LG Rollable з’являється знову: Революція, якої ніколи не було

Компанія LG покинула ринок смартфонів минулого року. Після кількох спроб і тривалого періоду кровотечі корейський гігант вирішив припинити свої зусилля на ринку смартфонів. Це, звичайно, сумна історія. Зрештою, LG колись була одним із найвидатніших імен у бізнесі смартфонів. Він не встигав за конкуренцією та інвестував у «трюки», а не в те, що інші бренди робили правильно. Після кількох невдач компанія спробувала зосередитися на простому, але було вже пізно. Напередодні свого закриття компанія планувала революційний смартфон. Однак час уже минув, і LG Rollable ніколи не побачить світла.

Дні минулого майбутнього – LG Rollable

Що ж, пристрій справді побачив світло одного разу, а тепер його помітили знову. Ми маємо на увазі, що клієнти ніколи не матимуть шансу отримати цей цікавий смартфон. LG Rollable показує нам, що LG могла б мати шанс у цьому сегменті, якби не послідовність невдач, яка передувала цьому пристрою.

Згорнуті смартфони, безумовно, можуть стати хорошим нововведенням на ринку. Якщо ви не задоволені складним, то наступним досягненням може стати згортання. На жаль, дизайн виглядає складним, і компанії все ще не готові розгортати ці смартфони. LG майже випустила LG Rollable, але, очевидно, цього було б достатньо, щоб вивести компанію на зелену позицію.

Згідно з повідомленнями, було випущено кілька одиниць LG Rollable. Ці кілька одиниць були продані співробітникам LG на пам’ять. Завдяки цим семплам LG Rollable з’явився на парі кадрів і коротких роликах. Однак вони були досить короткими. Тепер південнокорейський YouTube-канал розповідає подробиці. Він демонструє пристрій із багатообіцяльними технологіями та функціями. Це могло бути гідною альтернативою складаним смартфонам. Цікаво, що це був цікавий продукт після «трюка» LG Wing.

LG Rollable з’являється знову

Пристрій буде поставлятися з білою коробкою, що згортається. Вона відкривається так само, як панель телефону, що згортається. Всередині є зарядний пристрій і USB кабель. Всередині у нас телефон. Чесно кажучи, у вимкненому стані він виглядає як будь-який інший звичайний телефон. Він не товстий, як складні телефони, але важчий. Насправді телефон має вагу 285 грамів, зі звичайним акумулятором на 4500 мАг.

LG Rollable

LG Rollable має 6,8-дюймовий POLED-дисплей із загнутими краями. Проведення пальцем активує «поворотний дисплей». Панель розгортатиметься горизонтально, розширюючи розмір панелі до 7,4 дюйма, а потім перетворюючи співвідношення сторін панелі на 3:2.

Хороша альтернатива складаним телефонам

Як і складний, LG Rollable має звичайний інтерфейс смартфона. Коли ви розгорнете дисплей, ви отримаєте інтерфейс планшета. Він працює з YouTube, налаштуваннями та іншими програмами. Навіть шпалери головного екрана плавно розширюватимуться та звужуватимуться відповідно до екрана. Очевидно, що є рідні шпалери, які справляються з цим.

Дисплей повернеться навколо задньої частини. Подовжена частина панелі не зовсім плоска. Однак ви не помітите цього під час звичайного використання.

LG Rollable

Варто відзначити, що телефон має безключову конструкцію. Це означає, що немає фізичних кнопок гучності. Замість цього ви будете регулювати за допомогою чутливих до тиску подушечок. Невипущений LG Velvet 2 Pro також мав схожі накладки.

Вам потрібно буде увімкнути пристрій, щоб вставити SIM-карту. Зрештою, лоток для SIM-карти видно лише тоді, коли пристрій не випущено.

«Задній дисплей» і специфікації флагмана 2021 року

LG Rollable буде мати подвійну камеру на задній панелі з основною камерою на 64 МП і ультраширокою камерою на 12 МП. На верхній панелі смартфона є кнопка для селфі. Однак, коли пристрій знаходиться в закритому стані, ви можете робити селфі за допомогою задньої камери. Адже одна частина панелі може бути включена ззаду. Окрім селфі, він також може показувати віджети та сповіщення.

LG Rollable

Окрім усієї вишуканості, LG Rollable мав флагманські характеристики 2021 року. Це означає процесор Qualcomm Snapdragon 888, 12 ГБ оперативної пам’яті та до 256 ГБ пам’яті.

На жаль, LG Rollable — це мрія, яка ніколи не стане реальністю. Усім, хто сподівається на такий мобільний телефон, доведеться дочекатися Oppo чи навіть Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

LG Rollable появляется снова: Революция, которой никогда не было

Компания LG покинула рынок смартфонов в прошлом году. После нескольких попыток и продолжительного периода кровотечения корейский гигант решил прекратить свои усилия на рынке смартфонов. Это, конечно, грустная история. В конце концов LG когда-то была одним из самых выдающихся имен в бизнесе смартфонов. Он не успевал за конкуренцией и инвестировал в трюки, а не в то, что другие бренды делали правильно. После нескольких неудач компания попыталась сосредоточиться на простом, но было уже поздно. В преддверии своего закрытия компания планировала революционный смартфон. Однако время уже истекло, и LG Rollable никогда не увидит света.

Дни прошлого будущего – LG Rollable

Что ж, устройство действительно увидел свет однажды, а теперь его заметили снова. Мы имеем в виду, что клиенты никогда не будут иметь шанс получить этот интересный смартфон. LG Rollable показывает нам, что LG могла бы иметь шанс в этом сегменте, если бы не последовательность неудач, предшествовавшая этому устройству.

Свернутые смартфоны, безусловно, могут стать хорошим новшеством на рынке. Если вы не удовлетворены складным, то следующим достижением может стать сворачивание. К сожалению, дизайн выглядит сложным и компании все еще не готовы разворачивать эти смартфоны. LG практически выпустила LG Rollable, но, разумеется, этого было бы довольно, чтоб вывести компанию на зеленоватую позицию.

Согласно сообщениям, было выпущено несколько единиц LG Rollable. Эти несколько единиц были проданы сотрудникам LG в память. Благодаря этим сэмплам LG Rollable появился на паре кадров и коротких роликах. Однако они были достаточно короткими. Теперь южнокорейский YouTube канал рассказывает подробности. Он демонстрирует устройство с многообещающими технологиями и функциями. Это могло быть достойной альтернативой складывающимся смартфонам. Интересно, что это был интересный продукт после «трюка» LG Wing.

LG Rollable появляется снова

Устройство будет поставляться с белой свертывающейся коробкой. Она открывается так же, как свертывающаяся панель телефона. Внутри есть зарядное устройство и кабель USB. Внутри у нас телефон. Честно говоря, в отключенном состоянии он выглядит как любой другой обычный телефон. Он не толстый, как складные телефоны, но тяжелее. На самом деле телефон весит 285 граммов, с обычным аккумулятором на 4500 мАч.

LG Rollable

LG Rollable имеет 6,8-дюймовый дисплей POLED с загнутыми краями. Проводка пальцем активирует «поворотный дисплей». Панель будет развертываться горизонтально, расширяя размер панели до 7,4 дюйма, а затем преобразуя соотношение сторон панели на 3:2.

Хорошая альтернатива складным телефонам

Как и складной, LG Rollable имеет обычный интерфейс смартфона. Когда вы откроете дисплей, вы получите интерфейс планшета. Он работает с YouTube, настройками и другими приложениями. Даже обои главного экрана будут плавно расширяться и сужаться в соответствии с экраном. Очевидно, что есть родные обои, которые справляются с этим.

Дисплей повернется вокруг задней части. Удлиненная часть панели не совсем плоская. Однако вы не заметите этого при обычном использовании.

LG Rollable

Следует отметить, что телефон имеет бесключевую конструкцию. Это означает, что нет физических кнопок громкости. Вместо этого вы будете регулировать с помощью чувствительных к давлению подушечек. Невыпущенный LG Velvet 2 Pro также имел схожие накладки.

Для вставки SIM-карты необходимо включить устройство. Наконец, лоток для SIM-карты виден только в том случае, если устройство не выпущено.

«Задний дисплей» и спецификации флагмана 2021 года

LG Rollable будет обладать двойной камерой на задней панели с основной камерой на 64 МП и ультраширокой камерой на 12 МП. На верхней панели смартфона есть кнопка для селфи. Однако когда устройство находится в закрытом состоянии, вы можете делать селфи с помощью задней камеры. Ведь одна часть панели может быть включена сзади. Кроме селфи, он также может показывать виджеты и оповещения.

LG Rollable

Помимо всего изыска, LG Rollable обладал флагманскими характеристиками 2021 года. Это означает процессор Qualcomm Snapdragon 888, 12 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ памяти.

К сожалению, LG Rollable – это мечта, которая никогда не станет реальностью. Всем, кто надеется на такой мобильный телефон, придется дождаться Oppo или Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua