Нова пошта повернулась на звільнену Херсонщину. Відновлено роботу відділень у Високопіллі, Великій Олександрівці та Архангельському.

З 10 жовтня Нова пошта  відновила роботу на деокупованій Херсонщині та відкрила три мобільних відділення у Високопіллі, Великій Олександрівці та Архангельському. 

Відтепер мешканці сіл та навколишніх населених пунктів зможуть отримувати та відправляти посилки вагою до 30 кг. Сплатити за послуги доставки можна онлайн через додаток Нової пошти. Готівка наразі не приймається.

Компанія привезла з собою інтернет-модуль Starlink та генератор для того,  щоб  мешканці могли підзарядити свої пристрої та зв’язатися із рідними. На деокупованих  територіях подекуди відсутня електроенергія та  інтернет-зв’язок.

Графік роботи мобільних відділень:

  • У Високопіллі – з 14:30 до 15:30 на вул. Визволителів;
  • у Великій Олександрівці – з 11:00 до 12:00 на вул. Братській;
  • У Архангельському – з 13:00 до 14:00 на вул. Т. Шевченка.

Наразі Нова пошта відновила роботу у 45 населених  пунктах, що були звільнені,  а саме: 2 відділення у Донецькій області і 43 відділення на Харківщині.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua