Meta витратила на Metaverse 15 мільярдів доларів. Але як?

З початку 2021 року Meta витратила понад 15 мільярдів доларів на свій проєкт Metaverse. Але поки компанія не розкриває, куди саме витрачаються гроші. Це викликає занепокоєння серед інвесторів та аналітиків. Багато експертів галузі стурбовані тим, що величезні виплати Meta можуть бути знищені. «Проблема в тому, що вони витрачають гроші та тримають їх у секреті від інвесторів, що може призвести до катастрофи», — сказав Ден Айвз, аналітик Wedbush Securities, — «Для Цукерберга та його команди це все ще висока ставка. Наразі вони роблять ставку на майбутнє, тоді як їхній основний бізнес стикається з величезними проблемами».

Мета

У 2021 році Meta вперше почала розкривати фінансову інформацію про підрозділ віртуальної реальності Reality Labs. На той момент компанія стверджує, що інвестувала понад 10 мільярдів доларів у проєкт Metaverse. На цей час компанія не бачить жодних ознак припинення збитків. За перші шість місяців 2022 року компанія повідомила про збиток понад 5 мільярдів доларів. Багато аналітиків прогнозують, що загальні збитки цього року перевищать торішні.

Щодо цих втрат офіційних коментарів Meta немає. Однак речник компанії каже, що Meta не буде розкривати фінансові деталі підрозділу Reality Labs. Айвз сказав, що величезні інвестиції Meta в проєкт Metaverse викликають занепокоєння, особливо враховуючи останні оновлення, які компанія запропонувала, включаючи випуск нової гарнітури VR за 1500 доларів США та аватарів з ногами. Айвз описав продукти як «несмачні».

Інвестиції Meta хвилюють аналітиків

Аналітик бенчмарку Марк Згутович вважає, що принаймні 60% збитків Reality Labs пов’язані з величезними витратами на дослідження та розробки, необхідні для створення нового віртуального світу. «Поки всі ми не носимо окуляри, які не зроблять нас інопланетянами, принаймні з перспективи масштабування, справжнього метавсесвіту не буде», — сказав він.

Мета
Quest Pro може розпізнавати вирази обличчя та передавати їх на пристрої VR

Однак Згутович зазначає, що у Meta є всі підстави спробувати побудувати будь-що. «Їм важко купувати інші унікальні компанії-розробники програмного забезпечення, тому що вони настільки обмежені законодавством, що їм доводиться створювати потрібну їм технологію всередині компанії», — сказав він. «Однак вони можуть бути більш прозорими щодо того, як і коли вони хочуть бути…»

Бути впевнені, Meta не єдина, хто відмовляється деталізувати втрати в певних областях. Інші американські компанії зробили те саме. Іван Файнсет, технічний аналітик Tigress Financial Partners, сказав, що він вірить у довгострокове бачення Марка Цукерберга та потенціал метавсесвіту.

«Коли Facebook купив Instagram, люди сміялися з Цукерберга і вважали його диким», – сказав Файнст, — «Вони сказали: “Цей хлопець викинув усі гроші” і Instagram виявився кращим придбанням усіх часів. Один з його найкращих активів. Не лише для Facebook, але й для спільноти поглиначів у цілому».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Meta потратила на Metaverse 15 миллиардов долларов. Но как?

С начала 2021 года Meta потратила более 15 миллиардов долларов на свой проект Metaverse. Но пока компания не раскрывает, куда именно тратятся деньги. Это вызывает беспокойство среди инвесторов и аналитиков. Многие эксперты отрасли озабочены тем, что огромные выплаты Meta могут быть уничтожены. «Проблема в том, что они тратят деньги и держат их в секрете от инвесторов, что может привести к катастрофе», – сказал Дэн Айвз, аналитик Wedbush Securities, – «Для Цукерберга и его команды это все еще высокая ставка. Пока они делают ставку на будущее, в то время как их основной бизнес сталкивается с огромными проблемами».

Мета

В 2021 году Meta впервые начала раскрывать финансовую информацию о подразделении виртуальной реальности Reality Labs. В тот момент компания утверждает, что инвестировала более 10 миллиардов долларов в проект Metaverse. В настоящее время компания не видит никаких признаков прекращения убытков. За первые шесть месяцев 2022 года компания сообщила об ущербе более 5 миллиардов долларов. Многие аналитики прогнозируют, что общий ущерб в этом году превысит прошлогодний.

Об этих потерях официальных комментариев Meta нет. Однако представитель компании говорит, что Meta не будет раскрывать финансовые детали подразделения Reality Labs. Айвз сказал, что огромные инвестиции Meta в проект Metaverse вызывают беспокойство, особенно учитывая последние обновления, предлагаемые компанией, включая выпуск новой гарнитуры VR за 1500 долларов США и аватаров с ногами. Айвз описал продукты как «невкусные».

Инвестиции Meta волнуют аналитиков

Аналитик бенчмарка Марк Згутович считает, что по крайней мере 60% убытков Reality Labs связаны с огромными затратами на исследования и разработки, необходимые для создания нового виртуального мира. «Пока все мы не носим очки, которые не сделают нас инопланетянами, по крайней мере, с перспективы масштабирования, настоящей метавселенной не будет», — сказал он.

Мета
Quest Pro может распознавать выражения лица и передавать их на устройства VR
Однако Згутович отмечает, что у Meta есть все основания попытаться построить что угодно. «Им трудно покупать другие уникальные компании-разработчики программного обеспечения, потому что они настолько ограничены законодательством, что им приходится создавать нужную им технологию внутри компании», — сказал он, — «Однако они могут быть более прозрачными по поводу того, как и когда они хотят быть…»

Быть уверены, Meta не единственный, кто отказывается детализировать потери в определенных областях. Другие американские компании сделали то же самое. Иван Файнсет, технический аналитик Tigress Financial Partners, сказал, что верит в долгосрочное видение Марка Цукерберга и потенциал метавселенной.

«Когда Facebook купил Instagram, люди смеялись над Цукербергом и считали его диким», – сказал Файнст, — «Они сказали: “Этот парень выбросил все деньги” и Instagram оказался лучшим приобретением всех времен. Один из его лучших активов. Не только для Facebook, но и для сообщества потребителей в целом».

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua