Apple WatchOS 9 має велику проблему

Кілька днів тому Apple випустила останнє оновлення програмного забезпечення для Apple Watch. Це стало чудовою новиною для користувачів Apple Watch, оскільки останнє оновлення також охопило багато старих моделей. Apple WatchOS 9 була випущена для Apple Watch 7, Watch 6 до Watch 4.

На момент написання цієї статті багато людей уже оновилися, інші ще не оновлюються через якісь причини. На випадок, якщо ви ще не оновили свій годинник, я раджу вам поки що почекати. Остання версія WatchOS 9 має серйозну проблему, про яку потрібно знати. Це допоможе вам вирішити, продовжувати оновлення чи зачекати, поки Apple цю проблему розв’яже.

Apple WatchOS 9

У чому проблема WatchOS 9?

В оновленні WatchOS 9 є серйозна помилка, яка порушує роботу потокової служби Spotify на Apple Watch. Після виявлення проблеми Spotify надіслав своїм користувачам кілька електронних листів із попередженням про помилку. У листі, надісланому Spotify, йдеться:

В Apple watchOS 9 виникла помилка, через яку потокова передача Spotify на Apple Watch припиняє працювати. Ми закликаємо користувачів Spotify Apple Watch не встановлювати оновлення watchOS 9, доки Apple не вирішить цю проблему. Користувачі, які вже постраждали, можуть натомість завантажувати свій вміст на Apple Watch і слухати його в режимі офлайн або транслювати зі своїх телефонів.

Чи варто оновлюватися до WatchOS 9?

Apple WatchOS 9

Зі скарг користувачів, які вже оновили свої Apple Watch до останньої ОС, потокове передавання музики за допомогою програми Spotify на Apple Watch переривається протягом однієї хвилини після відтворення музики. Однак індикатор прогресу продовжує рухатися, наче музика все ще грає. Але ви не чуєте звуку музики. Це відбувається під час використання як Wi-Fi, так і мобільних мереж.

Тому ця стаття призначена для того, щоб попередити тих, хто ще не оновився. Якщо ви транслюєте багато вмісту Spotify за допомогою Apple Watch, я раджу поки що проігнорувати оновлення WatchOS 9 і дочекатися наступного оновлення. Apple вже працює над WatchOS 9.1. Власне кажучи, у тестуванні вже є попередній перегляд для розробників. Ви повинні отримати його через кілька тижнів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple WatchOS 9 имеет большую проблему

Несколько дней назад Apple выпустила последнее обновление ПО для Apple Watch. Это стало отличным новшеством для пользователей Apple Watch, поскольку последнее обновление также охватило многие старые модели. Apple WatchOS 9 была выпущена для Apple Watch 7, Watch 6 к Watch 4.

На момент написания этой статьи многие уже обновились, другие еще не обновляются по каким-то причинам. Если вы еще не обновили свои часы, я советую вам пока подождать. Последняя версия WatchOS 9 испытывает серьезную проблему, о которой нужно знать. Это поможет вам решить, продолжать обновление или подождать, пока Apple решит эту проблему.

Apple WatchOS 9

В чем проблема WatchOS 9?

В обновлении WatchOS 9 есть серьезная ошибка, нарушающая работу потоковой службы Spotify на Apple Watch. После обнаружения проблемы Spotify направил своим пользователям несколько электронных писем с предупреждением об ошибке. В письме, присланном Spotify, говорится:

В Apple watchOS 9 возникла ошибка, из-за которой поточная передача Spotify на Apple Watch прекращает работать. Мы призываем пользователей Spotify Apple Watch не устанавливать обновление watchOS 9 до тех пор, пока Apple не решит эту проблему. Пострадавшие могут загружать свое содержимое на Apple Watch и слушать его в режиме офлайн или транслировать со своих телефонов.

Стоит ли обновляться в WatchOS 9?

Apple WatchOS 9

Из жалоб пользователей, уже обновивших свои Apple Watch до последней ОС, потоковая передача музыки с помощью программы Spotify на Apple Watch прерывается в течение одной минуты после воспроизведения музыки. Однако индикатор прогресса продолжает двигаться, как музыка все еще играет. Но вы не слышите звук музыки. Это происходит при использовании как Wi-Fi, так и мобильных сетей.

Поэтому эта статья предназначена для того, чтобы предупредить тех, кто еще не обновился. Если вы транслируете много содержимого Spotify с помощью Apple Watch, я советую пока проигнорировать обновление WatchOS 9 и дождаться следующего обновления. Apple уже работает над WatchOS 9.1. Собственно, в тестировании уже есть предварительный просмотр для разработчиков. Вы должны получить его через несколько недель.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua