Перші витоки POCO F5: Екран 120 Гц та Snapdragon 8+ Gen 1

Коли ми говоримо про бренд POCO, ми завжди захоплюємося як функціями смартфона, так і ціною. У POCO вони створюють чудові доступні пристрої. І ми сподіваємося, що це продовжиться з майбутніми смартфонами Poco F5.

Тепер ми знаємо перші подробиці про POCO F5 завдяки Xiaomiui, включаючи дві дуже цікаві функції: частоту оновлення екрана 120 Гц і процесор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, який компанія ще не застосувала, але він дуже поширений у сучасних пристроях високого класу.

Оскільки POCO F4 і POCO F3 по суті ідентичні, багато користувачів попередньої моделі не розглядали можливість придбання нової. Це відрізняє POCO від інших брендів, оскільки вони звертають увагу на відгуки клієнтів. Звичайно, це означає, що вони не залишили без уваги цей факт.

Перші подробиці про майбутній POCO F5

POCO F4 5G

Однак ті значні зміни, про які ми згадували вище, з’явилися в результаті витоків цієї нової моделі. Крім того, на додачу до процесора та високої частоти оновлення використовуватиметься екран із роздільною здатністю 2K. Наразі лише POCO F4 Pro має екран із такою роздільною здатністю.

Що стосується витоків, POCO F4 є ребрендинговою версією Redmi K40, і, як наслідок, POCO F5 може стати ребрендингом іншої моделі, згідно з джерелом. Інформація з бази даних IMEI в цьому випадку відноситься до двох смартфонів, один від Redmi, а інший від POCO. За даними джерела, ймовірно, це Redmi K60.

Кодова назва цього продукту — Mondrian, як видно з номера моделі — «M11A». Крім того, є твердження, що він матиме екран невизначеного розміру, який може виробляти 1000 ніт яскравості, роздільну здатність 2K (1440×3200) і частоту оновлення 120 Гц. Крім того, як ми вже згадували вище, є припущення, що чипом буде Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1.

База даних IMEI розкрила ідентифікаційний номер для наступного POCO F5 як 23011311AG. Наразі все вказує на випуск POCO F5 як Redmi K60 у Китаї. Що й було видно у витоках. Згідно з витоком, цей телефон повинен бути доступний у першому кварталі 2023 року. Як завжди, радимо скептично ставитися до витоків, особливо зараз, коли ми дізнаємося першу інформацію. У найближчі місяці ми побачимо, яку додаткову інформацію ми маємо.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Первые утечки POCO F5: Экран 120 Гц и Snapdragon 8+ Gen 1

Когда мы говорим о бренде POCO, мы всегда восхищаемся как функциями смартфона, так и его ценой.  В POCO они создают отличные доступные устройства.  И мы надеемся, что это продлится с будущими смартфонами Poco F5.

Теперь мы знаем первые подробности о POCO F5 благодаря Xiaomiui, включая две очень интересные функции: частоту обновления экрана 120 Гц и процессор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, который компания еще не применила, но очень распространен в современных устройствах высокого класса.

Поскольку POCO F4 и POCO F3 по существу идентичны, многие пользователи предыдущей модели не рассматривали возможность приобретения новой.  Это отличает POCO от других брендов, поскольку они обращают внимание на отзывы клиентов.  Конечно, это означает, что они не обошли вниманием этот факт.

Первые подробности о будущем POCO F5

POCO F4 5G

Однако те значительные изменения, о которых мы упоминали выше, появились в результате утечек этой новой модели.  Кроме того, в дополнение к процессору и высокой частоте обновления будет использоваться экран с разрешением 2K.  Пока только POCO F4 Pro имеет экран с таким разрешением.

Что касается утечек, POCO F4 является ребрендинговой версией Redmi K40 и, как следствие, POCO F5 может стать ребрендингом другой модели, согласно источнику.  Информация из базы данных IMEI в этом случае относится к двум смартфонам, один от Redmi, а другой от POCO.  По данным источника, возможно, это Redmi K60.

Кодовое название этого продукта – Mondrian, как видно из номера модели – «M11A».  Кроме того, есть утверждение, что у него будет экран неопределенного размера, который может производить 1000 нит яркости, разрешение 2K (1440×3200) и частоту обновления 120 Гц.  Кроме того, как мы уже упоминали выше, есть предположение, что чипом будет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1.

База данных IMEI раскрыла идентификационный номер для следующего POCO F5 как 23011311AG.  Пока все указывает на выпуск POCO F5 как Redmi K60 в Китае.  Что и было видно в истоках.  Согласно утечке, этот телефон должен быть доступен в первом квартале 2023 года.  Как всегда, советуем скептически относиться к истокам, особенно сейчас, когда мы узнаем первую информацию.  В ближайшие месяцы мы увидим, какую дополнительную информацию у нас есть.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua