GTA 6: Найбільший витік в історії ігор

Минулої неділі (18-го) Інтернет захопила тема: великий витік GTA 6. Це не просто витік, а найбільший витік в історії відеоігор. Невідомий хакер злив понад 90 відео, що демонструють ранні кадри гри, і щобільше, поділився частиною вихідного коду гри. Журналіст Джейсон Шрайєр з Bloomberg уже перевірив цілісність вмісту, але тепер сама Rockstar Games підтвердила те, що сталося, і заявила, що «дуже розчарована».

У заяві в Twitter, розробник заявляє, що не перериватиме активні служби своїх ігор чи будь-якого проєкту в довгостроковій перспективі. Крім того, компанія-виробник ділиться розчаруванням тим, як зображення та ролики майбутньої GTA 6 з’явилися в мережі.

«Ми постраждали від несанкціонованого вторгнення третьої сторони. Він незаконно отримав доступ і завантажив конфіденційну інформацію з наших систем. Це включає кліпи з ранньої фази розробки майбутньої GTA. Наразі ми не очікуємо переривання роботи наших ігор як служби. Ми також не припиняємо розвиток наших довгострокових проєктів.

GTA 6

Ми дуже засмучені тим, що будь-які подробиці нашої майбутньої гри поділилися з вами таким чином. Наша робота над новою GTA триватиме, як і планувалося. Мета полягає в тому, щоб подарувати вам, нашим гравцям, досвід, який перевершить ваші очікування. Ми оновимо всіх якомога швидше. Звичайно, ми познайомимо їх із грою, коли вона буде готова. Дякую за підтримку в цій ситуації».

На цей час немає прогнозів щодо запуску GTA 6. Однак ми очікуємо, що незабаром з’явиться «анонсовий трейлер». Зрештою, з такою кількістю доступних витоків, секрет зник. Припущення вказували на анонс-трейлер The Game Awards 2022. Однак, враховуючи кількість контенту, це може відбутися раніше, ніж очікувалося.

GTA 6 і найбільший витік інформації в історії відеоігри

Майбутня частина франшизи Grand Theft Auto є однією з найбільш очікуваних ігор. Вболівальники просили та чекали цієї гри вже багато років. Кожна велика подія в ігровій індустрії оточена чутками про можливе відкриття GTA 6. Після фіаско GTA Remastered Trilogy Rockstar нарешті почала розкривати подробиці майбутньої гри. Як повідомляється, компанія перемикнула свою увагу на наступну гру. Нещодавно компанія оголосила про припинення підтримки Red Dead Online, щоб зосередитися на майбутній грі.

GTA

Rockstar підтвердила розробку нової гри. Однак він ніколи публічно не підтверджував подробиці про гру. Тепер розповсюджувач інформації, який завантажив близько 90 відео, що показує ранні кадри, вважається найбільшим витоком в історії відеоігри. Це підтверджує багато чуток навколо гри та показує все, що Rockstar не вдалося розкрити.

Подібна ситуація сталася ще у 2020 році з Sony. Naughty Dog від PlayStation Studios постраждав від подібної аварії, коли хакери розкрили вміст The Last of US Part II перед релізом гри. Цей вміст супроводжувався великими спойлерами сюжету гри. Справа з GTA 6 приносить деякі спойлери, звичайно. Однак вони менші й лише підтверджують деякі елементи сюжету.

GTA 6

У витоку GTA 6 є критична точка. Очевидно, особа також отримала доступ до вихідного коду гри. Це важлива частина цього витоку та критична точка для Rockstar. У цьому витоку є кілька порушень.

Take-Two, конгломерат, що стоїть за Rockstar, працює, щоб «контролювати» ситуацію та зменшити шкоду. Однак у світлі нещодавнього витоку інформації сьогодні вранці акції компанії падають. Цього понеділка вартість акцій вже впала на 6%.

Сюжет GTA 6

Згідно з кількома витоками, GTA 6 стане першою франшизою з жінкою в ролі головного героя. Також буде головний герой-чоловік, і дует переживе якусь пригоду «Бонні та Клайд». Головного героя чоловічої статі звуть Джейсон, а жінку, очевидно, звуть Люсія.

Повідомляється, що гра повертається до Vice City, який, по суті, є Майамі гри. У витоку є деякі елементи, які підтверджують Vice City. Тоді як інші вказують на повернення до Ліберті-Сіті. Наразі нам доведеться почекати додаткових подробиць, але карта гри може бути більшою, ніж у GTA 5.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

GTA 6: Самая большая утечка в истории игр

В минувшее воскресенье (18-го) Интернет увлекла тема: большая утечка GTA 6. Это не просто утечка, а самая большая утечка в истории видеоигр. Неизвестный хакер слив более 90 видео, демонстрирующих ранние кадры игры, и больше, поделился частью исходного кода игры. Журналист Джейсон Шрайер из Bloomberg уже проверил целостность содержимого, но теперь сама Rockstar Games подтвердила произошедшее и заявила, что «очень разочарована».

В заявлении в Twitter разработчик заявляет, что не будет прерывать активные службы своих игр или какого-либо проекта в долгосрочной перспективе. Кроме того, компания-производитель делится разочарованием в том, как изображения и ролики будущей GTA 6 появились в сети.

«Мы пострадали от несанкционированного вторжения третьей стороны. Он незаконно получил доступ и скачал конфиденциальную информацию из наших систем. Это включает клипы из ранней фазы разработки будущей GTA. Пока мы не ожидаем прерывания работы наших игр как службы. Мы также не останавливаем развитие наших долгосрочных проектов.

GTA 6

Мы очень расстроены, что любые подробности нашей будущей игры поделились с вами таким образом. Наша работа над новой GTA будет продолжаться, как и планировалось. Цель состоит в том, чтобы подарить вам, нашим игрокам, опыт, который превзойдет ваши ожидания. Мы обновим всех как можно скорее. Конечно, мы познакомим их с игрой, когда она будет готова. Спасибо за поддержку в этой ситуации».

В настоящее время нет прогнозов по запуску GTA 6. Однако мы ожидаем, что в скором времени появится «анонсовый трейлер». В конце концов, с таким количеством доступных утечек секрет исчез. Предположения указывали на анонс-трейлер The Game Awards 2022. Однако учитывая количество контента, это может произойти раньше, чем ожидалось.

GTA 6 и самая большая утечка информации в истории видеоигры

Будущая часть франшизы Grand Theft Auto является одной из самых ожидаемых игр. Болельщики просили и ждали этой игры уже много лет. Каждое крупное событие в игровой индустрии окружено слухами о возможном открытии GTA 6. После фиаско GTA Remastered Trilogy Rockstar наконец-то начала раскрывать подробности предстоящей игры. Как сообщается, компания переключила свое внимание на следующую игру. Недавно компания объявила о прекращении поддержки Red Dead Online, чтобы сосредоточиться на предстоящей игре.

GTA

Rockstar подтвердила разработку новой игры. Однако он никогда публично не подтверждал подробности об игре. Теперь распространитель информации, загрузивший около 90 видео, показывающий ранние кадры, считается самой большой утечкой в ​​истории видеоигры. Это подтверждает многие слухи вокруг игры и показывает все, что Rockstar не удалось раскрыть.

Подобная ситуация произошла еще в 2020 году с Sony. Naughty Dog от PlayStation Studios пострадал от подобной аварии, когда хакеры раскрыли содержимое The Last of US Part II перед релизом игры. Это содержимое сопровождалось крупными спойлерами сюжета игры. Дело с GTA 6 приносит некоторые спойлеры, конечно. Однако они меньше и лишь подтверждают некоторые элементы сюжета.

GTA 6

У утечки GTA 6 имеется критическая точка. Очевидно, что лицо также получило доступ к исходному коду игры. Это важная часть этой утечки и критическая точка для Rockstar. В этой утечке есть несколько нарушений.

Take-Two, стоящий за Rockstar конгломерат, работает, чтобы «контролировать» ситуацию и уменьшить вред. Однако в свете недавней утечки информации сегодня утром акции компании падают. В этот понедельник стоимость акций уже упала на 6%.

Сюжет GTA 6

Согласно нескольким истокам, GTA 6 станет первой франшизой с женщиной в роли главного героя. Также будет главный герой-мужчина, и дуэт переживет какое-нибудь приключение «Бонни и Клайд». Главного героя мужского пола зовут Джейсон, а женщину, очевидно, зовут Люсия.

Сообщается, что игра возвращается в Vice City, который, по сути, Майами игры. У утечки есть некоторые элементы, подтверждающие Vice City. В то время как другие указывают на возвращение в Либерти-Сити. Пока нам придется подождать дополнительных подробностей, но карта игры может быть больше, чем у GTA 5.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua