iPad 10-го покоління, iPad Pro й нові комп’ютери Mac вийдуть незабаром

Надійне джерело інформації оголосило довгоочікувану дату випуску довгоочікуваних планшетів Apple iPad і iPad Pro 10-го покоління. Можливо, Apple готується провести презентаційну подію пізніше цього місяця. Технологічна компанія з Купертіно, ймовірно, представить iPad 10-го покоління та iPad Pro на заході.

Кращі планшети на Філіппінах 2022 - apple ipad pro

Марк Гурман з Bloomberg стверджує, що Apple випустить iPad і iPad Pro 10-го покоління 24 жовтня. На майбутніх планшетах будуть встановлені новітні чипи Apple M2. Однак Гурман припускає, що компанія не буде проводити повноцінний захід. Натомість пристрої дебютують у пресрелізі.

Цікаво, що цей графік збігається з розгортанням ОС iPadOS 16.1. Підсумовуючи, Гурман раніше передбачив, що Apple випустить iPadOS 16.1 пізніше цього місяця. Крім того, він вважає, що компанія готується випустити безліч інших продуктів. Згідно з деякими джерелами, iPadOS 16.1 вийде 24 жовтня, згідно 91mobiles.

Дата випуску нових Apple iPad, iPad Pro, Mac

Гурман також повідомив, що Apple проведе два заходи восени. Однією з двох подій виявився Far Out 2022, де Apple представила свою серію iPhone 14. Повідомляється, що іншу подію заплановано на жовтень. Крім того, повідомляється, що Apple планувала представити нові моделі iPad і Mac на цьому заході. Відомий аналітик каже, що Apple зараз зайнята усуненням основних помилок у новій версії ОС iPad.

iPad 10 OLED iPad

Джерела підтвердили Gurman, що Apple випустить iPadOS 16.1 в останній тиждень жовтня після виправлення будь-яких серйозних помилок. Тепер Гурман вважає, що це головна ознака того, що нові продукти Apple не за горами. Цікаво, що прибутки Apple за четвертий квартал 2022 року відбудуться 27 жовтня. Компанія має репутацію компанії, що випускає нові продукти протягом тижня звітів про прибутки в жовтні.

Підсумовуючи, Apple анонсувала MacBook Pro 18 жовтня. Комп’ютер надійшов у продаж 26 жовтня. 28 жовтня Apple опублікувала звіти про прибутки за четвертий квартал 2021 року. Однак зазвичай Apple анонсує iPad без презентації. Повідомляється, що в жовтні компанія представить щонайменше дві моделі iPad.

Apple MacBook Pro

Це включає iPad 10-го покоління з новим дизайном і чипом A14 Bionic. Крім того, цей готовий до 5G планшет може мати порт USB Type-C для зарядки. Також Apple може анонсувати модель iPad Pro з чипсетом M2. Новий Mac mini також може дебютувати разом з MacBook Pro пізніше цього місяця.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua