Конкурент Adobe Photoshop — Microsoft “Designer” доступний безкоштовно

Вчора корпорація Microsoft зробила грандіозне оголошення. Компанія повідомила, що випустить програмне забезпечення для графічного дизайну зображень під назвою «Designer». Microsoft Designer надасть безкоштовну версію, а також версію високого класу. Компанія інтегрує цю функцію в Microsoft Office Family Bucket. Програмне забезпечення для дизайну Microsoft націлене на інше панівне програмне забезпечення для дизайну в галузі, «Canva». Останнє стверджує, що має 100 мільйонів активних користувачів щомісяця. Розробник Canva, що базується в Сіднеї, Австралія, був оцінений у 40 мільярдів доларів у фінансовій угоді минулого року. Це робить її однією з найдорожчих у світі приватних технологічних компаній.

Canva

Однак цей рік мав пару нестабільностей. Були інфляція, рецесія, наслідки пандемії та інші економічні спади. З цих причин ціни на акції компаній-розробників різко впали. Ранній інвестор Canva «Blackbird Ventures» скоригував оцінку компанії. Остання оцінка компанії становить лише близько 256 мільйонів доларів.

canva

Раніше Microsoft запровадила нову модель членських внесків для продуктів Office. Щоб довести, що членство коштує грошей, Microsoft додає нові продукти до пакета. На початку цього року Microsoft підняла ціни на деякі офісні пакети для бізнес-користувачів. На світовому ринку офісних продуктів Microsoft Office є однозначним лідером. Однак багато компаній намагаються захопити його позиції. Найжорсткішу конкуренцію становить Google.

Microsoft

Canva додасть більше функцій, схожих на Office

Кілька днів тому Томас Куріан, генеральний директор хмарного бізнесу Google, зробив важливе оголошення. Він стверджує, що кількість платних учасників онлайн-офісного програмного забезпечення Google «Workspace» зросла до 8 мільйонів. Станом на квітень 2020 року було лише 6 мільйонів платних учасників. Canva готується доповнити інші офісні функції, такі як Office. У 2021 році програмне забезпечення запустило інструмент розробки презентаційних зображень, подібний до Microsoft PowerPoint. У серпні компанія отримала програмне забезпечення для редагування документів, готове кинути виклик сильному Microsoft Word.

canva

У Canva заявили, що кількість платних команд, які зараз використовують офісне програмне забезпечення компанії, становить 55 000. Ці користувачі походять із великих компаній, таких як Amazon, FedEx, Pepsi, Pfizer, Salesforce та інших.

Microsoft Designer виступить проти Canva

Представник Microsoft сказав, що Designer спочатку був орієнтований на звичайних окремих користувачів. Але насправді ця програма для проєктування також дуже корисна. Це корисно для користувачів у компаніях, державних установах і школах. Оскільки ці ринки є ключовими клієнтськими базами для Microsoft, Designer також орієнтується на них. Після запуску компанія чекатиме на відповідь користувачів. Якщо відповідь буде позитивною, Microsoft Designer розгорне його на більш широкому ринку. Це, очевидно, включає глобальне впровадження в корпоративний світ.

Microsoft Designer

Зараз глобальне економічне середовище не є добрим. Деякі компанії почали вживати заходів щодо скорочення операційних витрат. Більшість компаній скорочують кількість торгових марок, які вони використовують. Є припущення, що продукти графічного дизайну Microsft можуть впливати на Canva. Користувачі можуть віддати перевагу Microsoft через чинний членський пакет Office. Таким чином, їм не доведеться платити більше.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла стверджує, що компанія має незрівнянні переваги. Звичайно, це відносно конкуренції. У ньому стверджується, що компанія легко допомагає підприємствам робити більше з меншими витратами. Генеральний директор також стверджує, що цифрові продукти та послуги Microsoft не мають собі рівних.

Microsoft Designer

Microsoft проти Adobe

Чи вплине Microsoft Designer на відносини з Adobe? Це питання, на яке поки немає відповіді. У сфері графічного дизайну зображень американська корпорація Adobe також є провідним брендом. Компанія має безкоштовний інструмент для проєктування «Adobe Express». Цей інструмент містить велику кількість шаблонів і графічних матеріалів. Microsoft також стане конкуренцією Adobe, якщо вона вироблятиме будь-які безкоштовні інструменти для дизайну.

Microsoft Designer

Банк Америки провів захід на початку цього року. З промовою виступив Джонатан Ваас, віцепрезидент Adobe зі зв’язків з інвесторами. Він стверджує, що багато новачків у графічному дизайні використовують Canva. Однак він стверджує, що коли вони стають профі, вони стрибають з корабля та стають користувачами Adobe. Важливо відзначити, що Microsoft і Adobe є близькими партнерами. Дві компанії працювали над більш ніж 30 продуктами. Представник Microsoft сказав, що в майбутньому Adobe все ще буде важливим стратегічним партнером Microsoft. Він стверджує, що Microsoft Designer жодним чином не вплине на його відносини з Adobe.

Можливості Microsoft Designer

За словами Ліата Бен-Цура, віцепрезидента Microsoft, Microsoft Designer може використовувати шаблони для швидкого проєктування та обробки. Він також може створювати зображення, які можна використовувати в соціальних мережах. Кліфф Обрехт, головний операційний директор Canva, стверджує, що користувачі Canva переважно діляться своїми творіннями в соціальних мережах. Він не розглядає Microsoft як конкурента. Однак він стверджує, що Adobe є його головним конкурентом.

Згідно з повідомленнями, OpenAI має новий продукт під назвою «Dall-E 2». OpenAI – це компанія зі штучного інтелекту, яку підтримує Microsoft. Microsoft Designer використовуватиме цей продукт ШІ. Користувачам потрібно лише ввести деякий текст, і продукт може автоматично створювати шаблони дизайну.

Крім того, ні Microsoft, ні OpenAI не хочуть, щоб у Designer був якийсь вміст, який не буде опублікований. Керівник Microsoft Бензер сказав, що OpenAI використовуватиме велику кількість результатів навчання даних. Він використовуватиме це для фільтрації зображень, створених Designer, для видалення сексуальних і насильницьких зображень. Microsoft Designer зможе виробляти більш різноманітні шаблони відповідно до результатів розробки Microsoft.

Наразі окремі користувачі можуть приєднатися до списку очікування, щоб отримати попередню версію Designer. Після завершення розробки продукту Microsoft запустить безкоштовну версію. Компанія також додасть преміумверсію Designer до двох членських пакетів. Це пакети «Microsoft 365 Personal» і «Microsoft 365 Home».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Конкурент Adobe Photoshop – Microsoft «Designer» доступен бесплатно

Вчера корпорация Microsoft совершила грандиозное объявление.  Компания сообщила, что выпустит программное обеспечение для графического дизайна изображений под названием Designer.  Microsoft Designer предоставит бесплатную версию и версию высокого класса.  Компания интегрирует эту функцию в Microsoft Office Family Bucket.  Программное обеспечение для дизайна Microsoft нацелено на другое господствующее программное обеспечение для дизайна в отрасли Canva.  Последнее утверждает, что имеет 100 миллионов активных пользователей ежемесячно.  Разработчик Canva, базирующийся в Сиднее, Австралия, был оценен в 40 миллиардов долларов в финансовом соглашении в прошлом году.  Это делает ее одной из самых дорогих в мире частных технологических компаний.

Canva

Однако этот год имел пару нестабильностей.  Имелись инфляция, рецессия, последствия пандемии и другие экономические спады.  По этим причинам цены на акции компаний-разработчиков резко упали.  Ранний инвестор Canva Blackbird Ventures скорректировал оценку компании.  Последняя оценка компании составляет всего около 256 миллионов долларов.

canva

Ранее Microsoft ввела новую модель членских взносов для продуктов Office.  Чтобы доказать, что членство стоит денег, Microsoft добавляет новые продукты в пакет.  В начале этого года Microsoft подняла цены на некоторые офисные пакеты для бизнес-пользователей.  На мировом рынке офисные продукты Microsoft Office являются однозначным лидером.  Однако многие компании пытаются увлечь его позиции.  Жесточайшую конкуренцию составляет Google.

Microsoft

Canva добавит больше функций, похожих на Office

Несколько дней назад Томас Куриан, генеральный директор облачного бизнеса Google, сделал важное объявление.  Он утверждает, что количество платных участников онлайн-офисного программного обеспечения Google “Workspace” выросло до 8 миллионов.  По состоянию на апрель 2020 года было всего 6 миллионов платных участников.  Canva готовится дополнить другие функции офиса, такие как Office.  В 2021 году программное обеспечение запустило инструмент разработки презентационных изображений, подобный Microsoft PowerPoint.  В августе компания получила программное обеспечение для редактирования документов, готовое бросить вызов сильному Microsoft Word.

canva

В Canva заявили, что количество платных команд, которые сейчас используют офисное программное обеспечение компании, составляет 55 тысяч. Эти пользователи происходят из крупных компаний, таких как Amazon, FedEx, Pepsi, Pfizer, Salesforce и других.

Microsoft Designer выступит против Canva

Представитель Microsoft сказал, что Designer изначально был ориентирован на обычных отдельных пользователей.  Но на самом деле эта программа для проектирования тоже очень полезна.  Это полезно для пользователей в компаниях, государственных учреждениях и школах.  Поскольку эти рынки являются ключевыми клиентскими базами для Microsoft, Designer также ориентируется на них.  После запуска компания будет ждать ответа пользователей.  Если ответ будет положительным, Microsoft Designer развернет его на более широком рынке.  Это, очевидно, включает в себя глобальное внедрение в корпоративный мир.

Microsoft Designer

Сейчас глобальная экономическая среда не хороша.  Некоторые компании начали принимать меры по сокращению операционных расходов.  Большинство компаний сокращают количество используемых ими торговых марок.  Предполагается, что продукты графического дизайна Microsft могут влиять на Canva.  Пользователи могут отдать предпочтение Microsoft через действующий членский пакет Office.  Таким образом, им не придется платить больше.

Генеральный директор Microsoft Сатья Наделла утверждает, что компания имеет несравнимые преимущества.  Конечно, это относительно конкуренции.  В нем утверждается, что компания легко помогает предприятиям производить больше с меньшими затратами.  Генеральный директор также утверждает, что цифровые продукты и услуги Microsoft не имеют равных.

Microsoft Designer

Microsoft против Adobe

Повлияет ли Microsoft Designer на отношения с Adobe?  Это вопрос, на который пока нет ответа.  В области графического дизайна изображения американская корпорация Adobe также является ведущим брендом.  Компания имеет бесплатный инструмент для проектирования Adobe Express.  Этот инструмент содержит множество шаблонов и графических материалов.  Microsoft также будет конкурировать с Adobe, если она будет производить любые бесплатные инструменты для дизайна.

Microsoft Designer

Банк Америки провел мероприятие в начале этого года.  С речью выступил Джонатан Ваас, вице-президент Adobe по связям с инвесторами.  Он утверждает, что многие новички в графическом дизайне используют Canva.  Однако он утверждает, что когда они становятся профи, они прыгают с корабля и становятся пользователями Adobe.  Важно отметить, что Microsoft и Adobe являются близкими партнерами.  Две компании работали более чем на 30 продуктах.  Представитель Microsoft сказал, что в будущем Adobe все еще будет важным стратегическим партнером Microsoft.  Он утверждает, что Microsoft Designer никак не повлияет на его отношения с Adobe.

Возможности Microsoft Designer

По словам Лиата Бен-Цура, вице-президента Microsoft, Microsoft Designer может использовать шаблоны для быстрого проектирования и обработки.  Он также может создавать изображения, которые можно использовать в социальных сетях.  Клифф Обрехт, главный операционный директор Canva, утверждает, что пользователи Canva в основном делятся своими творениями в социальных сетях.  Он не рассматривает Microsoft как конкурента.  Однако он утверждает, что Adobe является его основным конкурентом.

Согласно сообщениям, OpenAI имеет новый продукт под названием “Dall-E 2”.  OpenAI – это компания по искусственному интеллекту, поддерживаемая Microsoft.  Microsoft Designer будет использовать этот продукт ИИ.  Пользователям нужно ввести некоторый текст, и продукт может автоматически создавать шаблоны дизайна.

Кроме того, ни Microsoft, ни OpenAI не хотят, чтобы у Designer было какое-то содержимое, которое не будет опубликовано.  Руководитель Microsoft Бензер сказал, что OpenAI будет использовать большое количество результатов обучения.  Он будет использовать это для фильтрации изображений, созданных Designer, для удаления сексуальных и насильственных изображений.  Microsoft Designer сможет производить более разные шаблоны в соответствии с результатами разработки Microsoft.

В настоящее время отдельные пользователи могут присоединиться к списку ожидания, чтобы получить предварительную версию Designer.  После завершения разработки продукта Microsoft запустит бесплатную версию.  Компания также добавит премиум-версию Designer к двум членским пакетам.  Это пакеты Microsoft 365 Personal и Microsoft 365 Home.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua