Облікові записи Sony PlayStation Network можна пов’язати зі Steam

Обліковий запис Sony PlayStation Network оновлюється, щоб зробити платформу кращою для геймерів. Sony запустила нову кросплатформну функцію в останньому оновленні «Marvel Spider-Man: Remastered». Гравці можуть пов’язати свій обліковий запис PlayStation Network з обліковим записом Steam, щоб отримати доступ до ігрових нагород. Наразі сторінка посилання доступна на офіційному вебсайті Sony PlayStation (натисніть тут, щоб увійти). Гравці можуть пов’язати свої облікові записи Steam із PlayStation Network, щоб розблокувати винагороди в іграх PlayStation Studios. Гравці також отримають останні новини, оновлення та пропозиції від ігор PlayStation Studios на ПК або платформах PlayStation. Оголошення про оновлення частково говорить:

Sony PlayStation Network

«Це оновлення також додає можливість пов’язати ваші облікові записи Steam і PlayStation Network… Зв’язування облікових записів є необов’язковим, і доступ до розблокованих елементів доступний лише тоді, коли облікові записи пов’язані…»

Отримуйте винагороду за посилання

Версія для ПК 1.1006 «Marvel’s Spider-Man: Remastered Edition» була запущена з цією функцією. Патч був випущений 6 жовтня. Після того, як гравець зв’яже облікові записи PlayStation Network і Steam, він отримає реквізит і два бали навичок у грі.

Sony PlayStation Network

Крім того, VGC знайшов посилання на «Панель запуску ПК PlayStation» у файлах «Marvel’s Spider-Man: Remastered». Це говорить про те, що підприємство є планує запустити уніфікований портал для запуску своїх комп’ютерних ігор. Посилання на PlayStation Network інтеграції – «PSNAccountLinked» і «PSNLinkingEntitlements» – також були знайдені в коді ПК-версії «Marvel’s Spider-Man: Remastered».

Компанія Sony Interactive Entertainment випустила ряд ігор на платформі ПК. Крім того, деякі попередні ексклюзиви були розміщені в Steam і Epic. Цей крок може означати що Sony PlayStation буде більш відкритою. Керівник PlayStation Studios Герман Хульст розкриває це в новому інтерв’ю Ексклюзивні ігри PlayStation будуть перенесені на ПК щонайменше через рік. Крім того, компанія випускатиме ігри Live Service як на консолях, так і на ПК.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Учетные записи Sony PlayStation Network можно связать со Steam

Учетная запись Sony PlayStation Network обновляется, чтобы сделать платформу лучшей для геймеров.  Sony запустила новую кроссплатформенную функцию в последнем обновлении “Marvel Spider-Man: Remastered”.  Игроки могут связать свой аккаунт PlayStation Network с аккаунтом Steam, чтобы получить доступ к игровым наградам.  Ссылка теперь доступна на официальном веб-сайте Sony PlayStation (нажмите здесь, чтобы войти).  Игроки могут связать свои учетные записи Steam с PlayStation Network, чтобы разблокировать вознаграждения в PlayStation Studios.  Игроки также получат последние новости, обновления и предложения от игр PlayStation Studios на ПК или платформах PlayStation.  Объявление об обновлении частично сообщает:

Sony PlayStation Network

«Это обновление также позволяет связать ваши аккаунты Steam и PlayStation Network… Связывание аккаунтов необязательно, и доступ к разблокированным элементам доступен только тогда, когда аккаунты связаны…»

Получайте вознаграждение за ссылку

Версия для ПК 1.1006 «Marvel’s Spider-Man: Remastered Edition» была запущена с этой функцией.  Патч был выпущен 6 октября.  После того, как игрок свяжет аккаунт PlayStation Network и Steam, он получит реквизит и два балла навыков в игре.

Sony PlayStation Network

Кроме того, VGC нашел ссылку на “Панель запуска ПК PlayStation” в файлах «Marvel’s Spider-Man: Remastered».  Это говорит о том, что предприятие планирует запустить унифицированный портал для запуска своих компьютерных игр.  Ссылки на PlayStation Network интеграции – «PSNAccountLinked» и «PSNLinkingEntitlements» – также были найдены в коде ПК-версии «Marvel’s Spider-Man: Remastered».

Компания Sony Interactive Entertainment выпустила ряд игр на платформе ПК.  Кроме того, некоторые предварительные эксклюзивы были размещены в Steam и Epic.  Этот шаг может означать, что Sony PlayStation будет более открытым.  Руководитель PlayStation Studios Герман Хульст раскрывает это в новом интервью Эксклюзивные игры PlayStation будут перенесены на ПК по меньшей мере через год.  Кроме того, компания будет производить игры Live Service как на консолях, так и на ПК.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua