Уряд Нігерії подав до суду на Meta за незаконну рекламу

Багатонаціональні компанії, такі як Meta, зазвичай стикаються з багатьма проблемами в різних країнах щороку. Для Meta компанія, здається, приймає багато рішень, які повертаються, щоб переслідувати компанію. Ці рішення та дії призводять до судових позовів у різних частинах світу. Уряд Нігерії нещодавно притягнув Meta та її агентів до суду. Рада з регулювання реклами Нігерії (ARCON) подала позов проти Meta та AT3 Resources Limited, її агента в Нігерії. Meta, власник платформ Facebook, Instagram і WhatsApp, повинен буде відповісти на позов до Федерального високого суду, судове відділення Абуджі.

Уряд Нігерії

Уряд Нігерії вимагає штрафу в розмірі 70 мільйонів доларів

У заяві ARCON стверджується, що вона вимагає декларації від Meta. Він також хоче регулярно публікувати та показувати різні оголошення, націлені на ринок Нігерії. Немає значення, чи є ці оголошення з платформ Facebook, Instagram чи WhatsApp. Рада стверджує, що багато оголошень є незаконними, оскільки вони порушують чинні закони Нігерії. Він хоче, щоб усі оголошення проходили через його робочий стіл для перевірки, перш ніж вони стануть публічними. ARCON стверджує, що якщо немає перевірки, то оприлюднення є незаконним і суперечить закону.

Рада стверджує, що Meta Platforms продовжує виставляти рекламу без перевірки. Він стверджує, що через це федеральний уряд Нігерії втрачає доходи. Уряд Нігерії не лише вимагає змінити дії Meta, але й вимагає відшкодування збитків. За втрату доходу та порушення законодавства про рекламу ARCON вимагає 30 мільярдів нігерійських найр (близько 70 мільйонів доларів).

Рада каже:«ARCON повторює, що не дозволить неетичну та безвідповідальну рекламу на рекламному просторі Нігерії».

Машина перекладу мови мета штучного інтелекту

Генеральний директор ARCON Олалекан Фадолапо каже, що Meta не хотіла співпрацювати. Було кілька спроб змусити Meta надати офіційну відповідь. Мета не поступилася листу з ради. Компанія також не прибула на засідання. Після дзвінка компанія пообіцяла, що повернеться. Що ж, обіцянка — це лише те, що вона пропонує. Вона не виконала своєї обіцянки, та не відповіла на всі спроби переговорів. Таким чином, ARCON був змушений судитися з компанією.

Мета має понад 30 мільйонів нігерійських користувачів у Facebook. Компанія також має понад 10 мільйонів нігерійських користувачів в Instagram. У WhatsApp у Meta понад 4 мільйони користувачів. Meta не захоче жартувати з нігерійським ринком.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Правительство Нигерии подало в суд на Meta за незаконную рекламу

Многонациональные компании, такие как Meta, обычно сталкиваются со многими проблемами в разных странах каждый год.  Для Meta компания, кажется, принимает много возвращаемых решений, чтобы преследовать компанию.  Эти решения и действия приводят к судебным искам в разных частях света.  Правительство Нигерии недавно привлекло Meta и ее агентов в суд.  Совет по регулированию рекламы Нигерии (ARCON) подал иск против Meta и AT3 Resources Limited, ее агента в Нигерии.  Meta, владелец платформ Facebook, Instagram и WhatsApp, должен будет ответить на иск в Федеральный высокий суд, судебное отделение Абуджи.

Уряд Нігерії

Правительство Нигерии требует штрафа в размере 70 миллионов долларов

В заявлении ARCON утверждается, что оно требует декларации от Meta.  Он также хочет регулярно публиковать и показывать разные объявления, нацеленные на рынок Нигерии.  Неважно, есть ли эти объявления с платформ Facebook, Instagram или WhatsApp.  Совет утверждает, что многие объявления незаконны, поскольку они нарушают действующие законы Нигерии.  Он хочет, чтобы все объявления проходили через его рабочий стол для проверки, прежде чем они станут публичными.  ARCON утверждает, что если нет проверки, то обнародование незаконно и противоречит закону.

Совет утверждает, что Meta Platforms продолжает выставлять рекламу без проверки.  Он утверждает, что из-за этого федеральное правительство Нигерии теряет доходы.  Правительство Нигерии не только требует изменить действия Meta, но и требует возмещения ущерба.  За потерю дохода и нарушение законодательства о рекламе ARCON требует 30 миллиардов нигерийских найр (около 70 миллионов долларов).

Совет говорит: “ARCON повторяет, что не позволит неэтическую и безответственную рекламу на рекламном пространстве Нигерии”.

Машина перекладу мови мета штучного інтелекту

Генеральный директор ARCON Олалекан Фадолапо говорит, что Meta не желала сотрудничать.  Было несколько попыток заставить Meta предоставить официальный ответ.  Цель не уступила письмо из совета.  Компания тоже не прибыла на заседание.  После звонка компания пообещала, что вернется.  Что ж, обещание — это только то, что оно предлагает.  Она не выполнила своего обещания и не ответила на все попытки переговоров.  Таким образом, ARCON вынужден был судиться с компанией.

Цель имеет более 30 миллионов нигерийских пользователей Facebook.  Компания также имеет более 10 миллионов нигерийских пользователей в Instagram.  У WhatsApp у Meta более 4 миллионов пользователей.  Meta не захочет шутить с нигерийским рынком.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua