Ось чому мобільні телефони не такі цікаві, як раніше

У розмові з фанатом директор з продуктів Oppo розповідає, чому смартфони стають менш цікавими. Користувач мережі запитав: «Чому я вважаю, що мобільні телефони не такі цікаві, як раніше? У минулому мобільні телефони мали багато форм і відмінних рис, але зараз вони відчуваються однаково». За словами Лю Цзоху, у минулому сценарії додатків для мобільних телефонів були «єдиними». У той час мобільні телефони були в основному для дзвінків і посилання текстових повідомлень. Крім того, екосистема смартфонів на той час також була дуже слабкою. Таким чином, у центрі уваги користувачів опинилася форма та апаратне забезпечення.

Oppo Find X6 Pro

Мобільні телефони значно розвинулися

У сучасних смартфонах екологічність додатків є ключовою. Коли користувачі користуються мобільними телефонами, вони фактично використовують різні APP у власному житті. Інноваційні ідеї та ідеї різних виробників також базуються на цих сценаріях застосування. Як зробити однорідну комбінацію застосувань більш корисною у власних продуктах та екології продукту є ключем до поточної конкуренції. Пан Лю робить висновок, що те, що користувачі називають розвагою, це програмне забезпечення, але все одно дуже цікаво створювати сам продукт. Зі слів Лю Цзоху ми бачимо, що відмінне апаратне забезпечення + якісне програмне забезпечення є ключем до «розваги».

Oppo є одним з небагатьох брендів, який намагається вивести на ринок цікаві пристрої. Складаний смартфон наступного покоління Oppo Find N2 принесе нові прориви в екології програмного забезпечення. З його флагманською апаратною конфігурацією він повинен мати можливість досягти «веселішого досвіду».

Ще в Oppo Find N ColorOS впровадила деякі інноваційні взаємодії. Наприклад, під час перегляду розділеного екрана APP, в Oppo Find N, коли відкриваються деякі APP електронної комерції, перегляд розділеного екрана автоматично активується, половину екрана можна використовувати для показу списку продуктів, а іншу половину для перегляду деталей про продукт.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Вот почему мобильные телефоны не так интересны как раньше

В разговоре с фанатом директор продуктов Oppo рассказывает, почему смартфоны становятся менее интересными. Пользователь сети спросил: «Почему я считаю, что мобильные телефоны не так интересны, как раньше? В прошлом мобильные телефоны обладали множеством форм и отличительных черт, но сейчас они чувствуются одинаково». По словам Лю Цзоху, в прошлом сценарии приложений для мобильных телефонов были «единственными». В то время мобильные телефоны были в основном для звонков и ссылки на текстовые сообщения. Кроме того, экосистема смартфонов в то время тоже была очень слабой. Таким образом, в центре внимания пользователей оказалась форма и аппаратное обеспечение.

Oppo Find X6 Pro

Мобильные телефоны значительно развились

В современных смартфонах экологичность приложений является ключевой. Когда пользователи используют мобильные телефоны, они фактически используют различные APP в собственной жизни. Инновационные идеи и идеи разных производителей также основываются на этих сценариях применения. Как сделать однородную комбинацию приложений более полезной в своих продуктах и ​​экологии продукта является ключом к текущей конкуренции. Господин Лю заключает, что то, что пользователи называют развлечением, это программное обеспечение, но все равно очень интересно создавать сам продукт. По словам Лю Цзоху, мы видим, что отличное аппаратное обеспечение + качественное программное обеспечение является ключом к «развлечению».

Oppo является одним из немногих брендов, пытающихся вывести на рынок интересные устройства. Составной смартфон следующего поколения Oppo Find N2 принесет новые прорывы в экологии программного обеспечения. С его флагманской аппаратной конфигурацией он должен иметь возможность добиться «веселого опыта».

Еще в Oppo Find N ColorOS внедрила некоторые инновационные взаимодействия. Например, при просмотре разделенного экрана APP в Oppo Find N, когда открываются некоторые APP электронной коммерции, просмотр разделенного экрана автоматически активируется, половину экрана можно использовать для показа списка продуктов, а другую половину для просмотра деталей продукта.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua