Google Pixel 7 Pro скидає iPhone 14 Pro у рейтингу DxOMark

Google Pixel 7 Pro став найвищим рейтингом смартфонів на DxOMark, випередивши новий iPhone 14 Pro за результатами на вебсайті. Під капотом Pixel 7 Pro встановлено потужний процесор Tensor G2 SoC другого покоління. Він прибув на ринок Індії минулого тижня.

Нагадаємо, Google представила смартфони Pixel 7 і 7 Pro на заході Made by Google 2022. Від дуету серії Pixel 7 було багато очікувань. Модель Pro не розчарувала, оскільки вона обійшла останній iPhone 14 Pro і стала найкращим смартфоном у рейтингу DxOMark.

Google Pixel 7 Pro

Загалом Pixel 7 Pro набрав 147 балів. Примітно, що на задній панелі телефону є три камери. Налаштування задньої камери включає основний датчик на 50 Мп. Крім того, він має телеоб’єктив на 48 МП і ультраширокий датчик на 12 МП. Крім того, Pixel 7 Pro набрав 148 балів і 143 бали в тестах фото і зуму відповідно.

Google Pixel 7 Pro DxOMark

Однак iPhone 14 Pro отримав 146 балів на DxOMark. Так само iPhone 14 Pro Max набрав 149 балів. У попередніх звітах говорилося, що Pixel 7 Pro не запропонує серйозних покращень у порівнянні зі своїм попередником. З усім тим, було сказано, що телефон має оновлений чіп Tensor G2. Отже, його видатна продуктивність на DxOMark досить дивна.

Рейтинг камер Google Pixel 7 Pro DxOMark

Вебсайт, відомий оцінкою смартфонів, поділився оглядом камери Pixel 7 Pro. Загальний рейтинг камери смартфона за бенчмарком становить 147. Тим часом рейтинг камери iPhone 14 Pro становить 146. Окрім телефону серії Pixel 7, Honor Magic 4 Ultimate очолює список смартфонів з найкращою камерою на DxOMark.

iPhone 14 Pro і Huawei P50 Pro слідують за дуетом. Крім того, iPhone 13 Pro знаходиться на п’ятій позиції в списку. Pixel 7 Pro набрав 148, 143 і 143 бали за фотографування, масштабування та відео відповідно. Крім того, він отримав 70 балів у боке та 74 бали в попередньому перегляді. DxOMark навіть поділився деякими порівняльними знімками, які підкреслюють прогрес у системі.

Випадки та умови використання Google Pixel 7 Pro

Крім того, телефото можливості телефону отримали 109 балів. Так само ширина ультраширокого сенсора отримала 111 балів. Експозиція та кольори на фото отримали 113 та 119 балів відповідно. Згідно з DxOMark, 7 Pro забезпечує виняткові деталі в різних діапазонах масштабування.

Крім того, на вебсайті порівняльного аналізу стверджується, що є помітне покращення контрастності портретних сцен із підсвічуванням і автофокусування на фотографіях, а також відео. Pixel 7 Pro також забезпечує кращий запис відео. Він отримав 106 балів за експозицію та 110 балів за кольори.

Google Pixel 7 і Google Pixel 7 Pro

З іншого боку, вебсайт показує, що камера Pixel 7 Pro забезпечує шум тіней при слабкому освітленні та висококонтрастних сценах. Інші серйозні недоліки включають кольорові відтінки у відеознімання в приміщенні. Нарешті, на знімках зі збільшенням з близької відстані з’являється деякий шум зображення.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Google Pixel 7 Pro сбрасывает iPhone 14 Pro в рейтинге DxOMark

Google Pixel 7 Pro стал самым высоким рейтингом смартфонов на DxOMark, опередив новый iPhone 14 Pro по результатам на вебсайте.  Под капотом Pixel 7 Pro установлен мощный процессор Tensor G2 SoC второго поколения.  Он прибыл на рынок Индии на прошлой неделе.

Напомним, Google представила смартфоны Pixel 7 и 7 Pro на мероприятии Made by Google 2022. От дуэта серии Pixel 7 было много ожиданий.  Модель Pro не разочаровала, поскольку она обошла последний iPhone 14 Pro и стала самым лучшим смартфоном в рейтинге DxOMark.Google Pixel 7 Pro

В общей сложности Pixel 7 Pro набрал 147 баллов.  Примечательно, что на задней панели телефона есть три камеры.  Настройка задней камеры включает в себя основной датчик на 50 Мп.  Кроме того, он обладает телеобъективом на 48 МП и ультрашироким датчиком на 12 МП.  Кроме того, Pixel 7 Pro набрал 148 баллов и 143 балла в тестах фото и зума соответственно.

Google Pixel 7 Pro DxOMark

Однако iPhone 14 Pro получил 146 баллов на DxOMark.  Так же iPhone 14 Pro Max набрал 149 баллов.  В предварительных отчетах говорилось, что Pixel 7 Pro не предложит серьезных улучшений по сравнению со своим предшественником.  Со всем тем было сказано, что телефон имеет обновленный чип Tensor G2.  Следовательно, его выдающаяся производительность на DxOMark достаточно удивительна.

Рейтинг камер Google Pixel 7 Pro DxOMark

Вебсайт, известный оценкой смартфонов, поделился обзором камеры Pixel 7 Pro.  Общий рейтинг камеры смартфона по бенчмарку составляет 147. Между тем рейтинг камеры iPhone 14 Pro составляет 146. Кроме телефона серии Pixel 7, Honor Magic 4 Ultimate возглавляет список смартфонов с лучшей камерой на DxOMark.

iPhone 14 Pro и Huawei P50 Pro следуют за дуэтом.  Кроме того, iPhone 13 Pro находится на пятой позиции в списке.  Pixel 7 Pro набрал 148, 143 и 143 балла за фотографирование, масштабирование и видео соответственно.  Кроме того, он получил 70 баллов в боке и 74 балла в предварительном просмотре.  DxOMark даже поделился некоторыми сравнительными снимками, подчеркивающими прогресс в системе.Випадки та умови використання Google Pixel 7 Pro

Кроме того, телефото возможности телефона получили 109 баллов.  Так же ширина ультраширокого детектора получила 111 баллов.  Экспозиция и цвета на фото получили 113 и 119 баллов соответственно.  Согласно DxOMark, 7 Pro обеспечивает исключительные детали в разных диапазонах зума.

Кроме того, на вебсайте сравнительного анализа утверждается, что заметно улучшение контрастности портретных сцен с подсветкой и автофокусировки на фотографиях, а также видео.  Pixel 7 Pro также обеспечивает лучшую запись видео.  Он получил 106 баллов за экспозицию и 110 баллов за цвет.

Google Pixel 7 і Google Pixel 7 Pro

Кроме того, сайт показывает, что камера Pixel 7 Pro обеспечивает шум теней при слабом освещении и высококонтрастных сценах.  Другие серьезные недостатки включают цветные оттенки в видеосъемку в помещении.  Наконец, на снимках с увеличением близкого расстояния появляется некоторый шум изображения.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua