Зараз 2022 рік, а Японія все ще використовує дискети?

Що? Японія повинна була оголосити війну дискетам? Про це публічно заявив у Twitter міністр цифрових технологій країни Таро Коно. За словами міністра, японський уряд має занадто багато підприємств, які вимагають від людей подавати форми та заяви через старі пристрої, такі як дискети, компакт-диски тощо. Їх аж 1900! Тепер вони змінюють правила, забороняють дискети та дозволяють кожному подавати онлайн. У 2022 році дискети давно стали сльозою часу. Гідна розвинена країна, відома такими ярликами, як електронна промисловість, робототехніка та навіть кіберкультура, все ще використовує цю річ?

дискети

Дискети все ще живі в Японії

Так, ви не помилилися. У японському уряді все ще існує потреба в тому, щоб ділові партнери передавали дані за допомогою застарілих носіїв, таких як дискети та компакт-диски. Нещодавно в Японії було кілька випадків втрати дискети, що доводить, що це правда. Наприклад, 27 грудня минулого року японська столична поліція визнала, що втратила персональні дані 38 громадян. Ці громадяни подали заявки на державне житло в районі Мегуро в Токіо, і уряд повинен був підтвердити в поліції, чи були заявники пов’язані зі злочинним угрупуванням. Під час опитування вони переносили дані абітурієнта на дискети. Несподівано дискета була випадково втрачена, тому особиста інформація заявника зникла.

дискети

Щойно про інцидент стало відомо, користувачі мережі в усьому світі були приголомшені, а деякі навіть запідозрили, що це фейкові новини. Звичайно, деякі японські користувачі мережі також висловили свій шок. Вони не очікували, що урядові установи їхньої країни досі використовують такий антикваріат. Крім урядів, дискети також активно використовуються банківською системою. Торішній звіт Nikkei зазначав, що лише банк Yamagata має понад 1000 клієнтів, які використовують дискети для передачі даних про зарплату співробітників протягом місяця.

Звичайно, більшість із цих замовників – держава та малі та середні підприємства, особливо уряд. Кілька днів тому японська організація провела невелике опитування 300 людей віком від 15 до 29 років. Виявилося, що майже 20% молодих людей користуються дискетами. Так, вони дійсно їх «використовують». Навпаки, китайські пост-00-ті не знають багато про дискети…

Японці мають щось спільне з дискетами

Цей продукт з’явився на світ у 1971 році. На той час він мав 32 дюйми. Однак для зручності IBM згодом зменшила розмір до 8 дюймів. У 1981 році Sony вперше випустила класичний 3,5-дюймовий диск, який широко використовувався у виробництві. У 1984 році добре відомий MAC від Apple мав 3,5-дюймовий дисковод для гнучких дисків.

До 1990-х років дискети були в моді, і в 1996 році використовувалося 5 мільярдів дискет. Але незабаром легко пошкоджувана дискета з пам’яттю лише 1,44 МБ була швидко замінена більшими та надійнішими продуктами (такими як флеш-накопичувачі USB тощо).

Sony перестає створювати найпопулярніші пристрої всіх часів

Проте ще у 2011 р. Sony нарешті припиняє виготовляти дискети. Зараз, одинадцять років потому, японське суспільство все ще настільки залежить від дискет, що, можливо, керівництво Sony цього не очікувало. Дискети мають малу пам’ять і низьку ефективність, то чому ж від них не відмовляються? Причина, на думку деяких місцевих користувачів мережі, полягає в тому, що дискета безпечніша. Її простір для зберігання дуже малий, і більшість вірусів просто не можуть вміститися на диск.

дискети

Оскільки він використовується рідко, навіть якщо його взяти в руки, співрозмовнику важко знайти спеціальний пристрій для зчитування. Зрештою, це може лягати лише на уряд та інституції. Але, мабуть, важливіше те, що багато користувачів самі не бажають змінювати свої звички.

Японська бюрократія завжди наполегливіше використовувала дискети. Державний службовець, відповідальний за управління державними коштами, неодноразово наголошував Nikkei на надійності дискети, кажучи, що вона «майже ніколи не була пошкоджена або втрачена». В результаті дискети «дожили» в Японії донині.

Дискети легко вилучити з виробництва

Деякі люди все ж враховують практичні фактори і пропонують відмовитися від дискет. Наприклад, припинення виробництва пристрою для читання дискет унеможливить обробку даних. Чинні банки вважають, що вартість читання та повернення старих дисків дуже висока. Деякі банки вже відійшли від цього, перемістивши дані в інші формати онлайн-сховища. Крім того, деякі державні установи також починають цю цифрову трансформацію, хоча вони можуть бути повністю припинені лише у 2026 році.

Після вступу на посаду Таро Коно, рішучий міністр цифровізації, закликав своїх колег публічно «йти в розвинене суспільство». Нарешті, за останні два дні слово «оголошення війни» було офіційно використано в соціальних мережах для початку масштабної операції з утилізації цих дисків. Цифровий офіс наполягатиме на тому, щоб більше адміністративних процедур було в Інтернеті замість надсилання даних за допомогою поштових дисків, компакт-дисків, U-дисків тощо. Крім того, вони спонукатимуть департаменти та агентства до самоперевірки та планують видати більш конкретні правила до кінця року.

Антикваріат, як-от телефони-розкладачки, не менш популярний

Схоже, що японці не тільки старіють, а також люблять залишатися в минулому. Дискети — не єдиний «антикваріат», який все ще використовується в Японії. Наприклад, деякі малі та середні підприємства та державні установи все ще надсилають документи факсом замість електронної пошти. Коли хтось здійснює доставлення електронною комерцією, він повинен поставити печатку кожної відповідальної особи в списку кур’єра. Крім того, монітор звик використовувати старий інтерфейс VGA, а ноутбук наполягає на використанні інтерфейсу мережевого кабелю для доступу до Інтернету… Така ситуація не є рідкістю в Японії.

yahoo

Крім того, вебсайти деяких міжнародних компаній змінюють свій дизайн, щоб виглядати як минуле століття, як тільки вони прибувають до Японії. Наприклад, Yahoo, важливий місцевий портал, повністю в стилі нулевых. Станція B, японська братська станція niconico, все ще має смак багаторічної давності:

Хоча старі телефони-розкладачки майже застаріли у всьому світі, а не в Японії. Щороку на ринку з’являється кілька нових фліп-машин від таких компаній, як Sharp, KDDI та інших. У школах вчителі старше 40 майже не користуються смартфонами. Усі вони носять на шиї телефони-розкладачки, що їм дуже зручно. Крім того, шкільний кабінет також відносно «оригінальний». Станом на 2017 рік не було електронної системи відбору курсів, а була паперова заявка на вибір курсів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Сейчас 2022, а Япония все еще использует дискеты?

Что? Япония должна была объявить войну дискетам? Об этом публично заявил в Twitter министр цифровых технологий страны Таро Коно. По словам министра, японское правительство имеет слишком много предприятий, требующих от людей подавать формы и заявления через старые устройства, такие как дискеты, компакт-диски и т.д. Их аж 1900! Теперь они изменяют правила, запрещают дискеты и позволяют каждому подавать онлайн. В 2022 году дискеты давно стали слезой времени. Достойная развитая страна, известная такими ярлыками как электронная промышленность, робототехника и даже киберкультура, все еще использует эту вещь?

дискети

Дискеты все еще живы в Японии

Да, вы не ошиблись. Японское правительство все еще нуждается в том, чтобы деловые партнеры передавали данные с помощью устаревших носителей, таких как дискеты и компакт-диски. Недавно в Японии было несколько случаев потери дискеты, что доказывает, что это правда. К примеру, 27 декабря прошлого года японская столичная полиция признала, что потеряла персональные данные 38 граждан. Эти граждане подали заявки на государственное жилье в районе Мегуро в Токио, и правительство должно было подтвердить в полиции, были ли заявители связаны с преступной группировкой. При опросе они переносили данные абитуриента на дискеты. Неожиданно дискета была случайно утрачена, поэтому личная информация заявителя исчезла.

дискетиКак только об инциденте стало известно, пользователи сети во всем мире были ошеломлены, а некоторые даже заподозрили, что это фейковые новости. Конечно, некоторые японские пользователи сети тоже выразили свой шок. Они не ожидали, что правительственные учреждения их страны до сих пор используют такой антиквариат. Помимо правительств дискеты также активно используются банковской системой. Опыт прошлого года Nikkei отмечал, что только банк Yamagata имеет более 1000 клиентов, которые используют дискеты для передачи данных о зарплате сотрудников в течение месяца.

Конечно, большинство этих заказчиков – государство и малые и средние предприятия, особенно правительство. Несколько дней назад японская организация провела небольшой опрос 300 человек в возрасте от 15 до 29 лет. Оказалось, что около 20% молодых людей пользуются дискетами. Да, они действительно их «используют». Напротив, китайские пост-00-ые не знают много о дискетах.

Японцы имеют нечто общее с дискетами

Этот продукт появился на свет в 1971 году. К тому времени у него было 32 дюйма. Однако для удобства IBM впоследствии снизила размер до 8 дюймов. В 1981 году Sony впервые выпустила классический 3,5-дюймовый диск, широко используемый в производстве. В 1984 году хорошо известный MAC от Apple имел 3,5-дюймовый дисковод для гибких дисков.

К 1990-м годам дискеты были в моде, и в 1996 году использовалось 5 миллиардов дискет. Но вскоре легко повреждаемая дискета с памятью только 1,44 МБ была быстро заменена более крупными и надежными продуктами (такими как флэш-накопители USB и т.д.).

Sony перестает создавать самые популярные устройства всех времен

Однако еще в 2011 г. Sony наконец-то прекращает изготавливать дискеты. Сейчас, спустя одиннадцать лет, японское общество все еще настолько зависит от дискет, что, возможно, руководство Sony этого не ожидало. Дискеты имеют малую память и низкую эффективность, почему же от них не отказываются? Причина, по мнению некоторых местных пользователей сети, заключается в том, что дискета более безопасна. Ее пространство для хранения очень мало, и большинство вирусов просто не могут уместиться на диск.

дискети

Поскольку он используется редко, даже если его взять в руки, собеседнику трудно найти специальное считывающее устройство. В конце концов это может ложиться только на правительство и институты. Но, пожалуй, важнее то, что многие пользователи сами не хотят менять свои привычки.

Японская бюрократия всегда настойчивее использовала дискеты. Государственный служащий, ответственный за управление государственными средствами, неоднократно отмечал Nikkei надежность дискеты, говоря, что она «почти никогда не была повреждена или потеряна». В результате дискеты «дожили» в Японии по сей день.

Дискеты легко удалить из производства

Некоторые люди учитывают практические факторы и предлагают отказаться от дискет. К примеру, прекращение производства устройства для чтения дискет делает невозможным обработку данных. Действующие банки считают, что стоимость чтения и возврата старых дисков очень высока. Некоторые банки уже отошли от этого, переместив данные в другие форматы онлайн-хранилища. Кроме того, некоторые государственные учреждения также начинают эту цифровую трансформацию, хотя они могут быть полностью прекращены только в 2026 году.

После вступления в должность Таро Коно, решительный министр цифровизации, призвал своих коллег публично «уходить в развитое общество». Наконец, за последние два дня слово “объявление войны” было официально использовано в социальных сетях для начала масштабной операции по утилизации этих дисков. Цифровой офис будет настаивать на том, чтобы больше административных процедур было в Интернете вместо передачи данных с помощью почтовых дисков, компакт-дисков, U-дисков и т.д. Кроме того, они будут побуждать департаменты и агентства к самопроверке и планируют выдать более конкретные правила до конца года.

Антиквариат, например телефоны-раскладушки, не менее популярен.

Похоже, что японцы не только стареют, но и любят оставаться в прошлом. Дискеты — не единственный антиквариат, который все еще используется в Японии. Например, некоторые малые и средние предприятия и государственные учреждения все еще отправляют документы по факсу вместо электронной почты. Когда кто-то производит доставку электронной коммерцией, он должен поставить печать каждого ответственного лица в списке курьера. Кроме того, монитор привык использовать старый интерфейс VGA, а ноутбук настаивает на использовании интерфейса сетевого кабеля для доступа в Интернет. Такая ситуация не является редкостью в Японии.

yahoo

Кроме того, вебсайты некоторых международных компаний изменяют свой дизайн, чтобы выглядеть как прошлый век, как только они прибывают в Японию. К примеру, Yahoo, важный местный портал, полностью в стиле нулевых. Станция B, японская братская станция niconico, все еще имеет вкус многолетней давности:

Хотя старые телефоны-раскладушки почти устарели во всем мире, а не в Японии. Каждый год на рынке появляется несколько новых флип-устройств от таких компаний как Sharp, KDDI и других. В школах учителя старше 40 почти не пользуются смартфонами. Все они носят на шее телефоны-раскладушки, что им очень удобно. Кроме того, школьный кабинет также относительно «оригинален». На 2017 год не было электронной системы отбора курсов, а была бумажная заявка на выбор курсов.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua