З’явиться опція редагування твітів у Twitter, але не для всіх

Зовсім скоро Twitter дозволить вам редагувати свої твіти на випадок, якщо ви зробите помилку під час введення. Бувають випадки, коли ви набираєте твіт і одразу публікуєте його, не читаючи його знову. Лише після публікації ви розумієте, що зробили жахливу помилку.

Коли це станеться, ви бажаєте швидко відредагувати твіт і виправити помилку. Але Твіттер каже ні! Ви не можете цього зробити тут. Тож у вас немає іншого вибору, окрім як залишити це або видалити твіт і повторно ввести текст знову. Це може дратувати й засмучувати водночас.

Twitter Редагувати

Незабаром з’явиться опція редагування твітів у Twitter

Дуже скоро все зміниться. Twitter працює над новою опцією, яка дозволить редагувати ваші твіти. Зачекайте, не зовсім так. Ця опція буде доступна не для всіх регіонів, принаймні на цей момент. Опція редагування твітів поки що буде доступна для тих, хто живе в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Якщо ви потрапили в ці регіони, поки не надто захоплюйтеся. Ця функція не безкоштовна. Опція редагування твітів буде доступна лише для передплатників Twitter Blue.

Що таке Twitter Blue?

Twitter Blue — це варіант місячної підписки для користувачів із США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Щомісячна плата за підписку на цю послугу становить 4,99 долара США.

Новиною про майбутню функцію поділився Twitter Blue handle у Twitter.

Twitter Редагувати

Завдяки Twitter Blue передплатники можуть насолоджуватися розкішшю використання функції скасування твіту. Завдяки цій функції будь-який твіт, який ви опублікуєте, не публікується одразу, існує зворотний відлік, який має закінчитися, перш ніж твіт можна буде опублікувати. Це дозволяє виправляти будь-які помилки, перш ніж опублікувати свій твіт.

Як передплатник Twitter Blue ви також можете читати статті без реклами. Ви також можете налаштувати свій інтерфейс користувача відповідно до своєї особистості та бренду.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Появится опция редактирования твитов в Twitter, но не для всех

Совсем скоро Twitter позволит вам редактировать свои твиты на случай, если вы совершите ошибку во время ввода.  Бывают случаи, когда вы набираете твит и сразу публикуете его, не читая его снова.  Только после публикации вы понимаете, что совершили ужасную ошибку.

Когда это произойдет, вы хотите быстро отредактировать твит и исправить ошибку.  Но Твиттер говорит нет!  Вы не можете это сделать здесь.  Так что у вас нет другого выбора, кроме как оставить это или удалить твит и повторно ввести текст снова.  Это может раздражать и огорчать одновременно.

Twitter Редагувати

В скором времени появится опция редактирования твитов в Twitter

Очень скоро все изменится.  Twitter работает над новой опцией, которая позволит редактировать ваши твиты.  Подождите, не совсем так.  Эта опция будет доступна не всем регионам, по крайней мере на данный момент.  Опция редактирования твитов пока будет доступна тем, кто живет в США, Канаде, Австралии и Новой Зеландии.

Если вы попали в эти регионы, пока не слишком увлекайтесь.  Эта функция не бесплатна.  Опция редактирования твитов будет доступна только подписчикам Twitter Blue.

Что такое Twitter Blue?

Twitter Blue – это вариант месячной подписки для пользователей из США, Канады, Австралии и Новой Зеландии.  Ежемесячная плата за подписку на данную услугу составляет 4,99 доллара США.
Новостью о предстоящей функции поделился Twitter Blue handle в Twitter.

Twitter Редагувати

Благодаря Twitter Blue подписчики могут наслаждаться роскошью использования функции отмены твита.  Благодаря этой функции любой публикуемый твит не публикуется сразу, существует обратный отсчет, который должен закончиться, прежде чем твит можно будет опубликовать.  Это позволяет исправлять какие-либо ошибки, прежде чем опубликовать свой твит.

В качестве подписчика Twitter Blue вы также можете читать статьи без рекламы.  Вы также можете настроить свой пользовательский интерфейс в соответствии со своей личностью и брендом.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua