми, що недоступні в програмах Office. Це включає нову стрічку, яка показує спільні файли людей, з якими ви працюєте. Він також покаже тренди в роботі та популярний контент, який з’явиться у вигляді карток. Інші нові функції включають перероблений модуль програми. Цей модуль може отримати доступ до будь-якої програми Microsoft 365 або стороннього розробника. Схоже, Microsoft має намір використовувати Office для посилання на попередні офісні інструменти.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Оставит ли компания Microsoft бренд Office?

На недавней конференции Ignite Microsoft объявила о своем запуске Программы Microsoft 365 позже в ноябре.  Новое приложение будет новым центром доступа к корпоративным службам и приложениям Microsoft.  Microsoft утверждает, что веб-сайт Office.com, приложения Office для мобильных устройств и приложение Office Hub для Windows – все это будет переименовано.  Компания также постепенно будет вводить новые значки.  Кроме того, для этих приложений или веб-сайтов будет новый вид и больше функций.

Microsoft 365

Однако эта новость вызвала предположение среди пользователей, что Microsoft собирается отказаться от классического бренда Office.  Эту новость опроверг журналист Пол Терротт, нашедший доказательства в Q&A на официальном вебсайте Microsoft.  В Q&A Microsoft говорит, что пользователи и дальше будут иметь доступ к обычным функциям.  Пользователи будут использовать Microsoft Word, Excel, PowerPoint и Outlook как часть Microsoft 365. Microsoft также продолжит предлагать потребителям и компаниям одноразовую покупку этих программ.  Он будет делать это через программы Office 2021 и Office LTSC.  Кроме того, планы подписки на Office 365 не изменяются.

Microsoft Office остается

Приложения Microsoft 365 будут запущены в следующем месяце.  Они будут очень похожи на действующие программы Office.  Пользователи Windows, Интернет и мобильные устройства могут использовать их для открытия новых документов.  Они также могут использовать их для доступа и обмена файлами и содержимым.  Пользователи также могут открывать новые программы и инструменты в продуктах подписки Microsoft 365. Кроме того, вы можете увидеть предложения по работе.  Это поможет вам сосредоточиться на встречах, задачах и других документах.  Лучше всего выполнять обычные быстрые действия и не нужно переключаться между различными приложениями Microsoft 365.

Microsoft 365

Microsoft также добавляет новые функции в новые программы Microsoft 365 — приложения, недоступные в Office.  Это включает в себя новую ленту, которая показывает общие файлы людей, с которыми вы работаете.  Он также покажет тренды в работе и популярный контент, который появится в виде карточек.  Другие новые функции включают в себя переработанный модуль программы.  Этот модуль может получить доступ к любой программе Microsoft 365 или стороннему разработчику.  Похоже, Microsoft намерена использовать Office для ссылки на предыдущие офисные инструменты.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua