Razer Edge 5G : Вбивця Nintendo Switch приходить

Під час конференції Mobile World Congress у Лас-Вегасі Verizon оголосив він спільно випустить Razer Edge 5G. Продукт є першою у світі портативною ігровою консоллю 5G. Він розроблений компанією Razer за участю сімейства Qualcomm Snapdragon.

Razer Edge 5G виходить на трендовий ринок портативних ігрових консолей. Він отримає процесор Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1 SoC і систему Android. За словами Razer, остаточний продукт буде представлено під час RazerCon 2022 Ultimate Game Celebration. Він розпочнеться 16 жовтня.

Потужність Razer Edge 5G походить від Snapdragon G3X Gen 1

Можливо, вас цікавить потужність ігрової SoC Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1. Він зосереджений на іграх, як це робить NVIDIA з серією Tegra. Він оснащений графічним процесором Adreno, підтримує ігри зі швидкістю 144 кадри в секунду, а також підтримує 5G на частоті нижче 6 ГГц, mmWave 5G і Wi-Fi 6E. Крім того, процесор всередині Razer Edge 5G може виводити 4K-дисплеї через USB. Інтерфейс C також під’єднано до накладного дисплея МР.

Набір портативного розробника

Qualcomm і Razer об’єднали зусилля, щоб випустити дитячий пристрій для розробки на базі SoC. Він оснащений 6,65-дюймовим HDR OLED-екраном з частотою 120 Гц, 5-мегапіксельною вебкамерою на передній панелі та акумулятором на 6000 мАг. Однак набір не є справжнім Razer Edge 5G. Продукт буде зовсім іншим.

Razer Edge 5G

Razer Edge 5G працює під управлінням Android, як ми вже говорили вище. З цієї причини він запускатиме всі мобільні ігри з Google Play Store. Цього може бути недостатньо, щоб конкурувати з Nintendo Switch. Однак він також має можливість запускати хмарні ігрові сервіси.  Так само як Logitech G, він може запускати NVIDIA GeForce Now або Xbox Cloud Gaming, як приклад.

Чи здатний Snapdragon G3X?

Згідно з тизером, Razer Edge 5G має подвійні джойстики, D-Pad, а також кілька кнопок поруч з дисплеєм, на задній панелі є кілька адаптивних тригерів. Нам цікаво дізнатися, чи виявиться Qualcomm Snapdragon 8CX прийнятною альтернативою для ігор. Хоча Qualcomm доводить себе в мобільному сегменті з сімейством Snapdragon, інші ітерації були досить суперечливими. Серія Snapdragon 8cx, наприклад, все ще намагається довести себе як дійсна альтернатива для комп’ютерів на базі ARM. Але все ще багато миль позаду сімейства ARM від Apple. Тож нам цікаво дізнатися, чи справді рішення Snapdragon буде протистояти серії Tegra.

У будь-якому випадку, коли справа доходить до портативних консолей, Steam Deck залишається найпотужнішою. Ця консоль є єдиною, яка може запускати вимогливі комп’ютерні ігри, а також грати в хмарі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Razer Edge 5G: Убийца Nintendo Switch идет

Во время конференции Mobile World Congress в Лас-Вегасе Verizon объявила, что она совместно выпустит Razer Edge 5G.  Продукт является первой в мире портативной игровой консолью 5G.  Он разработан компанией Razer с участием семейства Qualcomm Snapdragon.

Razer Edge 5G выходит на трендовый рынок портативных игровых консолей.  Он получит процессор Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1 SoC и систему Android.  По словам Razer, окончательный продукт будет представлен во время RazerCon 2022 Ultimate Game Celebration.  Он начнется 16 октября.

 Мощность Razer Edge 5G происходит от Snapdragon G3X Gen 1

Может быть, вас интересует мощность игровой SoC Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1. Он сосредоточен на играх, как это делает NVIDIA с серией Tegra.  Он оснащен графическим процессором Adreno, поддерживает игры со скоростью 144 кадра в секунду, а также поддерживает 5G на частоте ниже 6 ГГц, mmWave 5G и Wi-Fi 6E.  Кроме того, процессор внутри Razer Edge 5G может выводить 4K-дисплеи через USB.  Интерфейс C также подключен к накладному дисплею МР.

Набір портативного розробника

Qualcomm и Razer объединили усилия для выпуска детского устройства для разработки на базе SoC.  Он оснащен 6,65-дюймовым HDR OLED-экраном с частотой 120 Гц, 5-мегапиксельной веб-камерой на передней панели и аккумулятором 6000 мАч.  Однако набор не настоящий Razer Edge 5G.  Продукт будет совсем другим.

Razer Edge 5G

Razer Edge 5G работает под управлением Android, как мы уже говорили выше.  По этой причине он будет запускать все мобильные игры из Google Play Store.  Этого может быть недостаточно, чтобы конкурировать с Nintendo Switch.  Однако у него также есть возможность запускать облачные игровые сервисы.  Так же как Logitech G, он может запускать NVIDIA GeForce Now или Xbox Cloud Gaming в качестве примера.

Способен ли Snapdragon G3X?

Согласно тизеру, Razer Edge 5G имеет двойные джойстики, D-Pad, а также несколько кнопок рядом с дисплеем, на задней панели есть несколько адаптивных триггеров.  Нам интересно узнать, окажется Qualcomm Snapdragon 8CX приемлемой альтернативой для игр.  Хотя Qualcomm доказывает себя в мобильном сегменте с семейством Snapdragon, другие итерации были достаточно противоречивыми.  Серия Snapdragon 8cx, например, все еще пытается доказать себя как действительная альтернатива для компьютеров на базе ARM.  Но все еще много миль позади семейства ARM от Apple.  Так что нам интересно узнать, действительно ли решение Snapdragon будет противостоять серии Tegra.

В любом случае, когда дело доходит до портативных консолей, Steam Deck остается мощнейшим.  Эта консоль является единственной, которая может запускать требовательные компьютерные игры, а также играть в облаке.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua