HTC і Etisalat співпрацюють для розробки екосистеми Metaverse

Metaverse — це складна технологія, яку наразі не розуміють багато потенційних споживачів. Проте це не заважає інвесторам вкладати в нього кошти. Кілька років тому багато людей не вірили, що можна мати телефон із сенсорним екраном. Сьогодні ми навіть маємо смартфон без дірок. Ось чому виробники не сприймають meterverse як належне. Вони інвестують у цю технологію, попри її неясне майбутнє. Команда VIVERSE HTC відповідає за екосистему Метавсесвіту. Сьогодні вона оголосила, що співпрацюватиме з Etisalat. Вони співпрацюватимуть, використовуючи технологію VIVERSE, щоб розширити бізнес-можливості в Метавсесвіті.

Екосистема метавсесвіту

Metaverse – новий тренд для топових брендів

Etisalat і HTC провели церемонію підписання на виставці GITEX Global 2022. Вони оголосили, що дві сторони уклали довгострокове партнерство щодо екосистеми Metaverse. Представники обох сторін підписали угоду про співпрацю. У HTC заявили, що Etisalat Metaverse надає користувачам інноваційний досвід. Він охоплюватиме такі сфери, як розваги, освіта, продуктивність і дозвілля тощо. Вони також продемонстрували два сценарії використання вперше на GITEX 2022.

Екосистема метавсесвіту

Перша сцена перевела глядачів у ультрасучасне майбутнє приміщення. Відвідувачі сайту події та онлайн-аудиторія, які не змогли зайти на сайт, могли авторизуватися через різні пристрої. Пристрої включають смартфони, планшети, ПК і пристрої VR. Вони просто виходять на віртуальну виставкову площу, щоб взаємодіяти та досліджувати. Друга сцена – це стильний особистий простір у віртуальному світі. Користувачі можуть облаштовувати простори за допомогою особистих творів або колекційних творів мистецтва. Вони також можуть збиратися з іншими, щоб дивитися спортивні змагання чи фільми, а також проводити різні світські заходи.

Екосистема метавсесвіту

Лін Цзюньву, генеральний менеджер VIVERSE, покладає великі очікування на співпрацю. Він стверджує, що співпраця з Etisalat буде корисною для роботи та навчання. Крім того, користувачі зможуть насолоджуватися моментами відпочинку в більш привабливий і цікавий спосіб. Крім того, він розповів, що у HTC і Etisalat є й інші розробки, які поки що не потраплять у публіку. Хоча метавсесвіт знаходиться на ранніх стадіях, є кілька найкращих інвесторів. Такі компанії, як Apple, Meta, Samsung та інші вже інвестують у метавсесвіт.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

HTC и Etisalat сотрудничают в разработке экосистемы Metaverse

Metaverse — это сложная технология, которую пока не понимают многие потенциальные потребители. Однако это не мешает инвесторам вкладывать в него денежные средства.  Несколько лет назад многие не верили, что можно иметь телефон с сенсорным экраном.  Сегодня у нас даже есть смартфон без дырок.  Вот почему производители не воспринимают meterverse как должное.  Они инвестируют в эту технологию, невзирая на ее неясное будущее. Команда VIVERSE HTC отвечает за экосистему Метавселенной.  Сегодня она объявила, что будет сотрудничать с Etisalat. Они будут сотрудничать, используя технологию VIVERSE, чтобы расширить бизнес-возможности в Метавселенной.

Екосистема метавсесвіту

Metaverse – новый тренд для топовых брендов

Etisalat и HTC провели церемонию подписания на выставке GITEX Global 2022. Они объявили, что две стороны заключили долгосрочное партнерство по экосистеме Metaverse.  Представители обеих сторон подписали соглашение о сотрудничестве.  В HTC заявили, что Etisalat Metaverse дает пользователям инновационный опыт.  Он будет охватывать такие сферы как развлечения, образование, производительность и досуг и т.д.  Они также продемонстрировали два сценария использования впервые на GITEX 2022 году.

Екосистема метавсесвіту

Первая сцена перевела зрителей в ультрасовременное будущее помещение.  Посетители сайта и онлайн-аудитория, которые не смогли зайти на сайт, могли авторизоваться через различные устройства.  Устройства включают в себя смартфоны, планшеты, ПК и устройства VR.  Они просто выходят на виртуальную выставочную площадь, чтобы взаимодействовать и исследовать.  Вторая сцена – это стильное личное пространство в виртуальном мире.  Пользователи могут обустраивать просторы с помощью личных произведений или коллекционных произведений искусства.  Они также могут собираться с другими, чтобы смотреть спортивные соревнования или фильмы, а также проводить различные светские мероприятия.

Екосистема метавсесвіту

Лин Цзюньву, генеральный менеджер VIVERSE, возлагает большие ожидания на сотрудничество.  Он утверждает, что сотрудничество с Etisalat будет полезно для работы и обучения.  Кроме того, пользователи смогут наслаждаться моментами отдыха более привлекательным и интересным способом.  Кроме того, он рассказал, что у HTC и Etisalat есть и другие разработки, которые пока не попадут в публику.  Хотя метавселенная находится на ранних стадиях, есть несколько лучших инвесторов.  Такие компании, как Apple, Meta, Samsung и другие уже инвестируют в метавселенную.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua