Honor X40 GT незабаром відправиться в Китай: Тизерний постер

Дата випуску смартфона Honor X40 GT і безліч інших ключових деталей з’явилися в мережі напередодні офіційної презентації. Honor готується випустити новий смартфон під назвою X40 GT пізніше цього місяця. Компанія, що базується в Шеньчжені, нещодавно опублікувала плакат на Weibo, щоб натякнути на неминучий запуск серії X40 у Китаї.

Honor X40

На додаток, Honor не ухилився від того, щоб надати нам уявлення про дизайн телефону перед випуском. Крім того, компанія вже показала кілька специфікацій телефону у вигляді плакатів і відео. Наприклад, ми знаємо, що Honor X40 GT буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 888.

Дата запуску Honor X40 GT у Китаї

Крім того, Honor X40 GT останнім часом став предметом багатьох витоків інформації. Примітно, що витік живих знімків підтверджує наявність вирізу з отвором на дисплеї. Тепер дата запуску смартфона Honor X40 GT у Китаї призначена на 13 жовтня. Захід, згідно з повідомленням, розпочнеться о 19:30 за місцевим часом згідно зі звітом від Sparrow News.

Тизерний постер Honor X40 GT у Китаї

Цікаво, що Honor готується провести презентаційну подію 18 жовтня на Філіппінах. На найближчому заході компанія представить Honor 70, Honor X6 і Honor Pad 8. Honor показала стартовий хід X40 GT через тизерний постер. Офіційний тизер також передбачає, що пристрій матиме велике кільце камери на задній панелі.

Це заднє кільце камери матиме три датчики та світлодіодний спалах. Крім того, на задній частині з’явиться бренд GT. Ви можете попередньо замовити Honor X40 GT, перейшовши прямо на офіційний вебсайт Honor China. До того, ви можете попередньо зарезервувати телефон через Jingdong, Douyin, Douyin і Tmall. На жаль, інформації про ціну Honor X40 GT поки що мало.

Honor X40 GT просочився

Підсумовуючи, нещодавно інформатор Digital Chat Station поділився практичними візуалізаціями Honor X40 GT на Weibo. Живі кадри продемонстрували пристрій у чорному кольорі. Крім того, зображення показують, що на задній панелі телефону є круглий острів. Крім того, на лівому боці розташовані кнопки живлення та гучності.

Honor X40 GT може бути вище Honor X40 на китайському ринку. Honor X40 продається в країні за 1499 юанів. За цю ціну ви отримуєте модель 6 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої пам’яті.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Honor X40 GT вскоре отправится в Китай: Тизерный постер

Дата выпуска смартфона Honor X40 GT и множество других ключевых деталей появились в сети в преддверии официальной презентации.  Honor готовится выпустить новый смартфон под названием X40 GT позже этого месяца.  Базирующаяся в Шэньчжэне компания недавно опубликовала плакат на Weibo, чтобы намекнуть на неизбежный запуск серии X40 в Китае.

Honor X40

Вдобавок, Honor не уклонился от того, чтобы предоставить нам представление о дизайне телефона перед выпуском.  Кроме того компания уже показала несколько спецификаций телефона в виде плакатов и видео.  К примеру, мы знаем, что Honor X40 GT будет оснащен процессором Qualcomm Snapdragon 888.

Дата запуска Honor X40 GT в Китае

Кроме того, Honor X40 GT в последнее время стал предметом многих утечек информации.  Примечательно, что утечка живых снимков подтверждает наличие выреза с отверстием на дисплее.  Теперь дата запуска смартфона Honor X40 GT в Китае намечена на 13 октября.  Мероприятие, согласно сообщению, начнется в 19:30 по местному времени согласно отчету Sparrow News.

Тизерний постер Honor X40 GT у Китаї

Интересно, что Honor готовится провести презентационное событие 18 октября на Филиппинах.  На ближайшем мероприятии компания представит Honor 70, Honor X6 и Honor Pad 8. Honor показала стартовый ход X40 GT через тизерный постер.  Официальный тизер также подразумевает, что устройство будет иметь большое кольцо камеры на задней панели.

Это заднее кольцо камеры будет иметь три датчика и светодиодную вспышку.  Кроме того, на задней части появится бренд GT.  Вы можете предварительно заказать Honor X40 GT, перейдя прямо на официальный вебсайт Honor China.  К тому же, вы можете предварительно зарезервировать телефон через Jingdong, Douyin, Douyin и Tmall.  К сожалению, информации о цене Honor X40 GT пока мало.Honor X40 GT просочився

Подытоживая, недавно информатор Digital Chat Station поделился практическими визуализациями Honor X40 GT на Weibo.  Живые кадры продемонстрировали устройство в черном цвете.  Кроме того, изображения показывают, что на задней панели телефона находится круглый остров.  Кроме того, на левом боку расположены кнопки питания и громкости.

Honor X40 GT может быть выше Honor X40 на китайском рынке.  Honor X40 продается в стране за 1499 юаней.  По этой цене вы получаете модель 6 ГБ оперативной и 128 ГБ встроенной памяти.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua