Південна Корея штрафує Google і Meta за крадіжку особистої інформації

Згідно зі звітами Комісії із захисту особистої інформації Південної Кореї, вона висунула звинувачення проти платформ Google і Meta за порушення законів про конфіденційність. У заяві комітету йдеться, що вона оштрафувала Google на 69,2 мільярда вон (50 мільйонів доларів). Вона також оштрафувала Meta на 44 мільйони доларів за збір особистої інформації без згоди користувача. Ці компанії використовують інформацію користувачів для спеціальної реклами та інших порушень.

Google і Meta

Обидві компанії висловили рішуче проти цього рішення. Вони стверджують, що «ми завжди робили все можливе для захисту особистої інформації». Комітет зазначив, що Google і Meta прямо не інформували користувачів послуг і не отримували попередньої згоди під час збору та аналізу інформації про поведінку користувачів, щоб визначити їхні інтереси або використовувати її для адаптації реклами.

Американські законодавці хочуть отримати ліцензії на обмеження платформ соціальних мереж

Сенатор США Ліндсі Грем знову виступив з критикою Facebook, Twitter та інших компаній соціальних мереж. Він хоче використовувати нові методи регулювання цих компаній і навіть розглянути можливість використання ліцензій для регулювання. Грем розкрив, що він працює з кількома сенаторами над нормативним підходом. Під час слухань, на яких обговорювалася лазівка ​​в Twitter, Грем прямо сказав, що компанії соціальних мереж мають сильну міжнародну присутність. Однак у них досить мало обмежень щодо того, що вони можуть і чого не можуть робити. Грем стурбований тим, що FTC, здається, не має багато інструментів для регулювання компаній соціальних медіа.

Платформи соціальних мереж не мають ліцензії, і ніхто не може подати на них до суду. «Якщо ви хочете керувати автомобілем, вам потрібні водійські права, а якщо ви хочете продати нерухомість, вам потрібні права», — сказав Грем. Що саме можуть зняти платформи? Грем хоче використовувати набір правил для зв’язування, а також хоче, щоб соціальні платформи вживали жорсткіших заходів проти кіберзлочинності та іноземного втручання.

«Якщо хтось хоче видалити ваш контент, ви повинні мати можливість подати апеляцію, є процес апеляції», — сказав Грем на слуханні.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua