Google Pixel Watch: Інтеграція ЕКГ, WearOS 3.5 та Fitbit

Чутки про Google Pixel Watch ширяться тисячоліттями… Гаразд, минуло не зовсім тисячоліття, але ми довго чекали на смартгодинник від Google. Тепер, після безлічі витоків, а потім тизера під час Google I/O, компанія представляє Google Pixel Watch. Нарешті Google має продукт, щоб просувати WearOS вперед. Чи зможе він вистояти на ринку, наповненому різноманітними опціями та де домінує серія Apple Watch? Дізнаймось.

Годинник Google Pixel

Разом зі смартфонами Pixel 7 і Pixel 7 Pro були представлений годинник Google Pixel Watch. Новий смартгодинник — це найкращий шанс Google вийти на ринок із WearOS 3.5 і зробити його дійсною альтернативою для інших брендів. Цікаво, що це один із небагатьох шансів дізнатися про WearOS 3.5 за межами оболонки One UI Watch від Samsung. Після допомоги Samsung Google готова розгорнути свою систему, щоб зробити її тим, чим став Android для смартфонів.

Технічні характеристики та функції Google Pixel Watch

Google Pixel Watch, як і очікувалося, поставляється у двох варіантах – Wi-Fi та LTE. Однак він доступний лише в одному розмірі 41 мм. У будь-якому випадку, варіанти розміру доступні в смугах. Всередині коробки є велика стрічка і маленька. Звичайно, частина угоди з розумними годинниками полягає в тому, щоб запропонувати купу спеціальних ремінців. Google, безумовно, бере участь у цій тенденції.

носіння

З точки зору конструкції та дизайну, Google Pixel Watch має чудовий 1,2-дюймовий дисплей. Крихітну панель буде чудово видно під прямими сонячними променями. Зрештою, він має яскравість 1000 ніт для видимості на вулиці та має режим Always On. Панель має захисне скло Corning Gorilla Glass 5, яке забезпечує міцність і стійкість до подряпин. Варто відзначити, що годинник також має фізичну кнопку збоку. Корпус годинника виготовлено з нержавіючої сталі, що забезпечує додаткову міцність.

Годинник також може похвалитися водонепроникністю 5 ATM, його можна брати з собою в басейн.

ЕКГ та інші особливості

Новий годинник Google Pixel Watch також пропонує датчик серцевого ритму. Однак сьогодні це лише стандарт для одягу. Головною особливістю є функція ЕКГ. Це одна особлива особливість, завдяки якій розумні годинники преміумкласу протистоять проміжним.

носіння

Датчик ЕКГ забезпечить користувачам більш точні показники серця. Google також використовує багато досвіду Fitbit у своїх власних розумних годинниках. Зрештою, якщо ви не знаєте, Google володіє Fitbit. Команда розробників компанії надає точні алгоритми для детального відстеження здоров’я. Google Pixel Watch може навіть підказати вам найкращий спосіб відпочити та відновитися.

Обладнання

Безсумнівно, Google і Samsung є партнерами в апаратному забезпеченні. Google використовує досвід Samsung у виробництві мікросхем для серії Tensor. Однак він не використовує спеціальний чіп у Google Pixel Watch. Замість цього компанія використовує Exynos 9110 від Samsung. Цей чіп досить старий і присутній на годинниках Galaxy з 2018 року. Згідно з повідомленнями, компанія використовує співпроцесор, щоб підтримувати ефективність батареї. Компанія обіцяє щонайменше 24 години витривалості.

Годинник оснащений 2 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ внутрішньої пам’яті. Цього має бути достатньо для встановлення деяких додатків і їх запуску без затримок.

Що стосується підключення, є два варіанти: один має Wi-Fi + Bluetooth, а інший пропонує підключення LTE. Останній є найкращим вибором, якщо ви хочете використовувати його окремо зовні. Для першого потрібен Wi-Fi або принаймні Bluetooth-з’єднання зі смартфоном. Цей також може похвалитися NFC для Google Pay.

Google Pixel Watch – ціни та функції

На європейському континенті Google стягує близько 380 євро за варіант із Wi-Fi. Варіант LTE дорожчий – 430 євро. Цікаво, що компанія роздає один, якщо ви попередньо замовляєте Pixel 7 Pro. Це велике зобов’язання побудувати якусь «екосистему Pixel» з останнім флагманом і розумним годинником. Компанія також надає 6 безкоштовних місяців Fitbit Premium і 3 місяці YouTube Premium.

Годинник Google Pixel

Компанія продає пристрій із силіконовим ремінцем «Active» у коробці. Є й інші кольори та фасони смуг. Як ми вже говорили раніше, компанія буде слідувати тенденції універсальності ремінців. Тому ви знайдете шкіряні та навіть металеві ремінці, що продаються. Ми очікуємо, що в майбутньому з’явиться багато сумісних груп.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google Pixel Watch: Интеграция ЭКГ, WearOS 3.5 и Fitbit

Слухи о Google Pixel Watch ходят тысячелетиями… Ладно, прошло не совсем тысячелетие, но мы долго ждали смартчасов от Google.  Теперь, после множества утечек, а затем тизера во время Google I/O, компания представляет Google Pixel Watch.  Наконец, Google имеет продукт, чтобы продвигать WearOS вперед.  Сможет ли он выстоять на рынке, наполненном всевозможными опциями и где доминирует серия Apple Watch?  Узнаем.

Часы Google Pixel

Разом зі смартфонами Pixel 7 і Pixel 7 Pro були представлений годинник Google Pixel Watch. Новий смартгодинник — це найкращий шанс Google вийти на ринок із WearOS 3.5 і зробити його дійсною альтернативою для інших брендів. Цікаво, що це один із небагатьох шансів дізнатися про WearOS 3.5 за межами оболонки One UI Watch від Samsung. Після допомоги Samsung Google готова розгорнути свою систему, щоб зробити її тим, чим став Android для смартфонів.

Технические характеристики и функции Google Pixel Watch

Google Pixel Watch, как и ожидалось, поставляется в двух вариантах – Wi-Fi и LTE.  Однако он доступен только в одном размере 41 мм.  В любом случае, варианты размера доступны в полосах.  Внутри коробки есть большая лента и маленькая.  Конечно, часть сделки с умными часами состоит в том, чтобы предложить кучу специальных ремешков.  Google, безусловно, участвует в этой тенденции.

 ношение

С точки зрения конструкции и дизайна, Google Pixel Watch имеет отличный 1,2-дюймовый дисплей.  Крошечная панель будет прекрасно видна под прямыми солнечными лучами.  В конце концов, он имеет яркость 1000 нит для видимости на улице и имеет режим Always On.  Панель имеет защитное стекло Corning Gorilla Glass 5, которое обеспечивает прочность и стойкость к царапинам.  Стоит отметить, что часы также имеют физическую кнопку сбоку.  Корпус часов изготовлен из нержавеющей стали, что обеспечивает дополнительную прочность.

Часы также могут похвастаться водонепроницаемостью 5 ATM, его можно брать с собой в бассейн.

ЭКГ и другие особенности

Новые часы Google Pixel Watch также дают датчик сердечного ритма.  Однако сегодня это только стандарт одежды.  Главной особенностью является функция ЭКГ.  Это одна особенная особенность, благодаря которой умные часы премиумкласса противостоят промежуточным.

 Часы

Датчик ЭКГ обеспечит пользователям более точные показатели сердца.  Google также использует много опыта Fitbit в собственных умных часах.  В конце концов, если вы не знаете, Google владеет Fitbit.  Команда разработчиков компании дает точные алгоритмы для детального отслеживания здоровья.  Google Pixel Watch может даже подсказать вам лучший способ отдохнуть и восстановиться.

Оборудование

Несомненно, Google и Samsung являются партнерами по аппаратному обеспечению.  Google использует опыт Samsung в производстве микросхем серии Tensor.  Однако он не использует специальный чип в Google Pixel Watch.  Вместо этого компания использует Exynos 9110 от Samsung.  Этот чип достаточно стар и присутствует на часах Galaxy с 2018 года.  Согласно сообщениям, компания использует сопроцессор, чтобы поддерживать эффективность батареи.  Компания обещает не менее 24 часов выносливости.

Часы оснащены 2 ГБ оперативной и 32 ГБ внутренней памяти.  Этого должно быть достаточно для установки некоторых приложений и запуска их без задержек.

Что касается подключения, есть два варианта: один имеет Wi-Fi+Bluetooth, а другой предлагает подключение LTE.  Последний является лучшим выбором, если вы хотите использовать его отдельно снаружи.  Для первого требуется Wi-Fi или, по крайней мере, Bluetooth-соединение со смартфоном.  Это также может похвастаться NFC для Google Pay.

Google Pixel Watch – цены и функции

На европейском континенте Google взимает около 380 евро за вариант с Wi-Fi.  Вариант LTE дороже – 430 евро.  Интересно, что компания раздает один, если вы предварительно заказываете Pixel 7 Pro.  Это большое обязательство построить некую «экосистему Pixel» с последними флагманами и умными часами.  Компания также предоставляет 6 бесплатных месяцев Fitbit Premium и 3 месяца YouTube Premium.

 Google Pixel

Компания продает устройство с силиконовым ремешком Active в коробке.  Есть и другие цвета и фасонные полосы.  Как мы уже говорили ранее, компания будет следовать тенденциям универсальности ремешков.  Поэтому вы найдете кожаные и даже металлические продающиеся ремешки.  Мы ожидаем, что в будущем появится много совместимых групп.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua