Купуй та принось допомогу. Нова пошта та БФ Онуки збирають ліки та продукти у заводській упаковці для мешканців деокупованої Херсонщини, Донеччини та Харківщини

Відтепер кожен українець має можливість відправити ліки та продукти із магазинів виключно у заводській упаковці для мешканців щойно звільнених територій на Херсонщині, Донеччині, Харківщині. Куплені необхідні товари можна принести у будь-яке відділення Нової пошти і компанія доставить усю допомогу за власний кошт тим, хто понад 6 місяців перебував в окупації. 

Щойно звільнені міста і селища знаходяться у дуже критичному стані: без води, їжі, електроенергії, зв’язку. Там не працюють ні аптеки, ні магазини. Тому Нова пошта разом із благодійним фондом “ОНУКИ” започаткували збір ліків та продуктів із довгим терміном зберігання, виключно у фірмовій упаковці, жерстяній тарі (без скла) та заводського виробництва.

Щоб полегшити збір, ми склали список найнеобхідніших продуктів та ліків, які потребують мешканці на перший час:

Звертаємо увагу, що одяг, взуття, товари домашнього виробництва – не приймаються, так само, як і продукти в звичайних пакетах, свіжі овочі, фрукти та у скляних банках. Тільки заводська упаковка, що не б’ється.

Допомогти придбати гуманітарний кошик може кожен українець або будь-яка компанія. Першою до проєкту приєдналася компанія Біосфера, яка надала товари для дому та гігієни, як-от миючі засоби, вологі серветки, памперси, мило, тощо у необхідній кількості.

Як відправити посилку із допомогою для мешканців деокупованої Херсонщини та Донеччини: 

  1. придбайте в магазині будь-які товари з цього переліку
  2. принесіть товари у найближче відділення Нової пошти
  • передайте продукти оператору, аби він їх запакував у коробку, а бажано запакуйте самостійно вдома
  1. оберіть один зі звільнених населених пунктів Донеччини або Херсонщини, де є наше відділення. Переглянути список таких можна тут :

– щоб відправити допомогу у звільнені міста та селища Харківської області – вказуйте відділення №1 м. Харків

  1. отримувачем вкажіть благодійний фонд «Онуки» та зазначте, що відправка за рахунок отримувача.

Нова пошта візьме на себе усі витрати фонду на доставку.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua