ТОП-5 сфер, де Google pixel 7 Pro перемагає iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone вже багато років домінує в багатьох сферах індустрії смартфонів. На відміну від інших брендів, Apple не містить у своїх смартфонах багато апаратних характеристик. З усім тим, iPhone здатні зрівнятися з продуктивністю майже будь-якого телефону з найвищими характеристиками. Це пов’язано з двома факторами. Перш за все, Apple використовує власну операційну систему з першого дня. Отже, їхнє програмне забезпечення було дуже оптимізоване для апаратного забезпечення, яке вони використовують для створення своїх телефонів.

Це означає, що якими б низькими не були технічні характеристики, він все одно перевершить більшість телефонів. Завдяки оптимізації програмного забезпечення. По-друге, Apple використовує власний унікальний чипсет для створення своїх телефонів. Чипсет Apple Bionic створено з урахуванням iOS. Тож, коли обидва об’єднуються, вони можуть забезпечити найкращу взаємодію з користувачем. Без затримок, перегріву або непотрібної розрядки акумулятора. Протягом багатьох років це було основною точкою продажу iPhone.

У телефонів Android відсутні власні компоненти

Google pixel 7 pro

З іншого боку, майже кожен пристрій Android використовує компоненти від різних виробників. Майже кожен виробник Android використовує чипсети Snapdragon або MediaTek. Попри те, що ці чипсети можуть бути дуже хорошими, вони не були оптимізовані для конкретного телефону. Таким чином, будь-якому з цих телефонів буде дуже важко конкурувати з такими, як iPhone від Apple.

Обробка програмного забезпечення є ще одним викликом для більшості смартфонів Android. Офіційна операційна система Android, яку використовує майже кожен смартфон Android, надається Google. Отже, знову ж таки, виробникам телефонів Android буде важко оптимізувати ОС для своїх телефонів. Насправді багато виробників намагаються оптимізувати Android відповідно до своїх брендів. Але це радше робить програмне забезпечення важчим, ніж воно було раніше. Таким чином, операційна система працює трохи повільніше, ніж передбачається.

З іншого боку, iPhone не потрібно проходити через усі ці суєти. Все було добре оптимізовано для апаратного забезпечення. Тож для гарної роботи йому не потрібні технічні характеристики на даху.

Google Pixel 7 Pro і чип Tensor

Google pixel 7 pro

Але це вже не так. Дякуючи Google і Tensor Chip. Телефони Google завжди були чудовими з першого дня. Швидкість, плавність, час автономної роботи та камера. Але вони майже не мали шансів проти iPhone. І це тому, що вони використовували інший чипсет, як і інші виробники.

Нарешті з чипом Google Tensor все змінилося. Звичайно, перший чип Tensor мав ряд проблем. Але це, схоже, не стосується нового чипа Tensor G2. По суті, це все те, чого не було в чипі Tensor G1. І на місці Apple, я б точно хвилювався.

Завдяки власному програмному забезпеченню (Android) і власному чипсету (Tensor) телефони Google Pixel тепер мають усе необхідне, щоб створювати Apple серйозні проблеми. Якщо ви є користувачем Apple, мені прикро повідомляти вам, що тепер вам мало чим похвалитися.

Google Pixel 7 Pro має багато функцій, які дають йому перевагу перед iPhone 14 Pro Max. Насправді більшість рецензентів кажуть, що Google Pixel 7 Pro зараз є найрозумнішим телефоном у світі. У цій статті ми обговоримо 5 сфер, у яких Google Pixel 7 Pro перемагає iPhone 14 Pro Max. Тому, якщо ви не знаєте, який із двох телефонів купити, просто прочитайте спочатку цей огляд.

1. Ціна Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Спершу поговоримо про ціну. Ви просто не можете думати про покупку смартфона без уваги на ціну. Тому практично кожен виробник, анонсуючи нові смартфони, розкриває ціни. Питання в тому, від чого залежить ціна смартфона? Специфікації — це відповідь. Чим вищі технічні характеристики, тим він дорожчий. Це так просто.

Б’юсь об заклад, що ніхто не витратить більше тисячі доларів (1000 доларів) на повільний та гальмівний телефон, чому? Тому що дорогий телефон повинен виглядати, відчуватися та працювати як дорогий телефон. iPhone 14 Pro Max продається приблизно за 1400 доларів, і це цілком зрозуміло. Тому що він має достатньо специфікацій, щоб мати попит за таку ціну.

Але що, якби ви могли отримати ще кращі характеристики приблизно на 300 доларів США дешевше, ніж iPhone 14 Pro Max? Ось про це Google Pixel 7 Pro. Найкращий телефон за найкращу ціну. iPhone 14 Pro Max з пам’яттю 512 ГБ продається за 1399 доларів США, тоді як версія Google Pixel 7 Pro з пам’яттю 512 ГБ продається лише за ціною 1099 доларів США. Google намагається довести, що вам не потрібно витрачати занадто багато, щоб мати в руках найкращий телефон.

2. Металевий виступ камери Google Pixel 7 Pro

Камера

Я знаю, що багато хто буде сперечатися, що це ні з чим порівнювати. Але дозвольте мені сказати вам, чому. Я стикався з багатьма користувачами iPhone зі зламаними камерами, навіть якщо на них був надітий чохол. Я також бачив кілька телефонів Pixel 6 із такою ж проблемою. Думаю, Google теж це побачив. Звідси причина, чому серія Pixel 7 тепер використовує металеві виступи камери замість скла.

Тут ми говоримо про довговічність. У цьому випадку Google Pixel 7 Pro перевершує iPhone 14 Pro Max, коли йдеться про довговічність. Виступ камери на Pixel 7 Pro також допомагає зробити телефон стабільним, коли ви використовуєте його, коли він лежить на рівній поверхні.

3. Розпізнавання мовлення Google

Чип Google Tensor призначений для штучного інтелекту та програмної обробки. Безсумнівно, розпізнавання мови Apple дуже хороше. Але ми говоримо про настільки якісне розпізнавання мови, що воно навіть відчуває ваші емоції.

Якщо ви коли-небудь пробували розпізнавання мовлення на обох телефонах, ви зрозумієте, що Google на багато миль попереду в цій категорії. Система розпізнавання мовлення Google працює як людина. Вона знає, де поставити кому, де поставити крапку і навіть де поставити розділові знаки.

Точність розпізнавання мовлення на Google Pixel 7 фактично не має собі рівних з жодним іншим телефоном. Він навіть може визначити ваш голос і відокремити його від голосу іншої сторони, коли ви з кимось розмовляєте.

4. Сканер відбитків пальців

Відбиток пальця

Здається, більшість користувачів захоплюються кількома способами розблокування телефону. З того часу як Apple видалила з iPhone традиційну кнопку «Додому», на всіх iPhone завжди був відсутній сканер відбитків пальців.

Безсумнівно, розпізнавання облич працює дуже точно, а також дуже безпечно. Але бувають моменти, коли вам просто не вистачає Touch ID. Навіть якщо Face ID все ще працює, мати сканер відбитків пальців було б ще краще.

З іншого боку, Google Pixel 7 Pro використовує як розпізнавання обличчя, так і сканер відбитків пальців. І не забувайте, що він все ще набагато дешевший, ніж iPhone 14 Pro Max.

5. Запис відео 4K

Перш ніж говорити про те, що iPhone 14 Pro Max також може записувати відео 4K, будь ласка, спочатку вислухайте мене. Не лише iPhone, більшість телефонів можуть записувати в 4K. Але Google Pixel 7 Pro може робити щось із записом відео 4K, чого не може зробити жоден інший телефон.

Під час запису відео в 4K 60 кадрів в секунду Google Pixel 7 Pro дозволяє змінювати об’єктиви, не припиняючи відеознімання. Ви можете швидко перемикнутися з основного об’єктива на ширококутний або телеоб’єктив поки відеознімання ще триває. Вибачте, але ви не можете зробити це на iPhone 14 Pro Max, не зупинивши відео.

Є ще дві-три сфери, про які можна говорити. Отже, це ТОП-5 областей, де Google Pixel 7 Pro домінує над iPhone 14 Pro Max. Наступного разу, коли ви захочете похвалитися функціями iPhone 14 Pro Max, просто переконайтеся, що ніхто з ваших друзів не користується Google Pixel 7 Pro.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

ТОП-5 сфер, где Google pixel 7 Pro побеждает iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone уже много лет доминирует во многих областях индустрии смартфонов.  В отличие от других брендов Apple не содержит в своих смартфонах много аппаратных характеристик.  Со всем тем, iPhone способны сравниться с производительностью почти любого телефона с самыми высокими характеристиками.  Это связано с двумя факторами.  Прежде всего, Apple использует свою операционную систему с первого дня.  Итак, их программное обеспечение очень оптимизировано для аппаратного обеспечения, которое они используют для создания своих телефонов.

Это означает, что какими бы низкими ни были технические характеристики, он все равно превзойдет большинство телефонов.  Благодаря оптимизации программного обеспечения.  Во-вторых, Apple использует свой уникальный чипсет для создания своих телефонов.  Чипсет Apple Bionic создан на базе iOS.  Итак, когда оба объединяются, они могут обеспечить наилучшее взаимодействие с пользователем.  Без задержек, перегрева или ненужной разрядки аккумулятора.  В течение многих лет это было основной точкой продаж iPhone.

У телефонов Android отсутствуют собственные компоненты

Google pixel 7 pro

Кроме того, почти каждое устройство Android использует компоненты от разных производителей.  Почти каждый изготовитель Android использует чипсеты Snapdragon или MediaTek.  Несмотря на то, что эти чипсеты могут быть очень хорошими, они не оптимизированы для конкретного телефона.  Таким образом, любому из этих телефонов будет очень тяжело конкурировать с такими, как iPhone от Apple.

Обработка программного обеспечения является еще одним вызовом для большинства смартфонов Android.  Официальная операционная система Android, которую использует почти каждый смартфон Android, предоставляется Google.  Итак, производителям телефонов Android будет сложно оптимизировать ОС для своих телефонов.  На самом деле многие производители пытаются оптимизировать Android в соответствии со своими брендами.  Но это скорее делает программное обеспечение более тяжелым, чем оно было раньше.  Таким образом, операционная система работает несколько медленнее, чем предполагается.

С другой стороны, iPhone не нужно проходить через все эти суеты.  Все хорошо оптимизировано для аппаратного обеспечения.  Для хорошей работы ему не нужны технические характеристики на крыше.

Google Pixel 7 Pro і чип Tensor

Google pixel 7 pro

Но это уже не так.  Благодаря Google и Tensor Chip.  Телефоны Google всегда были великолепны с первого дня.  Быстрота, плавность, время автономной работы и камера.  Но у них почти не было шансов против iPhone.  И это потому, что они использовали другой чипсет, как и другие производители.

Наконец-то с чипом Google Tensor все изменилось.  Конечно, первый чип Tensor имел ряд проблем.  Но это, похоже, не касается нового чипа Tensor G2.  По сути это все то, чего не было в чипе Tensor G1.  И на месте Apple, я бы точно беспокоился.

Благодаря собственному программному обеспечению (Android) и собственному чипсету (Tensor) телефоны Google Pixel теперь имеют все необходимое, чтобы создавать Apple серьезные проблемы.  Если вы являетесь пользователем Apple, мне досадно сообщать вам, что теперь вам мало чем похвастаться.

Google Pixel 7 Pro имеет множество функций, которые дают ему преимущество перед iPhone 14 Pro Max.  На самом деле, большинство рецензентов говорят, что Google Pixel 7 Pro сейчас является самым умным телефоном в мире.  В этой статье мы обсудим пять сфер, в которых Google Pixel 7 Pro побеждает iPhone 14 Pro Max.  Поэтому, если вы не знаете, какой из двух телефонов купить, просто прочтите сначала этот обзор.

1. Цена Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Сначала поговорим о цене.  Вы просто не можете думать о покупке смартфона без внимания к цене.  Поэтому практически каждый изготовитель, анонсируя новые смартфоны, раскрывает цены.  Вопрос в том, от чего зависит стоимость смартфона?  Спецификации – это ответ.  Чем выше технические характеристики, тем он дороже.  Это так просто.

Бьюсь об заклад, что никто не потратит больше тысячи долларов (1000 долларов) на медленный и тормозной телефон, почему?  Потому что дорогой телефон должен выглядеть, чувствовать себя и работать как дорогой телефон.  iPhone 14 Pro Max продается примерно за 1400 долларов, и это вполне понятно.  Потому что у него достаточно спецификаций, чтобы пользоваться спросом за такую ​​цену.

Но что если бы вы могли получить еще лучшие характеристики примерно на 300 долларов США дешевле, чем iPhone 14 Pro Max?  Вот об этом Google Pixel 7 Pro.  Лучший телефон по лучшей цене.  iPhone 14 Pro Max с памятью 512 ГБ продается за 1399 долларов США, в то время как версия Google Pixel 7 Pro с памятью 512 ГБ продается только по цене 1099 долларов США.  Google пытается доказать, что вам не нужно тратить слишком многое, чтобы иметь в руках лучший телефон.

2. Металлическое выступление камеры Google Pixel 7 Pro

Камера

Я знаю, что многие будут спорить, что это не с чем сравнивать.  Но позвольте мне сказать вам почему.  Я сталкивался со многими пользователями iPhone со сломанными камерами, даже если на них был надет чехол.  Я тоже видел несколько телефонов Pixel 6 с такой же проблемой.  Думаю, Google тоже это увидел.  Отсюда причина, почему серия Pixel 7 теперь использует металлические выступы камеры вместо стекла.

Здесь мы говорим о долговечности.  В этом случае Google Pixel 7 Pro превосходит iPhone 14 Pro Max, когда речь идет о долговечности.  Выступление камеры на Pixel 7 Pro также помогает сделать телефон стабильным, когда вы используете его, когда он лежит на ровной поверхности.

3. Распознавание речи Google

Чип Google Tensor предназначен для искусственного интеллекта и программной обработки.  Несомненно, распознавание языка Apple очень хорошее.  Но мы говорим о столь качественном распознавании языка, что оно даже испытывает ваши эмоции.

Если вы когда-нибудь пробовали распознавание речи на обоих телефонах, вы поймете, что Google на много миль впереди в этой категории.  Система распознавания речи Google работает как человек.  Она знает, где поставить запятую, где поставить точку и даже где поставить знаки препинания.

Точность распознавания речи на Google Pixel 7 фактически не имеет себе равных ни с каким другим телефоном.  Он даже может определить ваш голос и отделить его от голоса другой стороны, когда вы с кем-то разговариваете.

4. Сканер отпечатков пальцев

Відбиток пальця

Похоже, большинство пользователей увлекаются несколькими способами разблокировки телефона.  С тех пор как Apple удалила из iPhone традиционную кнопку «Домой», на всех iPhone всегда отсутствовал сканер отпечатков пальцев.

Несомненно, распознавание лиц работает очень точно, а также очень безопасно.  Но бывают моменты, когда вам просто не хватает Touch ID.  Даже если Face ID все еще работает, иметь сканер отпечатков пальцев было бы лучше.

Кроме того, Google Pixel 7 Pro использует как распознавание лица, так и сканер отпечатков пальцев.  И не забывайте, что он все еще намного дешевле, чем iPhone 14 Pro Max.

5. Запись видео 4K

Прежде чем говорить о том, что iPhone 14 Pro Max также может записывать видео 4K, пожалуйста, сначала выслушайте меня.  Не только iPhone, большинство телефонов могут записывать в 4K.  Но Google Pixel 7 Pro может делать что-нибудь с записью видео 4K, чего не может сделать ни один другой телефон.

При записи видео в 4K 60 кадров в секунду Google Pixel 7 Pro позволяет изменять объективы, не прекращая видеосъемку.  Вы можете быстро переключиться с основного объектива на широкоугольный или телеобъектив, пока видеосъемка еще продолжается.  Извините, но вы не можете сделать это на iPhone 14 Pro Max, не остановив видео.

Есть еще две-три сферы, о которых можно говорить.  Итак, это ТОП-5 областей, где Google Pixel 7 Pro доминирует над iPhone 14 Pro Max.  В следующий раз, когда вы хотите похвастаться функциями iPhone 14 Pro Max, просто убедитесь, что никто из ваших друзей не пользуется Google Pixel 7 Pro.

What’s your Reaction?
Cool
5
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua