iPhone 15 і iPhone 16 використовуватимуть чип Snapdragon

З першого дня, Apple була технологічною компанією, яка завжди намагається робити речі по-іншому. У світі, де панує Microsoft, вони ризикнули піти іншим шляхом. Як у програмному, так і в апаратному забезпеченні.

У той час, коли Microsoft Windows була єдиним доступним вибором, Apple представила Macintosh. Комп’ютер із зовсім іншою операційною системою, якою ніхто не знав, як користуватися. Але вони були налаштовані отримати власну частку ринку операційних систем. Попри те, що Microsoft все ще домінує на ринку в цілому, Mac OS від Apple зайняла значну частину ринку, і вона все ще зростає.Macintosh, iPhone 15

Від першого iPhone до iPhone 15

Крім того, зі своїм iPhone Apple робить все можливе, щоб зробити його якомога відмінним від інших. Коли почалося домінування Andoid, існували інші чудові програми для мобільних телефонів, такі як Symbian і Blackberry OS від Research In Motion. Їх домінування в індустрії мобільних телефонів було настільки величезним, що для будь-якого виробника було дуже ризиковано представити щось нове.

Коли Android увійшов у гру, все повністю та швидко змінилося. Жоден виробник не зміг контролювати швидкість розвитку Android. Ті, в кого вистачило розуму, швидко приєдналися до тренду. Ті, хто намагався відбиватися, були повністю побиті. Раніше Nokia домінувала у світі значно більшою часткою. Але вони були змушені продати свій бізнес Microsoft. Це тому, що вони боролися проти Android.

Після придбання Nokia Microsoft зі своєю Windows Mobile спробувала все. Але зрештою здалися. Всемогутня Blackberry боролася з Android усіма силами. Але ми всі знаємо, чим це закінчилося? Вони повністю впали. Насправді зараз про них ніхто навіть не говорить.

Але тоді була також Apple. Вони витримали та пройшли через усе. З першого дня вони завжди дотримувалися своєї iOS. Поки інші падали, iOS продовжувала міцніти. Сьогодні iOS є єдиною операційною системою для мобільних телефонів, яка сумісна з Android. По суті, iOS зараз є загрозою для ОС Android.Всі Iphone до iPhone 15

IPhone 15 використовуватиме модем Snapdragon

Apple — це компанія, яка любить робити все сама. Вони використовують власну операційну систему, розробляють власні телефони та навіть мають власний набір мікросхем Bionic Chips. Але це не зовсім так. Наприклад, екрани, які вони використовують у виробництві своїх смартфонів, зроблені не ними. Такі компанії, як китайський виробник BOE, або LG Electronics, а іноді навіть Samsung, постачають їм екрани.

Окрім екранів, такі компоненти, як чіпи 5G, які вони використовують, також від Qualcomm. Остання лінійка iPhone від Apple, серія iPhone 14, використовує чип Qualcomm для доступу до підключення 5G. Зараз в iPhone 14 серії використовується модем Snapdragon X65 від Qualcomm.

Як компанія, яка любить робити все самостійно, ви повинні знати, що рано чи пізно вони відмовляться від цих модемів Qualcomm. Ходять чутки, що Apple вже почала працювати над власними чипами 5G.

Apple очікувала, що їхній модем 5G буде готовий вже цього року. Але, схоже, роботи більше, ніж вони очікували. Це означає, що Qualcomm як і раніше залишатиметься постачальником чипів 5G для Apple. На цей час Apple продовжить використовувати модеми Snapdragon 5G принаймні ще 2 роки.IPhone 15

Аналітик з міжнародної безпеки Haitong Джефф Пу заявив, що Qualcomm вже працює над новим модемом 5G. Цим модемом 5G буде Snapdragon X75. Оскільки Apple не змогла випустити власні чіпи 5G, він очікує, що у 2024 році Apple стане частиною компаній, які використовуватимуть цей 4-нм енергоефективний модем 5G.

Apple все ще працює над своїм чипом 5G

У середині 2022 року аналітик TF International Securities Мін-Чі Куо також заявив, що всі моделі серії iPhone 15 використовуватимуть чипи Qualcomm 5G. Однак він підкреслив, що, попри невдачу, Apple продовжить працювати над власними чипами 5G.

Згідно з цими двома заявами можна зробити висновок, що Apple продовжуватиме використовувати модеми Snapdragon 5G принаймні ще 2 роки. Це також пояснює, що iPhone 15 і iPhone 16 все ще використовуватимуть модем Snapdragon 5G від Qualcomm.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iPhone 15 и iPhone 16 будут использовать чип Snapdragon

С первого дня Apple была технологической компанией, которая всегда пытается делать вещи по-другому.  В мире, где господствует Microsoft, они рискнули пойти по другому пути.  Как в программном, так и в аппаратном обеспечении.

В то время, когда Microsoft Windows была единственным доступным выбором, Apple представила Macintosh.  Компьютер с другой операционной системой, которой никто не знал, как пользоваться.  Но они были настроены получить свою долю рынка операционных систем.  Несмотря на то, что Microsoft до сих пор доминирует на рынке в целом, Mac OS от Apple заняла значительную часть рынка, и она все еще растет.Macintosh, iPhone 15

От первого iPhone к iPhone 15

Кроме того, со своим iPhone Apple делает все возможное, чтобы сделать его как можно отличным от других.  Когда началось доминирование Andoid, существовали другие замечательные приложения для мобильных телефонов, такие как Symbian и Blackberry OS от Research In Motion.  Их доминирование в индустрии мобильных телефонов было настолько огромным, что для любого производителя было рискованно представить что-то новое.

Когда Android вошел в игру, все полностью и быстро изменилось.  Ни один изготовитель не смог контролировать скорость развития Android.  Те, у кого хватило ума, быстро присоединились к тренду.  Те, кто пытался отбиваться, были полностью избиты.  Ранее Nokia доминировала в мире гораздо большей долей.  Но они были вынуждены продать свой бизнес Microsoft.  Это потому, что они боролись против Android.

После приобретения Nokia Microsoft со своей Windows Mobile попробовала все.  Но в конце концов сдались.  Всемогущая Blackberry сражалась с Android всеми силами.  Но мы все знаем, чем это кончилось?  Они полностью упали.  На самом деле, сейчас о них никто даже не говорит.

Но тогда была также Apple.  Они выдержали и прошли через все.  С первого дня они всегда придерживались своей iOS.  Пока другие падали, iOS продолжала крепнуть.  Сегодня iOS является единственной операционной системой для мобильных телефонов, совместимой с Android.  По сути, iOS сейчас представляет угрозу для ОС Android.Всі Iphone до iPhone 15

iPhone 15 будет использовать модем Snapdragon

Apple – это компания, которая любит делать все сама.  Они используют собственную операционную систему, разрабатывают собственные телефоны и имеют собственный набор микросхем Bionic Chips.  Но это не совсем так.  К примеру, экраны, которые они используют в производстве своих смартфонов, сделаны не ими.  Такие компании, как китайский производитель BOE или LG Electronics, а иногда даже Samsung, поставляют им экраны.

Кроме экранов, такие компоненты, как используемые ими чипы 5G, также от Qualcomm.  Последняя линейка iPhone от Apple, серия iPhone 14, использует чип Qualcomm для доступа к подключению 5G.  Сейчас в iPhone 14 серии используется модем Snapdragon X65 от Qualcomm.

Как компания, любящая делать все самостоятельно, вы должны знать, что рано или поздно они откажутся от этих модемов Qualcomm.  Ходят слухи, что Apple уже начала работать над собственными чипами 5G.

Apple ожидала, что их модем 5G будет готов уже в этом году.  Но, похоже, работы больше, чем они ожидали.  Это означает, что Qualcomm будет по-прежнему оставаться поставщиком чипов 5G для Apple.  В настоящее время Apple продолжит использовать модемы Snapdragon 5G по крайней мере еще 2 года.

IPhone 15Аналитик по международной безопасности Haitong Джефф Пу заявил, что Qualcomm уже работает над новым модемом 5G.  Этим модемом 5G будет Snapdragon X75.  Поскольку Apple не смогла выпустить собственные чипы 5G, он ожидает, что в 2024 году Apple станет частью компаний, которые будут использовать этот 4-нм энергоэффективный модем 5G.

Apple все еще работает над своим чипом 5G

В середине 2022 года аналитик TF International Securities Мин-Чи Куо также заявил, что все модели серии iPhone 15 будут использовать чипы Qualcomm 5G.  Однако он подчеркнул, что несмотря на неудачу, Apple продолжит работать над собственными чипами 5G.

Согласно этим двум заявлениям можно заключить, что Apple будет продолжать использовать модемы Snapdragon 5G по крайней мере еще 2 года.  Это также объясняет, что iPhone 15 и iPhone 16 все еще будут использовать модем Snapdragon 5G от Qualcomm.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua