Вихід VIVO X90 заплановано на листопад із використанням двох процесорів

Китайські виробники смартфонів першого рівня прискорили випуск нових флагманських телефонів. VIVO не є винятком. Серію моделей VIVO X80 компанія випустила пів року тому. Остання включала дві моделі в особі базової та PRO версії. Варіант вищої версії випускався з двома варіантами процесорів – Snapdragon 8 Gen 1 і Dimensity 9000. Обидві моделі могли забезпечити користувачам найкращу продуктивність. Однак незабаром це стане старою моделлю. Ми маємо на увазі, що наступна модель уже в дорозі. Нещодавно з різних джерел ми дізналися про точки продажу майбутнього VIVO X90.

Згідно з деякими витоками, телефон повинен надійти в магазини вже в листопаді. Це відповідає попереднім новинам про те, що Qualcomm анонсує Snapdragon 8 Gen 2 раніше. Це дозволить виробникам підготуватися до свята Весни.

VIVO X90 продовжить той самий стиль дизайну та стратегію двох чипів, що й X80

Що ж, якщо нічого випадкового, серія VIVO X90 включатиме три моделі – оригінальний варіант, варіант PRO і PRO+. Вони повинні продовжувати стиль дизайну попередньої серії X80. Крім того, передбачається, що ці телефони будуть оснащені чипами Dimensity 9000+ і Snapdragon 8 Gen 2. До речі, перший випередив Snapdragon 8+ Gen 1 у тестах AnTuTu та Master Lu. У порівнянні зі Snapdragon 8+ Gen 1, продуктивність Snapdragon 8 Gen 2 покращена на 10%, енергоефективність покращена на 15%, продуктивність GPU покращена на 20%, продуктивність AI покращена на до 50%, і продуктивність ISP також буде значно покращена.

Камера VIVO X90 Pro Plus

Ми також знаємо, що VIVO X90 Pro + використовуватиме Sony IMX989 з 1-дюймовою підошвою та чипом власної розробки. Таким чином, це складе конкуренцію за найкращі моделі в таборі Android.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Выход VIVO X90 запланирован на ноябрь с использованием двух процессоров

Китайские производители смартфонов первого уровня ускорили выпуск новых флагманских телефонов.  VIVO не исключение.  Серию моделей VIVO X80 компания выпустила полгода вспять.  Последняя включала две модели в лице базовой и PRO версии.  Вариант более высокой версии выпускался с двумя вариантами процессоров – Snapdragon 8 Gen 1 и Dimensity 9000. Обе модели могли обеспечить пользователям наилучшую производительность.  Однако в скором времени это станет старой моделью.  Мы подразумеваем, что следующая модель уже в пути.  Недавно из разных источников мы узнали о точках продаж будущего VIVO X90.

Согласно некоторым утечкам, телефон должен поступить в магазины уже в ноябре.  Это соответствует предварительным новостям, что Qualcomm анонсирует Snapdragon 8 Gen 2 раньше.  Это позволит производителям подготовиться к празднику Весны.

VIVO X90 продолжит тот же стиль дизайна и стратегию двух чипов, что и X80

Что ж, если ничего не случайного, серия VIVO X90 будет включать три модели – оригинальный вариант, вариант PRO и PRO+.  Они должны продолжать стиль дизайна предыдущей серии X80.  Кроме того, предполагается, что эти телефоны будут оснащены чипами Dimensity 9000+ и Snapdragon 8 Gen 2. Кстати, первым опередил Snapdragon 8+ Gen 1 в тестах AnTuTu и Master Lu.  По сравнению со Snapdragon 8+ Gen 1, производительность Snapdragon 8 Gen 2 улучшена на 10%, энергоэффективность улучшена на 15%, производительность GPU улучшена на 20%, производительность AI улучшена до 50%, и производительность ISP также будет значительно улучшена.

Камера VIVO X90 Pro Plus

Мы также знаем, что VIVO X90 Pro+ будет использовать Sony IMX989 с 1-дюймовой подошвой и чипом собственной разработки.  Таким образом, это составит конкуренцию за самые лучшие модели в лагере Android.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua