Google оновлює «Телефон» для користування однією рукою

Додаток Google Phone для Android зазнав змін. Завдяки оновленому інтерфейсу використовувати його однією рукою значно практичніше. Наразі це лише бета-версія, але незабаром вона стане доступною для всієї громадськості.

Нова версія 90.0.475844574 все ще доступна лише бета-тестерам. Якщо все піде згідно з планами, він має бути доступним для широкої громадськості протягом наступних кількох тижнів, якщо не днів.

Зараз у вас є два ряди піктограм або загалом шість під час виклику. Менш популярні функції можуть бути доступні на окремій сторінці. Половина інтерфейсу користувача не показується, коли показується цифрова клавіатура.

Оновлена ​​версія робить кілька виправлень. Тепер є лише один ряд із чотирма піктограмами для клавіатури, вимкнення звуку, динаміка тощо. Верхня частина вікна розширюється, якщо користувач вимагає більше. Клавіатура, яка використовується замість кількох значків, робить те саме. При необхідності все видно на екрані.

Google досліджує більш зручний інтерфейс виклику

Google телефон
Джерело: Androidpolice

Але найбільш істотно змінилося розташування кнопок. Вони доступні в нижній частині екрана, як ми бачимо на скриншоті. З огляду на те, що до них досить просто дістатися великим пальцем, це принципово все змінює. Як наслідок, використання інтерфейсу вимагає лише однієї руки. Є можливість змінити послідовність натискання кнопок. Тому у шульг проблем не буде.

Хоча ми можемо виконувати основні функції цієї програми однією рукою, це було складно зробити в час, коли телефони стають все більшими. Тому оновлення інтерфейсу вдячно. З часом Google поступово вдосконалює свої рідні додатки для Android, але повний редизайн інтерфейсу – рідкість, особливо для такого критичного програмного забезпечення.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google обновляет «Телефон» для управления одной рукой

Приложение Google Phone для Android претерпел изменения.  Благодаря обновленному интерфейсу использовать его одной рукой гораздо практичнее.  Пока это только бета-версия, но вскоре она станет доступна всей общественности.

Новая версия 90.0.475844574 все еще доступна только бета-тестерам.  Если все пойдет по планам, он должен быть доступен широкой общественности в течение следующих нескольких недель, если не дней.

Сейчас у вас есть два ряда иконок или в общей сложности шесть во время вызова.  Менее популярные функции могут быть доступны на отдельной странице.  Половина пользовательского интерфейса не отображается при показе цифровой клавиатуры.

Обновленная версия делает несколько исправлений.  Теперь есть только один ряд с четырьмя значками для клавиатуры, отключение звука, динамика и т.д.  Верхняя часть расширяется, если пользователь требует больше.  Клавиатура, которая используется вместо нескольких значков, делает то же самое.  При необходимости все видно на экране.

Google исследует более удобный интерфейс вызова

Google телефон
Источник: Androidpolice

Но наиболее существенно изменилось расположение кнопок.  Они доступны в нижней части экрана, как мы видим на скриншоте.  Учитывая, что до них достаточно просто добраться большим пальцем, это принципиально все меняет.  Как следствие, использование интерфейса требует всего одной руки.  Есть возможность изменить последовательность нажатия кнопок.  Поэтому у левшей проблем не будет.

Хотя мы можем выполнять основные функции этой программы одной рукой, это было сложно сделать в то время, когда телефоны становятся все больше.  Поэтому обновление интерфейса благодарно.  Со временем Google постепенно усовершенствует свои родные приложения для Android, но полный редизайн интерфейса – редкость, особенно для такого критического программного обеспечения.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua