Безпортовий iPhone приходить! Серія iPhone 15 матиме USB-C

Після численних звітів і багатьох юридичних кроків, ЄС вдалося встановити новий закон – універсальний зарядний порт. Як і можна було очікувати, з універсальним ми розглядаємо порт USB Type-C, який став популярним і є майже стандартом для компаній-виробників смартфонів. Поки що найбільшим винятком була компанія Apple. Замість того, щоб перейти на USB Type-C, Apple була єдиною компанією, яка зберегла стандарт Lightning, який протягом багатьох років був її ексклюзивним стандартом. Однак, нові правила як бомба впадуть на Apple, якій доведеться адаптувати свою лінійку iPhone.

Відповідно до нового закону ЄС, нові портативні електронні пристрої, які продаються з осені 2024 року, повинні мати порти USB Type-C. Однак Apple не чекатиме до 2024 року, щоб внести ці зміни. За словами Марка Гурмана з Bloomberg, Apple зробить перехід наступного року. За його словами, у 2023 році відбудеться перехід на iPhone 15. У будь-якому випадку, користувачі повинні сприймати це як маленький крок перед неминучим майбутнім – Apple хоче відмовитися від портів і представити iPhone без портів.

Apple увійде в тренд USB Type-C, але майбутнє iPhone за технологією MagSafe

У Apple ще є рік, щоб дотриматися порту Lightning. Однак Гурман заявляє, що компанія не використовує цю «кімнату». Він вважає, що базовий iPad, єдиний, який все ще має Lightning, перейде на USB Type-C пізніше цього року. Серія iPhone 15 ознаменує появу порту в лінійці смартфонів.

Попри розумні пристрої, компанія також має інші пристрої з портами Lightning. Наприклад, у компанії є AirPods і деякі периферійні пристрої, такі як Magic Mouse, Keyboard і Trackpad. Однак ці пристрої повільно переходитимуть на USB Type-C.

MagSafe — це майбутнє

Варто зазначити, що пристрої з бездротовою зарядкою звільнені від цього правила. Це означає, що Apple Watch є винятком. Однак Apple хоче включити модельний ряд iPhone до цього винятку. За словами Гурмана, використання USB Type-C на пристроях Apple буде недовгим. Генеральний план компанії полягає в тому, щоб представити продукти, які підтримують лише бездротову зарядку MagSafe. За його словами, iPhone може стати безпортовим і використовуватиме тільки MagSafe. Крім того, навіть лінійка iPad відмовиться від стандарту дротової зарядки.

iPhone 15

За словами аналітика, Apple не задоволена переходом на USB Type-C. Компанія не хоче дотримуватися «звичних ідей». Натомість він хоче представити щось, що було його власною ідеєю. У будь-якому випадку, зміни зараз більш ніж необхідні. Останні моделі iPhone Pro можуть робити знімки у форматі 48 МП у форматі RAW і записувати відео 4K ProRES. Передача даних на комп’ютер за допомогою кабелів USB 2.0 Lightning може бути великим головним болем. У будь-якому випадку, незабаром ми можемо побачити дійсні альтернативи. Зрештою, безпортовий iPhone також означає, що ви не зможете під’єднати його до комп’ютера через кабель.

Як тільки Apple вирішить перейти на повний бездротовий маршрут, ми очікуємо, що інші бренди підуть цьому прикладу. Попри те, що в модельному ряду iPhone відсутні деякі переваги пристроїв Android, компанія з Купертіно продовжує диктувати тенденції.

Чутки про iPhone 15 поширюються

Чутки про серію iPhone 15 вже з’являються. Зараз ми можемо не побачити великих змін у лінійці Pro, оскільки в серії iPhone 14 представлена ​​нова мова дизайну. Apple може внести незначні покращення в iPhone 15 Pro і 15 Ultra. Так, наступного року Pro Max може перейменувати в Ultra. Ми також очікуємо, що Apple приведе базовий iPhone 15 до нового стандарту дизайну. Деякі оптимістичні чутки припускають, що нова серія iPhone 15 також принесе Touch ID. Однак ми чуємо це вже роками.

iPhone 15

У будь-якому випадку хвиля чуток навколо лінійки iPhone 15 буде посилюватися в найближчі місяці.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Беспортовый iPhone приходит! Серия iPhone 15 будет иметь USB-C

После многочисленных отчетов и множества юридических шагов, ЕС удалось установить новый закон – универсальный зарядный порт.  Как и можно было ожидать, с универсальным мы рассматриваем порт USB Type-C, который стал популярен и является почти стандартом для компаний-производителей смартфонов.  Пока наибольшим исключением была компания Apple.  Вместо того чтобы перейти на USB Type-C, Apple была единственной компанией, сохранившей стандарт Lightning, который в течение многих лет являлся ее эксклюзивным стандартом.  Однако новые правила как бомба упадут на Apple, которой придется адаптировать свою линейку iPhone.

Согласно новому закону ЕС новые портативные электронные устройства, которые продаются с осени 2024 года, должны иметь порты USB Type-C.  Однако Apple не будет ждать до 2024 года, чтобы внести эти изменения.  По словам Марка Гурмана из Bloomberg, Apple совершит переход в следующем году.  По его словам, в 2023 году произойдет переход на iPhone 15. В любом случае, пользователи должны воспринимать это как маленький шаг перед неизбежным будущим – Apple хочет отказаться от портов и представить iPhone без портов.

Apple войдет в тренд USB Type-C, но будущее iPhone по технологии MagSafe

У Apple еще есть год, чтобы соблюсти порт Lightning.  Однако Гурман заявляет, что компания не использует эту “комнату”.  Он считает, что базовый iPad, единственный, который все еще имеет Lightning, перейдет на USB Type-C позже в этом году.  Серия iPhone 15 ознаменует появление порта в линейке смартфонов.

Несмотря на разумные устройства, у компании также есть другие устройства с портами Lightning.  К примеру, у компании есть AirPods и некоторые периферийные устройства, такие как Magic Mouse, Keyboard и Trackpad.  Однако эти устройства будут медленно переходить на USB Type-C.

MagSafe – это будущее

Следует отметить, что устройства с беспроводной зарядкой освобождены от этого правила.  Это означает, что Apple Watch является исключением.  Однако Apple хочет включить модельный ряд iPhone в это исключение.  По словам Гурмана, использование USB Type-C на устройствах Apple будет недолгим.  Генеральный план компании состоит в том, чтобы представить продукты, поддерживающие только беспроводную зарядку MagSafe.  По его словам, iPhone может стать беспортовым и использовать только MagSafe.  Кроме того, даже линейка iPad откажется от стандарта проводной зарядки.

iPhone 15

По словам аналитика, Apple не удовлетворена переходом на USB Type-C.  Компания не хочет придерживаться «привычных идей».  Она хочет представить что-то, что было бы её собственной идеей.  В любом случае, изменения сейчас более чем необходимы.  Последние модели iPhone Pro могут делать снимки в формате 48 МП в формате RAW и записывать видео 4K ProRES.  Передача данных на компьютер с помощью кабелей USB 2.0 Lightning может быть большой головной болью.  В любом случае, в скором времени мы можем увидеть действительные альтернативы.  В конце концов, беспортовый iPhone также означает, что вы не можете подключить его к компьютеру через кабель.

Как только Apple решит перейти на полный беспроводной маршрут, мы ожидаем, что другие бренды последуют этому примеру.  Несмотря на то, что в модельном ряду iPhone отсутствуют некоторые преимущества устройств Android, компания Купертино продолжает диктовать тенденции.

Слухи об iPhone 15 распространяются

Слухи о серии iPhone 15 уже появляются.  Сейчас мы можем не увидеть больших изменений в линейке Pro, поскольку в серии iPhone 14 представлен новый язык дизайна.  Apple может внести незначительные улучшения в iPhone 15 Pro и Ultra 15.  Да, в следующем году Pro Max может переименовать в Ultra.  Мы также ожидаем, что Apple приведет базовый iPhone 15 к новому стандарту дизайна.  Некоторые оптимистичные слухи предполагают, что новая серия iPhone 15 тоже принесет Touch ID.  Однако мы слышим это уже годами.

iPhone 15

В любом случае волна слухов вокруг линейки iPhone 15 будет усиливаться в ближайшие месяцы.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua