Toyota приносить вибачення за витік особистої інформації користувачів

Захист інформації є одним із найважливіших аспектів багатьох компаній. Будь-яка компанія, якій потрібна інформація користувачів, повинна захищати інформацію. У всьому світі є кілька хакерів. Ці хакери незаконно збирають інформацію користувачів. Ймовірно, вони продають інформаційні бренди, зацікавлені в інформації. Toyota має підстави вважати, що деякі з деталей її клієнта могли просочитися. Компанія заявила, що знайшла розкриту інформацію про 296 019 клієнтів. Ця інформація є тією, що є в сервісі T-Connect. Інформація містить адреси електронної пошти та номери клієнтів.

Toyota

Згідно з повідомленнями, T-Connect — це телематичний сервіс, який з’єднує транспортні засоби через мережу. Постраждалими клієнтами є окремі користувачі, які зареєструвалися на вебсайті служби. Зокрема, це користувачі, які реєструвалися за електронною адресою з липня 2017 року. Компанія стверджує, що інформація з грудня 2017 року по 15 вересня цього року могла опинитися в чужих руках. Toyota безпосередньо не відповідає за захист інформації. Відповідальний підрядник зробив деякі помилки, які виявилися дуже дорогими. Компанія помилково завантажила частину вихідного коду з публічною конфігурацією.

Конфіденційна інформація залишається в безпеці

Що стосується помилки та можливого витоку, Toyota повинна була опублікувати заяву сьогодні. Заява Toyota базується на розслідуванні експертів з безпеки. Компанія стверджує, що не може підтвердити, чи був доступ сторонніх осіб з історії доступу. Він вважає, що сервер даних не втратив жодних даних. Однак він був відкритий для громадськості, тому «не може повністю виключити» доступ третіх сторін.

Електромобілі Toyota

З усім тим, Toyota стверджує, що витік конфіденційної особистої інформації неможливий. Під конфіденційною інформацією компанія має на увазі імена користувачів, номери телефонів або інформацію про кредитні картки. Toyota не підтвердила, чи відбувалось зловживання інформацією. Однак вона попереджає користувачів про те, що вони можуть отримувати спам, фішинг і електронні листи.

Toyota знайшла розв’язання проблеми скидання коліс електричного позашляховика bZ4X

Недавній звіт стверджує, що Toyota відновить виробництво своєї моделі електричного позашляховика bZ4X. Спочатку компанія зупинила виробництво після виявлення проблем із з’єднувальними болтами коліс. Проблема може спричинити падіння коліс. Щоб розв’язати цю проблему, Toyota доведеться змінити конструкцію автомобіля для підвищення безпеки. Виробнича лінія на заводі Motomachi в Айті, Японія, відновить виробництво в жовтні. Швидше за все, виробництво стартує в середині жовтня.

bZ4X

Колеса Toyota bZ4X будуть кріпитися болтами втулки. Таким чином, компанія замінить попередні болти. Використання болтів ступиці колеса зменшить вагу кузова. Деякі моделі Lexus використовують болти втулки для фіксації коліс.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Toyota приносит извинения за утечку личной информации пользователей

Защита информации является одним из самых важных аспектов многих компаний.  Любая компания, требующая информация пользователей, должна защищать информацию.  Во всем мире есть несколько хакеров.  Эти хакеры незаконно собирают информацию пользователей.  По всей вероятности, они продают информационные бренды, заинтересованные в информации.  Toyota имеет основания полагать, что некоторые из деталей ее клиента могли просочиться.  Компания заявила, что нашла раскрытую информацию о 296 019 клиентах.  Эта информация есть в сервисе T-Connect.  Информация содержит адреса электронной почты и клиентские номера.

Toyota

Согласно сообщениям, T-Connect – это телематический сервис, соединяющий транспортные средства через сеть.  Пострадавшими клиентами являются пользователи, которые зарегистрировались на веб-сайте службы.  В частности, это пользователи, которые регистрировались по электронному адресу с июля 2017 года.  Компания утверждает, что информация с декабря 2017 по 15 сентября этого года могла оказаться в чужих руках.  Toyota напрямую не отвечает за защиту информации.  Ответственный подрядчик совершил некоторые ошибки, которые оказались очень дорогими.  Компания ошибочно скачала часть исходного кода с публичной конфигурацией.

Конфиденциальная информация остается в безопасности

Что касается ошибки и возможной утечки, Toyota должна была опубликовать заявление сегодня.  Заявление Toyota основывается на расследовании экспертов по безопасности.  Компания утверждает, что не может подтвердить, был ли доступ посторонних лиц по истории доступа.  Он считает, что сервер данных не потерял никаких данных.  Однако он был открыт общественности, поэтому «не может полностью исключить» доступ третьих сторон.

Електромобілі Toyota

Со всем тем, Toyota утверждает, что утечка конфиденциальной личной информации невозможна.  Под конфиденциальной информацией компания подразумевает имена пользователей, номера телефонов или информацию о кредитных картах.  Toyota не подтвердила, происходило ли злоупотребление информацией.  Однако она предупреждает пользователей, что они могут получать спам, фишинг и электронные письма.

Toyota нашла решение проблемы сброса колес электрического внедорожника bZ4X

Недавний отчет утверждает, что Toyota возобновит производство своей модели электрического внедорожника bZ4X.  Сначала компания остановила производство после обнаружения проблем с соединительными болтами колес. Чтобы решить эту проблему, Toyota придется сменить конструкцию автомобиля для повышения безопасности. Производственная линия на заводе Motomachi в Айте, Япония, возобновит производство в октябре.  Скорее всего, производство стартует в середине октября.

bZ4X

Колеса Toyota bZ4X будут крепиться болтами втулки.  Таким образом, компания заменит предыдущие болты.  Использование болтов ступицы колеса снизит вес кузова.  Некоторые модели Lexus используют втулочные болты для фиксации колес.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua